• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MADIETTAvohoz na dnesek
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    GRANTORINO: co řešíš, stejně dostaneš mínus
    SARAJ
    SARAJ --- ---
    NEI: tenhle strih miluju... mela jsem ho lonskou zimu:)
    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    GRANTORINO: A JAK TEDA POZNÁŠ, ŽE MADIETTA TO MÁ BLBĚ OSTŘÍHANÝ?

    Když na tvůj dokonalý střih (na který šetříš půlroku jinak se pižláš sama), na fotce absolutně nejde rozlišit.
    TYRKYS2
    TYRKYS2 --- ---
    GRANTORINO: "tady mam fotku ne moc kvalitni sorry, tesne po ostrihani od Kenza teda"
    [ GRANTORINO @ VLASY ve vsech podobach - rady tipy triky ]
    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    GRANTORINO: nechtěla jsem být hnusná, ale našla jsem si fotku toho tvýho superstřihu a teda krásný mi to nepřijde.
    Navíc těžko poznáš z mrňavý neostrý statický fotky, jak dobrý nebo špatný ten sestřih je.
    NIGHTFURY
    NIGHTFURY --- ---
    MAR_TINA: Taky co chceš fotit na (v mém případě) "nudném" účesu sestříhaných dlouhých vlasů :) to vynikne hlavně v pohybu :)
    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    MADIETTA: to doroste zase do krásy.
    Manžela zrovna zprasila venkovská kadeřnice tak, že nejdřív počká měsíc dva, aby bylo v čem rovnat :/.

    NIGHTFURY: ale každá, která se tím taky chlubí, je má :)
    NIGHTFURY
    NIGHTFURY --- ---
    MAR_TINA: Kenzo umí i účesy bez pruhů a ofiny ;)
    MADIETTA
    MADIETTA --- ---
    BLONDYNKA: ještě netuší, jak jsem zatvrzelá. :P
    MADIETTA
    MADIETTA --- ---
    BLOWUP: já to obvykle nosívám o notný kus delší, viz MADIETTA. Leč když jsem byla předposledně u kadeřnice, nebyla tam ta moje obvyklá a její náhradnice mi tento superjednoduchý střih dokázala zprasit takovými zuby, že jsem pak musela jít znovu k té svojí a na to, aby mi to srovnala, padlo skoro 15 cm. :/
    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    MADIETTA: jo, Kenzí ofinu a barevné pruhy na každou nyxačku!
    MADIETTA
    MADIETTA --- ---
    GRANTORINO: nechci, aby mi něco vymýšlel profík. Chci krátké mikádo. Je to tak těžké pochopit? Nebo to mám napsat velkými písmeny?
    MADIETTA
    MADIETTA --- ---
    MEANDER: protože mně by strašně slušela ofina, že. Vidím, že nemá cenu žádat, abyste s tím přestali. Tož prosím, když vás to baví.
    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    MEANDER: já v tom krátké oškuby s neustálou nutností o to pečovat vidím taky
    Na vlasech bez kadeřnické kreace přece není nic špatného.
    MEANDER
    MEANDER --- ---
    NEI: za mě tedy úplně super, ale vsadím se, že Madietta v tom vidí ty "krátké oškuby" :-/
    BLOWUP
    BLOWUP --- ---
    NEI: Na to ma myslim prilis kulatej oblicej, imho.
    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    Ale jak nyx stárne. Už to není "vypadáš jak nějaká třicítka", už se pokročilo ke čtyřicítce.
    BLOWUP
    BLOWUP --- ---
    BERUSKA_CA: :)

    Me ten jeji uces prisel naopak spis trochu holcickovskej, kdybych do toho mel co kecat tak bych ji doporucil tu variantu jakou uz nekolik desetileti nosi Anna Wintour, dela stihlejsi oblicej. Ale ja do toho co kecat nemam, tak radsi nereknu nic :)
    BERUSKA_CA
    BERUSKA_CA --- ---
    Ja se chtela optat, co by kdo te Madiette doporucil, ale trochu se bojim, co by se strhlo...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam