• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • Přišli jste skrz odkaz na příspěvek, který již neexistuje.

  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MADIETTAvohoz na dnesek
    CARODEJNICE
    CARODEJNICE --- ---
    LIMETA: Já seženu vždycky v Mangu ( měřím 174, dlouhý nohy) a největší slast jsou černé džíny pořízené na podzim ve výprodejích, které se mi krabatí u kotníků (!!!!) kolik je tam látky navíc. Většina kalhot, co si zkusím, mi končí těsně nad nebo u kotníků, ale Mango je jistota ;)
    MOODYCAT
    MOODYCAT --- ---
    LIMETA: Oboje je v Palladiu jestli jsi prazska :).
    MOODYCAT
    MOODYCAT --- ---
    LIMETA: Topshop ma tall sekci a sedi mi nektery dziny od Manga.
    MOODYCAT
    MOODYCAT --- ---
    GENEVIEVE: Fakt je to moc hezký! A ta šňůrka uprostřed prostě zaslouží ustřihnout tak jako tak, tomu saku to bude slušet víc, a nejen jemu, alébrž i tobě a mamince :)!
    TAPINA
    TAPINA --- ---
    Mně se to zavazování zrovna líbí.
    GENEVIEVE
    GENEVIEVE --- ---
    MEANDER: perfektní, děkuju moc :-)
    MEANDER
    MEANDER --- ---
    GENEVIEVE: To všechno tohle oblečení splňuje a navíc ti to moc sluší.
    GENEVIEVE
    GENEVIEVE --- ---
    tak mě u toho oblečení jde v zásadě o to, jestli tím neurazím :-) co potřebuju od svého oblečení na tyhle konkrétní přijímačky, kde jej vidím jako zásadnější, než na ostatní přijímačky, je, aby neurazilo, nevynikalo, abych byla elegantní, ale ne vyzývavá, působila dostatečně akademicky a žensky, ale zároveň to nestavěla na odiv, jestli mi rozumíte :-)
    JONY
    JONY --- ---
    MYJKA: zcela laicky si myslím, že provázek bude u saka vždy pekelný
    MEANDER
    MEANDER --- ---
    MYJKA: Svetřík ne! Svetřík se hodí na výlet.
    MYJKA
    MYJKA --- ---
    JONY: Tak ono keby to sako bolo k vypasovanym riflim a pod tim uple triko nebo nejaka hezka halenka, vypadalo by to s tim provazkem uplne jinak.
    JONY
    JONY --- ---
    GENEVIEVE: spíš by ti měla děkovat
    MYJKA
    MYJKA --- ---
    GENEVIEVE: A nemas spis nejaky hezky svetrik? At nevypadas jako pani ucitelka z katolicky skoly? Aj ked to ma asi byt zamer. :)
    GENEVIEVE
    GENEVIEVE --- ---
    1KA: maminka, které sako patří, by mě asi zabila :-D
    1KA
    1KA --- ---
    GENEVIEVE: ustríhnout :-)
    GENEVIEVE
    GENEVIEVE --- ---
    MOODYCAT: díky za odkaz! Já se jako moc ráda připojím, protože silonky mě akorát rozčilují a vsadím se, že než bych dojela, měla bych oko. V zimě je mám ráda, na podzim a tak, ale teď jsem měla pocit, abych nepůsobila nepatřičně, ale jsem jenom moc ráda, že nemám :-)

    A teda nezavazovat sako? To si myslím, že nebude vypadat úplně dobře, budou vlát ty "šňůrky", ne?
    MEANDER
    MEANDER --- ---
    MOODYCAT: Konečně! :-D
    MOODYCAT
    MOODYCAT --- ---
    GENEVIEVE: Mrkni na skolastylu.cz, tam se uz pred nejakou dobou vyjadrovali, ze svetovi styliste urcili konec telovych silonek nekdy v roce 1998 a ze odted je to pry trapny, neb to zosklivuje nohy a dela to s nich vzhled protez. Silonky pry ano, ale vsechny jine barvy, nez telove, popripade bez nich :).
    LYRA
    LYRA --- ---
    GENEVIEVE: Také se připojuji ke zrušení zavazování. Čím dřív tím líp.
    GENEVIEVE
    GENEVIEVE --- ---
    MOODYCAT: jak to myslíš? :-)
    já furt žiju v představě, že je slušnost vzít si silonky, ale byla bych šťastnější, kdybych si je brát nemusela, je dost vedro :-)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam