• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MADIETTAvohoz na dnesek
    fotogalérka vašich módních kreací

    Ukažte, jak jste se oblékli a vymódili na akce a příležitosti všeho druhu; škola, práce, party, festival, karneval, divadlo, kamkoliv. Meze se nekladou.

    Pokud si vysloveně nepřejete, aby vaši fotku někdo komentoval, napište to k ní. Ostatní účastníky prosíme, aby to respektovali.

    Jinak jsou komentáře a diskuse povoleny, nicméně mají pravidla.
    1) není žádoucí komentovat fyzický vzhled, natož ho zostouzet. Odpusťte si narážky na postavu, tvář, špeky, vyčnívající žebra, tvar nohou, tetování, barvu vlasů. Můžete komentovat, zda se oblečení hodí k tělesnému typu, ale urážky a posměch se tolerovat nebudou.
    2) nebudu trpět žádné narážky a invektivy osobního charakteru.
    3) osobní spory a antipatie a frustrace si ventilujte někde jinde.
    4) za cokoli z výše uvedeného dostanete varování, uplatňuju princip jednou a dost, budete-li se i po varování chovat jako hovada, dostanete na týden RO. Vrátíte-li se a budete v hovádkovství pokračovat, dostanete permanentní ban.

    rozbalit záhlaví
    MART1NKA
    MART1NKA --- ---
    ACKO: Alebo akúkoľvek inú neutrálnu farbu hodiacu sa ku všetkému, ale príde mi, že to Mioriel práve nechcela.

    ACKO
    ACKO --- ---
    MIORIEL: Hlasuju pro modrou nebo bílou.
    MART1NKA
    MART1NKA --- ---
    MIORIEL: Skúsila by som akúkoľvek neónovú farbu:
    SARAJ
    SARAJ --- ---
    SARAJ: jsi rikala, ze se chystas na svatbu, ne? tohle je celkem fajn kombinace - http://www.dressforthewedding.com/red-orange-bridesmaid-dress/
    SARAJ
    SARAJ --- ---
    MIORIEL: jestli je unosis, tak si porid psanicko a boty - namorni modra, jinak pujde i svetle hneda - na opalenou kuzi .. bile paskove boty taky.
    MOODYCAT
    MOODYCAT --- ---
    MIORIEL: Co zkusit tmavě modrou? Nebo ještě veselejc hot pink? :)
    MIORIEL
    MIORIEL --- ---
    Ahoj, prosim o radu:
    jakou barvu bot byste poradily k temto satum v barve grapefruit(ve skutecnosti jsou vic syte, do oranzova):
    Překřížené šaty s řasením - Žena | MANGO
    http://shop.mango.com/..._51&n=1&s=prendas.vestidosprendas&ident=0__0_1436348224572&ts=1436348224572

    Nechci klasicke kombinace s nude lodickami nebo lodickami v te same barve, ale nejak me nenapada doplnkovy odstin k teto barve. Jednalo by se o klasicke lodicky na vyssim podpatku. Predem dekuji
    MACHALIK
    MACHALIK --- ---
    BLONDYNKA: Zrovna ty mas na odivani do prace dost specificke nazory, takze nevim, jestli by si tebe mel kdokoli brat jako poradce. Ostatne vzpomen si, v cem jsi sama prisla na svuj pohovor. A jak pak dopadl.
    ARALIKA
    ARALIKA --- ---
    MIORIEL: zkusim najit, ale jsou to paskove hnede, podpatek sirsi - obrad byl na ostruvku u rybnika, takze abych nikde nezapadla :)
    MIORIEL
    MIORIEL --- ---
    SMETY: vidis to, a ja si rikam, proc ji to tak slusi:P

    Jinak ale na auto jsem vubec nezaostrila:)
    SMETY
    SMETY --- ---
    MIORIEL: Porsche, slusi kazdemu :-)
    MIORIEL
    MIORIEL --- ---
    ARALIKA: nadherne saty. Boty nejsou moc videt, nemas fotku s nimi? Cerpam inspirace, take musim vymyslet vohoz na svatbu
    SARAJ
    SARAJ --- ---
    BLONDYNKA: tak ja si ty saty vzala. Citila jsem se dobre, slecna managerka byla moc prijemna, takze za me vyber OK. Jen to vedro:)

    Jinak WOW, celkem me prekvapuje kolik reakci muzou vyvolat jedny saty. Diky za ne - na obou stranach.
    NAVARA: jo, okopavam v nich jahody s rajcatama...cekam kdy zacnes prispivat do spravne padnoucich podprsenk.
    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    BLONDYNKA: od koho myslíš, že mám ty mínusy já? Asi nějaká vulva invidi.
    MOODYCAT
    MOODYCAT --- ---
    BLONDYNKA: No to ti gratuluju.
    MOODYCAT
    MOODYCAT --- ---
    Je uz takovym traidcnim znamenim, ze jakmile prijde Blondynka, tak konci diskuze :D.
    FEFERONIE
    FEFERONIE --- ---
    Me ty reci o zakomplexovanych zenach, co nevezmou zenskou proto, ze je pekna pekne lezou na nervy. To platilo v devadesatym druhym ne?:) urcite bych se tomu nepodrizovala, jestli to tak opravdu nekde je.
    Delam v pharma businessu a u nas se proste nosi sukne ke kolenum a silonky i v lete. To ale neznamena, ze to nemuze byt sexy. Podpatky frci az do nebes a vzhledem k prepaleny klime se tu nejaky odhaleny tela nevyskytujou. Obecne je to o tom, co a jak ve firmach nosi vedeni bych rekla..
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    SARAJ: tamty se mi líbí více, ale tohle skutečně lépe sedí k "učitelce" :) tohle ovšem snad ledatak na zahradu k okopávání rajčat :p

    BLONDYNKA: ty se ale zaměstnáváš sama, max riskuješ jednoho klienta, ne zaměstnavatele?

    SARAJ: drahá trubka? :)
    SARAJ
    SARAJ --- ---
    BLONDYNKA: Tak na budování pres vzhled jsem už lehce mimo a lacina trubka taky nejsem:)
    ARALIKA
    ARALIKA --- ---


    ze svatby o vikendu
    SMETY
    SMETY --- ---
    BLONDYNKA: Haleluja.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam