• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MADIETTAvohoz na dnesek
    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    trička s límečkem jsou fajn do lesa, nepadá za krk tolik jehličí a hmyzu.
    JUGI
    JUGI --- ---
    LYRA: ano, na golf je nutnost, nicmene snazim se nosit limecek do spolecnosti povetsinou. Ajtaci chodi v trickach, nejlepe v tech co jim koupila maminka. Staveni limecku je divny a prijde mi to moc masirka, olroti tomu zapnout si knoflicek svedci o tom ze jsem ted den uply. Vynechme diskuzi na tema hipsteri, to je pro deti
    LYRA
    LYRA --- ---
    Za mne osobně tedy tričko s límečkem buď ke kraťasům na procházky po pobřeží nebo potom jako součást sportovního outfitu na golf :)

    V jiných případech to většinou končí buď variantou "nevyžehlený ajťák" nebo "arogantní šampon" (s tím, již zmíněným postaveným límečkem vůči čemuž mám silný osobní blok).
    KATIA
    KATIA --- ---
    LORAIN: ty šaty jsou naprosto skvělý, osobně si ale myslím, že tmavší barvy je utlučou, i když je tam ta černá guma... volila bych něco světlejšího a botky na klínku a ne na platformě. každopádně se mi teda maximálně líbí!
    JUGI
    JUGI --- ---
    SIHAJA: au :)
    SIHAJA
    SIHAJA --- ---
    JUGI: Potřebuješ k tomu žehlící prkno nebo stůl. Věř mi, že žehlit na ženě by nebyl dobrý nápad.
    BLOWUP
    BLOWUP --- ---
    LUCIASHECK: me teda ten stupen vyzehlenosti prijde ok, myslim ze takovy ty nazehleny pola s pukama na rukavech, to jde tim samym smerem jako ty zapnuty knoflicky.
    JUGI
    JUGI --- ---
    LUCIASHECK: mam tri, potrebuju k ni spis zenskou
    LUCIASHECK
    LUCIASHECK --- ---
    JUGI: dalsi, kterej by si mel koupit zehlicku.
    JAKE_UP
    JAKE_UP --- ---
    BLOWUP: A hipsteři.
    MOODYCAT
    MOODYCAT --- ---
    BRUSINKA: Anebo...esence vseho zla..LEDVINKA!
    BRUSINKA
    BRUSINKA --- ---
    JUGI: to je v pohode, vykukujici klicenka a zacinajici brisko by me zneklidnovaly vic ;)
    MONOTYPEK
    MONOTYPEK --- ---
    MOODYCAT: nahý nechodím :)
    BLOWUP
    BLOWUP --- ---
    JUGI: pokud vim, stylove valky se vedou u polo tricek hlavne kvuli tomu jestli limecek stoji nebo ne, zapnuty knoflicky nosej jenom americky duchodci :-)
    MOODYCAT
    MOODYCAT --- ---
    MONOTYPEK: Svlíknout a znova :)!
    MONOTYPEK
    MONOTYPEK --- ---
    brzke ranni urban camo :)

    MOODYCAT
    MOODYCAT --- ---
    JUGI: Nene, u tohoto stylu "dělám ajťáka ve firmě, ale vzal jsem si tričko s límečkem namísto obyčejného reklamního, aby to nebylo poznat" to vůbec nevadí.
    SMETY
    SMETY --- ---
    JUGI: Táhneš z baru? Určitě ne...
    JUGI
    JUGI --- ---
    Neni blbe mit vrchni knoflicek u tricka s limeckem rozepnuty?

    KLARINULA
    KLARINULA --- ---
    MONROE: to nejsou kalhotky
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam