• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MADIETTAvohoz na dnesek
    KAIAFOX
    KAIAFOX --- ---
    NANTHEI: tilko dovnitr, dela Ti to zbytecne dlouhy trup a kratky nohy..
    NANTHEI
    NANTHEI --- ---
    AIJA: "divně asymetrická" zní skvěle :D ta sukně je kolová, takže je z velkého množství materiálu a ty "sklady", to jak to mám zrovna na sobě a perspektiva budí dojem, že je to u levého kolene nejkratší. není.
    BLOWUP
    BLOWUP --- ---
    NANTHEI: tilko zastrceny by zlepsilo proporce, ale jinak ok
    AIJA
    AIJA --- ---
    NANTHEI:
    Ta sukně je asymetrická nějak divně, to spíš někdo neuměl ušít, ne?
    NANTHEI
    NANTHEI --- ---
    NEI: Lindex 3 roky zpátky. nevypadalo by to hezky, protože to tílko není elastické a navíc je mi poměrně volné. jinak bych byla taky pro.
    BLOWUP
    BLOWUP --- ---
    LYRA: Ono je to spis presne naopak: pres tyden se nosi kosile, a pro "casual friday" je to polo jeden z unosnejch kompromisu.
    MONOTYPEK
    MONOTYPEK --- ---
    GEY_KO: uhodla ,) sel jsem rano s odpadem a hodil na sebe stare kratasy, ve kterych se vrtam v kole. aspon jsem zjistil, ze ty platene cerne nike jsou reflexni ,)

    minusy zaslouzim. potkal jsem souseda po nocni a vydesil ho :))
    BRUSINKA
    BRUSINKA --- ---
    K_A_R_K_U_L_K_A: obcas si zapominam vzit mobil, obcas oblicej. To je to ranni vstavani
    K_A_R_K_U_L_K_A
    K_A_R_K_U_L_K_A --- ---
    BRUSINKA: zapomněla jsi na make-up :)


    GEY_KO
    GEY_KO --- ---
    MONOTYPEK: to nemyslíš vážně, že ne?)!
    BRUSINKA
    BRUSINKA --- ---
    Tak ja plynule prejdu aspon k nejakym fotkam, at muzem opustit tema zehleni. Golfovy outfit z minuleho tydne, kdy jeste nebylo takovy vedro
    ACIDQA
    ACIDQA --- ---
    cink
    ACIDQA
    ACIDQA --- ---
    MEANDER: Já ne. Jediný můj koníček a náplň volného času je žehlení.
    ACIDQA
    ACIDQA --- ---
    JAKE_UP: Tak ze sušičky to je něco jiného, než když vypereš na max otáček a pak to nahážeš na sušák...
    MEANDER
    MEANDER --- ---
    ACIDQA: A mně je úplně jedno, jestli to někdo pozná nebo ne. Mám jiné koníčky :-D
    JAKE_UP
    JAKE_UP --- ---
    ACIDQA: My nezehlime. Ja to neumim a nebudu svou zenu nutit stat u zehliciho prkna. Ze susicky to tahame nezmuchlane, nepoznas nic.
    ACIDQA
    ACIDQA --- ---
    Ach. Už tady chybí jen: "Já nežehlím nic, ale umím to prádlo pověsit tak, že ani nepoznáš, že žehličku nemám."

    Jasně, že poznám.
    JUGI
    JUGI --- ---
    Ano, nevim o golfu toho moc, nebavi me, ptze me zehlicka pali a smrdi :)
    BRUSINKA
    BRUSINKA --- ---
    JUGI: To se navic imho docela pletes. Ke golfu patrila etiketa vzdy, driv, nez se do nej vubec zeny pustily:) A k tomu proste patri i to, jak se chovas, i to, jak vypadas. A neni to o znackach, je to o cistote a upravenosti.
    LYRA
    LYRA --- ---
    Navíc ještě nikdy žádnému muži neupadla ruka, když do ní vzal žehličku
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam