• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MADIETTAvohoz na dnesek
    JAFROST
    JAFROST --- ---
    MOODYCAT: to máte všechny stejný, akorát tebe to nepohoršuje a čarodejnici jo... :D
    MOODYCAT
    MOODYCAT --- ---
    CARODEJNICE: Jakože ano. Chápu. Já ostatně reagovala na cameltoe a ne na pindíka :D. Nějak jsem si na to už asi zvykla...když chci, tak stejně pindíky vidím všude, nějaká vyboulenina tam je i v širokých kalhotách a v mém případě je to pak o tom, jestli ho tam vidět chci nebo ne :D.
    CARODEJNICE
    CARODEJNICE --- ---
    MOODYCAT: Mhm... tů mač ale nemá plavky. Že ne? Konec. Vidim pinďour, nazdar.
    MOODYCAT
    MOODYCAT --- ---
    CARODEJNICE: Tak měla jsem na mysli třeba i plavky, viz foto, tam tomu nezabráníš podle mě :).
    VON_GILOTINE
    VON_GILOTINE --- ---
    v poradku, diky
    CARODEJNICE
    CARODEJNICE --- ---
    VON_GILOTINE: Nemůžu, promiň :)
    VON_GILOTINE
    VON_GILOTINE --- ---
    prosim te a muzes mi nakreslit kde tam je? ja tam nevidim nic nez standardni vybouleninu, zadneho dalibora jandu.
    CARODEJNICE
    CARODEJNICE --- ---
    MOODYCAT: No.. ano... přesně o tom mluvím. Prostě se nepromenáduju na ulici v tangách a legínkách. To je vše. O pozornost tohoto druhu skutečně nestojím. Chlapec dostal zpětnou vazbu (nejen ode mě), že ten pinďour tam prostě je. Co s tim udělá je na něm :)
    MOODYCAT
    MOODYCAT --- ---
    CARODEJNICE: Mně přijde, že tylety věci moc neovlivníš, kor teda cameltoe, protože věci, který jsou v týhle oblasti přiléhavý, tak ti ho stejně skoro vždycky časem udělají (pokud je látka dostatečně tenká a není to např. džínovina). Leda nechat si tam narůst takový roští, aby to vytlumilo obrysy cameltoe :D.
    CARODEJNICE
    CARODEJNICE --- ---
    VON_GILOTINE: Zjevně ;)
    VON_GILOTINE
    VON_GILOTINE --- ---
    CARODEJNICE: tak to asi koukame na jinou fotku. nebo ji mas asi tak sedmkrat ostrejsi nez ja. nebo si pletes poklopec s dickem. nebo stiny. fakt nevim, omlouvam se, vidime zjevne jinou fotku.
    CARODEJNICE
    CARODEJNICE --- ---
    VON_GILOTINE: Rozhodně to tak nevidim. Když dojde na věc, tak je velký nádobí fajn, ale aby se pinďour rýsoval přes slimky, které jsou ještě jakože "in" a naschvál, jak píše nositel? Ani náhodou... je to stejnej trapas, jako cameltoe (nikoliv jako velká prsa, jak píšeš...) Na rozdíl od cameltoe, nad kterým si chlap asi zaslintá je pindík spíš leda k pousmání...

    VON_GILOTINE
    VON_GILOTINE --- ---
    MEMENTO_ISHMENE: za to on nemuze ale, geny jsou geny a je to jako stezovat si holce co ma sestky, ze je pres obleceni poznat ze ma prsa...
    MEMENTO_ISHMENE
    MEMENTO_ISHMENE --- ---
    TOOMUCH: Nemůžu si pomoct, ale ten rozkrok na mě kouká.
    TOOMUCH
    TOOMUCH --- ---
    slim is in

    TERRA
    TERRA --- ---
    SRETSIS: Reklamka jooo:-) tak za kolik ten haderek prodavate?
    slusi ji to
    IRINASH
    IRINASH --- ---
    Děkuju za názory, moc jste mě potěšili. Náušnice pořídím.

    ANICKAJEDNICKA: Máš pravdu, ta cigareta ke mně nepasuje, brzy však i cigára zařadim mezi svoji minulost.
    KAIAFOX
    KAIAFOX --- ---
    SOLEI: to jsem si rikala taky -s rostoucim brichem se pekne zveda predni dil, az je v rovine se zadnim, parada :)
    SOLEI
    SOLEI --- ---
    SRETSIS: me to pripomina tehotenbske šaty usite tak aby šly nosi t i po porodu
    MEDVED007
    MEDVED007 --- ---
    SRETSIS: v téhle variantě to zepředu vypadá efektně, ale z boku je to teda megadivný.....
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam