• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MADIETTAvohoz na dnesek
    fotogalérka vašich módních kreací

    Ukažte, jak jste se oblékli a vymódili na akce a příležitosti všeho druhu; škola, práce, party, festival, karneval, divadlo, kamkoliv. Meze se nekladou.

    Pokud si vysloveně nepřejete, aby vaši fotku někdo komentoval, napište to k ní. Ostatní účastníky prosíme, aby to respektovali.

    Jinak jsou komentáře a diskuse povoleny, nicméně mají pravidla.
    1) není žádoucí komentovat fyzický vzhled, natož ho zostouzet. Odpusťte si narážky na postavu, tvář, špeky, vyčnívající žebra, tvar nohou, tetování, barvu vlasů. Můžete komentovat, zda se oblečení hodí k tělesnému typu, ale urážky a posměch se tolerovat nebudou.
    2) nebudu trpět žádné narážky a invektivy osobního charakteru.
    3) osobní spory a antipatie a frustrace si ventilujte někde jinde.
    4) za cokoli z výše uvedeného dostanete varování, uplatňuju princip jednou a dost, budete-li se i po varování chovat jako hovada, dostanete na týden RO. Vrátíte-li se a budete v hovádkovství pokračovat, dostanete permanentní ban.

    rozbalit záhlaví
    MOODYCAT
    MOODYCAT --- ---
    GENEVIEVE: Fakt je to moc hezký! A ta šňůrka uprostřed prostě zaslouží ustřihnout tak jako tak, tomu saku to bude slušet víc, a nejen jemu, alébrž i tobě a mamince :)!
    MEANDER
    MEANDER --- ---
    GENEVIEVE: To všechno tohle oblečení splňuje a navíc ti to moc sluší.
    GENEVIEVE
    GENEVIEVE --- ---
    tak mě u toho oblečení jde v zásadě o to, jestli tím neurazím :-) co potřebuju od svého oblečení na tyhle konkrétní přijímačky, kde jej vidím jako zásadnější, než na ostatní přijímačky, je, aby neurazilo, nevynikalo, abych byla elegantní, ale ne vyzývavá, působila dostatečně akademicky a žensky, ale zároveň to nestavěla na odiv, jestli mi rozumíte :-)
    JONY
    JONY --- ---
    MYJKA: zcela laicky si myslím, že provázek bude u saka vždy pekelný
    MEANDER
    MEANDER --- ---
    MYJKA: Svetřík ne! Svetřík se hodí na výlet.
    MYJKA
    MYJKA --- ---
    JONY: Tak ono keby to sako bolo k vypasovanym riflim a pod tim uple triko nebo nejaka hezka halenka, vypadalo by to s tim provazkem uplne jinak.
    JONY
    JONY --- ---
    GENEVIEVE: spíš by ti měla děkovat
    MYJKA
    MYJKA --- ---
    GENEVIEVE: A nemas spis nejaky hezky svetrik? At nevypadas jako pani ucitelka z katolicky skoly? Aj ked to ma asi byt zamer. :)
    GENEVIEVE
    GENEVIEVE --- ---
    1KA: maminka, které sako patří, by mě asi zabila :-D
    1KA
    1KA --- ---
    GENEVIEVE: ustríhnout :-)
    GENEVIEVE
    GENEVIEVE --- ---
    MOODYCAT: díky za odkaz! Já se jako moc ráda připojím, protože silonky mě akorát rozčilují a vsadím se, že než bych dojela, měla bych oko. V zimě je mám ráda, na podzim a tak, ale teď jsem měla pocit, abych nepůsobila nepatřičně, ale jsem jenom moc ráda, že nemám :-)

    A teda nezavazovat sako? To si myslím, že nebude vypadat úplně dobře, budou vlát ty "šňůrky", ne?
    MEANDER
    MEANDER --- ---
    MOODYCAT: Konečně! :-D
    MOODYCAT
    MOODYCAT --- ---
    GENEVIEVE: Mrkni na skolastylu.cz, tam se uz pred nejakou dobou vyjadrovali, ze svetovi styliste urcili konec telovych silonek nekdy v roce 1998 a ze odted je to pry trapny, neb to zosklivuje nohy a dela to s nich vzhled protez. Silonky pry ano, ale vsechny jine barvy, nez telove, popripade bez nich :).
    LYRA
    LYRA --- ---
    GENEVIEVE: Také se připojuji ke zrušení zavazování. Čím dřív tím líp.
    GENEVIEVE
    GENEVIEVE --- ---
    MOODYCAT: jak to myslíš? :-)
    já furt žiju v představě, že je slušnost vzít si silonky, ale byla bych šťastnější, kdybych si je brát nemusela, je dost vedro :-)
    MOODYCAT
    MOODYCAT --- ---
    GENEVIEVE: Je to moc hezky, ale dle stylistu ov koz brz telovych silonek. Do budoucna bych jen zrusila to mirne mentalni zavazovani na saku.
    MYJKA
    MYJKA --- ---
    GENEVIEVE: Na katolickou teologickou imho dobry. :) Silonky bych vyhodila.
    GENEVIEVE
    GENEVIEVE --- ---
    zítra mám přijímačky na doktorát na katolickou teologickou v Praze. Co vy na to? šaty jsou přesně na kolena, takový docela tuhý materiál, budu mít k tomu bílé balerínky a samozřejmě silonky, ale kvůli fotce jsem to nebyla ochotná dělat. Plus asi perličky do uší.
    BELO
    BELO --- ---
    REDDAY8: imho nuda
    DIVA
    DIVA --- ---
    DEB: tak aspoň ustřihnutou hlavu v té koláži když už to začínáš montovat do figury ,)
    REDDAY8
    REDDAY8 --- ---
    MOODYCAT: Třeba bude lepší fotka z výletu.:)
    REDDAY8
    REDDAY8 --- ---
    PAJUSAK: Hm, panské trenky zkusím příště. :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam