• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MADIETTAvohoz na dnesek
    K_A_R_K_U_L_K_A
    K_A_R_K_U_L_K_A --- ---
    IOM_NUKSO: no... nechtěně (nemoc). ale jsem spokojená. i když to má i svý mínusy. třeba včera jsem v obchodu s módou natrefila na úžasnou pouzdrovou sukni přesně jak jsem chtěla a nejmenší číslo mi bylo velký
    IOM_NUKSO
    IOM_NUKSO --- ---
    K_A_R_K_U_L_K_A: nejak jsi zhubla
    K_A_R_K_U_L_K_A
    K_A_R_K_U_L_K_A --- ---
    tak zas něco normálnějšího
    Karkulka: Fetish párty
    http://karkulina.blogspot.cz/2015/08/fetish-party.html
    VON_GILOTINE
    VON_GILOTINE --- ---
    MONOTYPEK: stvrzuji
    MONOTYPEK
    MONOTYPEK --- ---
    EDERA: zřejmě nemáš moc ponětí co bylo v 80. letech skutečně na výběr v optice :)

    za ten tvar, co má na sobě JAFROST by se dávalo k poukazu od lékaře a 3 stovkám Kčs i minimálně dobré víno nebo kus libové flákoty :D
    ALTAR_OF_FILTH
    ALTAR_OF_FILTH --- ---
    NIGHTFURY: Jako jediný? Mohla bys hodit celkovou fotku? Abychom si udělali trochu představu.
    MOODYCAT
    MOODYCAT --- ---
    NIGHTFURY: Jsi neviditelna! Vis o tom?
    NIGHTFURY
    NIGHTFURY --- ---
    Říkal tu někdo brýle? (tematicky, můj každodenní vohoz)

    EDERA
    EDERA --- ---
    MEDVED007: Primárně v tom vidím hnusný brýle.:-) Reminiscence na dobu, kdy nic lepšího nebylo, až v druhém sledu.:-)
    MEDVED007
    MEDVED007 --- ---
    EDERA: ty v nich prostě vidíš to, co v nich lidé od určitého věku už nevidí....a o tom to celé je :-)))
    JAKE_UP
    JAKE_UP --- ---
    AIJA: A já už myslel, že se zdá krátký jen mně.
    GENEVIEVE
    GENEVIEVE --- ---
    MOODYCAT: nemluvila jsem teď k té fotce, ale spíš obecně :-)
    AIJA
    AIJA --- ---
    JAFROST:
    Malý saka jsou fakt děsný.
    MOODYCAT
    MOODYCAT --- ---
    GENEVIEVE: Ale ty bryle na fotce teda rozhodne kosteny obroucky nemaj :). Jsou normalne cerny.
    MOODYCAT
    MOODYCAT --- ---
    POZITRON: Tak ja zrovna jako odpurce brejli nemam moc co rikat, no :D. Sama kvuli tomu uz pul roku ziju s cockama a zanetem vicka :D.
    GENEVIEVE
    GENEVIEVE --- ---
    POZITRON: jojo, takový brýle jsem dostala a odmítala jsem je nosit, díky tomu mám ještě horší oční vadu :-D
    mě spíš přijde hrozně zajímavej ten trend těch obrovských kostěných obroučků. Kamarádka ze základky, kteoru vídám jenom na fb, je má a úplně zoufale jí nesluší. takové ty obří kostěné hnědé. Jako výrazné brýle mi nevadí, někomu i fakt sluší, ale tomuhle nerozumím :) takové nosil můj děda :-)
    BLOWUP
    BLOWUP --- ---
    tak hlavne, pote co soudnej clovek zjistil, ze existujou brejle vazici jeden gram ktery se nedaj rozbit uz nikdy nic jinyho stejne nechce.
    POZITRON
    POZITRON --- ---
    MOODYCAT: Proc radoby? Nosim nenapadny bryle, protoze mi vyrazny neslusi, potlacujou rysy a vypadam pak tak nejak vyblite. At si kazdej nosi, co chce, ne? :) Navic nevim, kolik vam tady komu je, ale v devadesatejch letech jiny nez vyrazny obroucky pro deti nebyly a co si pamatuju, tak jsme tehdy byli tercem posmechu snad vsichni s brejlema a je minimalne usmevny ted ty, kteri se nam smali, videt podobny brejle nosit.
    EDERA
    EDERA --- ---
    JAFROST: To rozhodně. Když se Ti líbí, tak si je nos. Jen jsem psala, že nepřestávám žasnout, že to nosíte dobrovolně.:-)
    JAFROST
    JAFROST --- ---
    EDERA: no ja jsem treba rad, ze to je in.. takovyhle brejle nosim uz od dob, kdy to in nebylo (proste a jednoduse, libi se mi to na moji hlave) a ted je lepsi vyber... ale je to ciste vec osobniho vkusu
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam