• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MADIETTAvohoz na dnesek
    fotogalérka vašich módních kreací

    Ukažte, jak jste se oblékli a vymódili na akce a příležitosti všeho druhu; škola, práce, party, festival, karneval, divadlo, kamkoliv. Meze se nekladou.

    Pokud si vysloveně nepřejete, aby vaši fotku někdo komentoval, napište to k ní. Ostatní účastníky prosíme, aby to respektovali.

    Jinak jsou komentáře a diskuse povoleny, nicméně mají pravidla.
    1) není žádoucí komentovat fyzický vzhled, natož ho zostouzet. Odpusťte si narážky na postavu, tvář, špeky, vyčnívající žebra, tvar nohou, tetování, barvu vlasů. Můžete komentovat, zda se oblečení hodí k tělesnému typu, ale urážky a posměch se tolerovat nebudou.
    2) nebudu trpět žádné narážky a invektivy osobního charakteru.
    3) osobní spory a antipatie a frustrace si ventilujte někde jinde.
    4) za cokoli z výše uvedeného dostanete varování, uplatňuju princip jednou a dost, budete-li se i po varování chovat jako hovada, dostanete na týden RO. Vrátíte-li se a budete v hovádkovství pokračovat, dostanete permanentní ban.

    rozbalit záhlaví
    JAKE_UP
    JAKE_UP --- ---
    MADIETTA: Tepelnej komfort je značně indivindi věc.
    MADIETTA
    MADIETTA --- ---
    DEB: dneska má být 26 stupňů... nebo bydlíš v polárních oblastech?
    BELO
    BELO --- ---
    Lidi, outfity, pls :)

    ENIFE
    ENIFE --- ---
    GRANTORINO: Mas snad pocit, ze jsem typ zeny, ktera nosi na hlave slipy?
    GRANTORINO
    GRANTORINO --- ---
    ENIFE: ale no tak... kdyby sis na hlavu narazila slipy a dala to sem do auditka, tak by ses taky nemohla divit, ze se ti nekdo smeje.. i kdyz by to byla samozrejme odvaha a to se ceni :)
    ENIFE
    ENIFE --- ---
    Ale dost uz o me a co "nemam rada"..
    ENIFE
    ENIFE --- ---
    ENIFE: + nemam rada lidi, co musej urazet stylem "ses buzik, protoze ses jinej nez my vsichni sraci v tyhle diskuzi" ;))
    ENIFE
    ENIFE --- ---
    FRKOLKA: Odvaha se ceni ;) Alespon ma koule (a v tech kalhotech je vidim!) nahodit fotku svyho outfitu na web cizim lidem. Ja bych to nedala, nesnasim kdyz mi nekdo nuti svuj nazor za kazdou cenu ;))))
    IOM_NUKSO
    IOM_NUKSO --- ---
    K_A_R_K_U_L_K_A: to si mi nemela rict ;) jak ted ty saty prohlizim...
    K_A_R_K_U_L_K_A
    K_A_R_K_U_L_K_A --- ---
    IOM_NUKSO: šaty Iron Fist, ebay
    FRKOLKA
    FRKOLKA --- ---
    ENIFE: odvaha je vylízt v těch modelech ven (já bych to nedal ani na maškarní), ne se registrovat na sluníčkový a hyperkoretktní nyx. Skoro se dívím, že tu s tím narazil, aniž týrá zvířátka, ubližuje dětem, podporuje fašismus nebo krituzuje homosexuály a dredaře.
    IOM_NUKSO
    IOM_NUKSO --- ---
    K_A_R_K_U_L_K_A: tu sukni/saty mas odkud?
    ENIFE
    ENIFE --- ---
    BELO: Ja ti davam plus za odvahu registrovat se na nyxu. Kdo te na ten napad vubec privedl?
    ASAFA
    ASAFA --- ---
    BELO: povol knoflík a výdech a náááádech :)
    K_A_R_K_U_L_K_A
    K_A_R_K_U_L_K_A --- ---
    ubalte si spolu nějaký dobrý model a spát :D
    BELO
    BELO --- ---
    ASAFA: zkap :)
    ASAFA
    ASAFA --- ---
    BELO: kdyby ti chyběla motivace, tak jsem dnes našel pro tebe vhodné modely. pokud máš stále radši model "čekám velkou vodu" doporučuji ty modré, jinak ty černé by ti jistě také slušely
    ASAFA
    ASAFA --- ---
    LYRA
    LYRA --- ---
    ORCHI: ušité švagrovou
    PETRUSCHKA: naopak. Navíc jsem si nevzala ani červené, ani černé lodičky, které k těm šatům nosím pro "světské" příležitosti :)
    K_A_R_K_U_L_K_A
    K_A_R_K_U_L_K_A --- ---
    BETTER: takto oděna jsem nedávno potkala na nádraží takového staříka. vypadal tak starosvětsky, jako vesničan začátku století minulého. když mě spatřil, začal dost agresivně na mě povykovat, ať jdu pryč, že jsem smrt apod.
    ale možná si fakt myslel, že jsem smrt a přišla jsem si pro něj :D
    K_A_R_K_U_L_K_A
    K_A_R_K_U_L_K_A --- ---
    dneska vám jdou ty mínusy nějak ztuha :) posledně jich bylo 51
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam