• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MADIETTAvohoz na dnesek
    KAMIONG
    KAMIONG --- ---
    KAIAFOX: Ty boty jsou Diesel? Mám asi ty samý. Jinak moc hezké. Jen se zeptám ze zvědavosti- nikdy jsem nebyla těhotná, tak bych ráda věděla, jestli to chytání se za břicho je reflex, nebo to nastávající dělají vědomě?
    AKISAN
    AKISAN --- ---
    KAIAFOX: yo, tak ja uz roshe nosim x let, nez z toho zacal byt ten hype kolem...takze k tomu reknu jen to, ze pohodlnejsi a vzdusnejsi boty do horka, nez roshe, jsem zatim nemel tu cest obout ;)
    K_A_R_K_U_L_K_A: co jsem to právě četl?!!
    KAIAFOX
    KAIAFOX --- ---
    Abych jen nekecala, jedna dnesni z Colours...za spinavy sandaly se omlouvam, na zavreny boty bylo vedro a vsude spousta spiny...

    KAIAFOX
    KAIAFOX --- ---
    AKISAN: Co vsichni vidite na tehlech keckach? Vzdyt v tom ma kazdej nohu jak kachna...ale vlastne to nosej vsichni, tak co...
    K_A_R_K_U_L_K_A
    K_A_R_K_U_L_K_A --- ---
    AKISAN: já nevím, ale působíš jako fotřík (40 let) v hadrech svýho synka. ty prstíky tomu nasazujou korunu :-(
    kup si raději nějaký sako, kalhoty s pukama a klobouk :=) a hlavně si skoč k ševci
    AALA
    AALA --- ---
    BLONDYNKA: Ty vlasy po zadek jsou dost relativní vnada, že...?
    YNOR
    YNOR --- ---
    1KA
    1KA --- ---
    TERRA
    TERRA --- ---
    K_A_R_K_U_L_K_A: Myslim:-) ja jsem beran, neznam ironii atd...;)
    K_A_R_K_U_L_K_A
    K_A_R_K_U_L_K_A --- ---
    TIMA: díky, všichni si to myslí :D [ K_A_R_K_U_L_K_A @ Fotky oblečení a doplňků, které jste si nedávno koupili ]
    TERRA: to mi dlouho žena nenapsala, kor tady. skoro se mi ani nechce věřit, že to myslíš vážně :)
    TERRA
    TERRA --- ---
    K_A_R_K_U_L_K_A: Ty jsi kocka:-)
    TIMA
    TIMA --- ---
    K_A_R_K_U_L_K_A: Ta sukne je nahodou dobra.
    JESTERKAMISA
    JESTERKAMISA --- ---
    MIORIEL: to sako je k tomu super;)
    ALTOR
    ALTOR --- ---
    MIORIEL: Saty a boty dobry, nejakou modrou kabelku nebo doplnek.. To sako mi k tomu prijde dost hrozny
    MIORIEL
    MIORIEL --- ---
    Tak nakonec modra, pac jsem nasla jedine pohodlne boty:)
    Jeste dotaz: co si myslite, je to sacko tady mimo nebo by se dalo? Zjistuji, ze v pripade chladnejsiho pocasi nemam co k tomu:(

    MIORIEL
    MIORIEL --- ---
    Ja si prave pohravam s myslenkou zlute-horcice nebo i neco v zelene, ale jinak diky moc za tipy, jeste mam dost casu na rozmysleni:)
    AETHER
    AETHER --- ---
    MIORIEL: Bila, ruda ci vinova, stribrna?
    MART1NKA
    MART1NKA --- ---
    ACKO: Alebo akúkoľvek inú neutrálnu farbu hodiacu sa ku všetkému, ale príde mi, že to Mioriel práve nechcela.

    ACKO
    ACKO --- ---
    MIORIEL: Hlasuju pro modrou nebo bílou.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam