• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MADIETTAvohoz na dnesek
    MOODYCAT
    MOODYCAT --- ---
    JELLYBEAN: Caresse ;).
    JELLYBEAN
    JELLYBEAN --- ---
    mam dotaz - muzete mi dat tip na nejakou prodejnu, kde mi opravdu dobre poradi s vyberem podprsenky? Znam jenom takovou tu silnou pani, co je obcas videt v televizi. Nedokazu si sama koupit fakt padnouci podprsenku. Diky.
    KAIAFOX
    KAIAFOX --- ---
    MADIETTA: Dik, je z CaA za dve kila neco. Nechala jsem klobouk doma, tak jsem si v Ove koupila narychlo tenhle :).
    MADIETTA
    MADIETTA --- ---
    KAIAFOX: hrozně ti to sluší. Krásný klobouk.
    EDERA
    EDERA --- ---
    BLONDYNKA: A taky - když už tam to břicho je, tak se o něj ruce a jiné předměty (hrnek nebo sklenice s pitím, kniha apod.) docela dobře opíraj.:-)
    KAIAFOX
    KAIAFOX --- ---
    KAMIONG: Ja to normalne nedelam, jen teda behem koncertu jsem si bricho drzela zepredu, kdyby me nekdo omylem prastil - ne kazdy si hned vsimne.
    KAMIONG
    KAMIONG --- ---
    KAIAFOX: Aha, no já si nemyslím, že by se někdo měl zlobit, spíš jen že to vidím docela často, tak mě to zajímalo, zda je to záměr. A i kdyby byl, nebo by to byl nevědomý reflex, tak se to vcelku slučuje s tím, že je žena v tomhle období pyšná na svůj stav a dává to na odiv a já proti tomu nic nemám.
    ELIS
    ELIS --- ---
    KAMIONG: Já jsem to dělala vědomě, protože mě dost dlouho bolely natažený svaly, tak jsem si to břicho trošku podpírala.
    KAIAFOX
    KAIAFOX --- ---
    KAMIONG: Ne, to jsou nejaky random z Deichmanna z minuleho roku (necekala jsem, ze vydrzi tak dlouho). Toto foto nebylo porizovano primarne za ucelem davani na internety, ale spis pro me - nemam skoro zadne fotky s brichem - ted celkem asi tri, tak jsem chtela aspon jednu, kde to bude videt a jelikoz chodim skoro porad v cernym, nechtela jsem se nakrucovat z profilu (nemam rada, kdyz na me nekdo cumi, kdyz pozuju, tak proste nepozuju. Snazila jsem se byt nenapadna.), tak jsem to vyresila takto...normalne to nedelam, tak snad se za to nebudete zlobit :)
    KAMIONG
    KAMIONG --- ---
    KAIAFOX: Ty boty jsou Diesel? Mám asi ty samý. Jinak moc hezké. Jen se zeptám ze zvědavosti- nikdy jsem nebyla těhotná, tak bych ráda věděla, jestli to chytání se za břicho je reflex, nebo to nastávající dělají vědomě?
    AKISAN
    AKISAN --- ---
    KAIAFOX: yo, tak ja uz roshe nosim x let, nez z toho zacal byt ten hype kolem...takze k tomu reknu jen to, ze pohodlnejsi a vzdusnejsi boty do horka, nez roshe, jsem zatim nemel tu cest obout ;)
    K_A_R_K_U_L_K_A: co jsem to právě četl?!!
    KAIAFOX
    KAIAFOX --- ---
    Abych jen nekecala, jedna dnesni z Colours...za spinavy sandaly se omlouvam, na zavreny boty bylo vedro a vsude spousta spiny...

    KAIAFOX
    KAIAFOX --- ---
    AKISAN: Co vsichni vidite na tehlech keckach? Vzdyt v tom ma kazdej nohu jak kachna...ale vlastne to nosej vsichni, tak co...
    K_A_R_K_U_L_K_A
    K_A_R_K_U_L_K_A --- ---
    AKISAN: já nevím, ale působíš jako fotřík (40 let) v hadrech svýho synka. ty prstíky tomu nasazujou korunu :-(
    kup si raději nějaký sako, kalhoty s pukama a klobouk :=) a hlavně si skoč k ševci
    AALA
    AALA --- ---
    BLONDYNKA: Ty vlasy po zadek jsou dost relativní vnada, že...?
    YNOR
    YNOR --- ---
    1KA
    1KA --- ---
    TERRA
    TERRA --- ---
    K_A_R_K_U_L_K_A: Myslim:-) ja jsem beran, neznam ironii atd...;)
    K_A_R_K_U_L_K_A
    K_A_R_K_U_L_K_A --- ---
    TIMA: díky, všichni si to myslí :D [ K_A_R_K_U_L_K_A @ Fotky oblečení a doplňků, které jste si nedávno koupili ]
    TERRA: to mi dlouho žena nenapsala, kor tady. skoro se mi ani nechce věřit, že to myslíš vážně :)
    TERRA
    TERRA --- ---
    K_A_R_K_U_L_K_A: Ty jsi kocka:-)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam