• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MADIETTAvohoz na dnesek
    fotogalérka vašich módních kreací

    Ukažte, jak jste se oblékli a vymódili na akce a příležitosti všeho druhu; škola, práce, party, festival, karneval, divadlo, kamkoliv. Meze se nekladou.

    Pokud si vysloveně nepřejete, aby vaši fotku někdo komentoval, napište to k ní. Ostatní účastníky prosíme, aby to respektovali.

    Jinak jsou komentáře a diskuse povoleny, nicméně mají pravidla.
    1) není žádoucí komentovat fyzický vzhled, natož ho zostouzet. Odpusťte si narážky na postavu, tvář, špeky, vyčnívající žebra, tvar nohou, tetování, barvu vlasů. Můžete komentovat, zda se oblečení hodí k tělesnému typu, ale urážky a posměch se tolerovat nebudou.
    2) nebudu trpět žádné narážky a invektivy osobního charakteru.
    3) osobní spory a antipatie a frustrace si ventilujte někde jinde.
    4) za cokoli z výše uvedeného dostanete varování, uplatňuju princip jednou a dost, budete-li se i po varování chovat jako hovada, dostanete na týden RO. Vrátíte-li se a budete v hovádkovství pokračovat, dostanete permanentní ban.

    rozbalit záhlaví
    GENEVIEVE
    GENEVIEVE --- ---
    MOODYCAT: jak to myslíš? :-)
    já furt žiju v představě, že je slušnost vzít si silonky, ale byla bych šťastnější, kdybych si je brát nemusela, je dost vedro :-)
    MOODYCAT
    MOODYCAT --- ---
    GENEVIEVE: Je to moc hezky, ale dle stylistu ov koz brz telovych silonek. Do budoucna bych jen zrusila to mirne mentalni zavazovani na saku.
    MYJKA
    MYJKA --- ---
    GENEVIEVE: Na katolickou teologickou imho dobry. :) Silonky bych vyhodila.
    GENEVIEVE
    GENEVIEVE --- ---
    zítra mám přijímačky na doktorát na katolickou teologickou v Praze. Co vy na to? šaty jsou přesně na kolena, takový docela tuhý materiál, budu mít k tomu bílé balerínky a samozřejmě silonky, ale kvůli fotce jsem to nebyla ochotná dělat. Plus asi perličky do uší.
    BELO
    BELO --- ---
    REDDAY8: imho nuda
    DIVA
    DIVA --- ---
    DEB: tak aspoň ustřihnutou hlavu v té koláži když už to začínáš montovat do figury ,)
    REDDAY8
    REDDAY8 --- ---
    MOODYCAT: Třeba bude lepší fotka z výletu.:)
    REDDAY8
    REDDAY8 --- ---
    PAJUSAK: Hm, panské trenky zkusím příště. :)
    MOODYCAT
    MOODYCAT --- ---
    REDDAY8: Neni nic vidět, nicméně už takhle se dá posoudit, že ty strašný náramky patřej dolů a případně do popelnice.
    SMETY
    SMETY --- ---
    REDDAY8: Jeden hned nemusí vypadat, že neví jestli umělecká instalace nebo... ale tohle je takovej normcore za kterym se na ulici ba na výletě neotočíš...
    PAJUSAK
    PAJUSAK --- ---
    REDDAY8: ta spodní "věc" (vzhledem ke kvalitě fotky bohužel nedovedu identifikovat co to je) vypadá jako pánské trenýrky
    REDDAY8
    REDDAY8 --- ---
    Na p?semku a pak na v?let. :)

    KLARINULA
    KLARINULA --- ---
    MONROE:pasek od tohodle ;)
    MONROE:



    SMETY
    SMETY --- ---
    BROTHER: ehm...
    BROTHER
    BROTHER --- ---
    s naprosto hroznym vkusem navic... :)
    BROTHER
    BROTHER --- ---
    zda se mi to nebo se tady koncentrujou strasny diliny? :)
    JAKE_UP
    JAKE_UP --- ---
    AIJA: Takže ona ji má na sobě, ale ty z fotky víš líp než ona, jestli kolová je, nebo ne. Aha.
    BRUSINKA
    BRUSINKA --- ---
    AIJA: Mám jí taky a můžu potvrdit, že kolová je. Vždyť říká, že to dělají ty sklady, ten údajně nenavazující vzor. To není šev, ale zvlnění.
    AIJA
    AIJA --- ---
    NANTHEI:
    I podle nenavazujícího vzoru u té delší strany je vidět, že kolová není.
    KAIAFOX
    KAIAFOX --- ---
    NANTHEI: tilko dovnitr, dela Ti to zbytecne dlouhy trup a kratky nohy..
    NANTHEI
    NANTHEI --- ---
    AIJA: "divně asymetrická" zní skvěle :D ta sukně je kolová, takže je z velkého množství materiálu a ty "sklady", to jak to mám zrovna na sobě a perspektiva budí dojem, že je to u levého kolene nejkratší. není.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam