• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MADIETTAvohoz na dnesek
    JAFROST
    JAFROST --- ---
    EDERA: no ja jsem treba rad, ze to je in.. takovyhle brejle nosim uz od dob, kdy to in nebylo (proste a jednoduse, libi se mi to na moji hlave) a ted je lepsi vyber... ale je to ciste vec osobniho vkusu
    EDERA
    EDERA --- ---
    MOODYCAT: Nemám problém s nápadností brýlí. Líbí se mi, když má někdo brýle zajímavé, výrazné, nápadité... Ale tohle do té kategorie prostě neřadím. Za mě je to krok zpět. Pamatuju doby, kdy byly takovéhle brýle prakticky všechny a nic lepšího se koupit nedalo. Nosit brýle znamenalo vypadat jako tydýt. Proto je pro mě nepochopitelné, že si to dneska někdo vezme na obličej dobrovolně a rád.:-)
    MOODYCAT
    MOODYCAT --- ---
    EDERA: :) Ono ted se vic nosi napadne bryle, sama mam taky takovy, takove ty radoby nenapadne mi proste prijdou celkove hodne radoby :). Stejne jsou videt, takze kdyz uz videt, tak to priznat, ze je mam.
    EDERA
    EDERA --- ---
    MOODYCAT: Počtem dioptrií to nebude - mám pět. Spíš to vidím na generační propast.:-)
    MOODYCAT
    MOODYCAT --- ---
    EDERA: Ono tri ctyri dioptrie jsou dost in. Taky jsem si je poridila.
    REDDAY8
    REDDAY8 --- ---
    EDERA: dobře se skrz ně kouká...
    EDERA
    EDERA --- ---
    JAFROST: Já vim, že je to in, ale nepřestává mě fascinovat, že někdo dobrovolně nosí takovýhle brejle.:-)
    OXIS
    OXIS --- ---
    MOODYCAT: mně přijde boží, překvapenej sám ze sebe :D
    MOODYCAT
    MOODYCAT --- ---
    JAFROST: Zapracovala bych na vyrazu obliceje :D.
    JAFROST
    JAFROST --- ---
    dnesni monterky

    EDERA
    EDERA --- ---
    GIO: Sukně je náááádherná! Kdes ji ulovila?
    GIO
    GIO --- ---
    a v sobotu takhle, plus chvilemi kozena bunda k tomu..
    GIO
    GIO --- ---
    uces doresim jindy, dneska jen vyfocena nova sukne
    JAKE_UP
    JAKE_UP --- ---
    To jsem si mohl myslet, že jak tu mám 40 nových, tak se plká o účesech.
    JAJITA
    JAJITA --- ---
    tv barrandov na vás všechny!!

    Nad ránem jsem nemohla jaksi spát, pustila jsem tedy tv, projela kanály a s upadlou bradou jsem na tom barrandově shlídla pořad Ostříháno.
    Ta hrůza nejde nijak opsat, to je nutné vidět :)
    GRANTORINO
    GRANTORINO --- ---
    zbytecne tu plytvam energii, cus
    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    GRANTORINO: ty pořád nechceš pochopit, že na světě existují stovky a tisíce jiných dobrých kadeřnictví, nejen tebou vybrané tři místa.
    MYRTHIE1
    MYRTHIE1 --- ---
    Já si teda hlavně nemyslim, že aby měl člověk dobrej střih, musí nutně ke Kenzovi.. já našla výbornou kadeřnici v Holešovicích, ta pani vypadá jak moje máma a ostřihala mě skvěle jak nikdo a to mám vlasy hodně krátký, na kterých je každý špatný střihnutí vidět (a nestojí mě to půl výplaty). Jo a mám srdcovitě kulatej obličej a krátký jsou určitě lepší, než když jsem je měla rovně splývající kolem obličeje. Ale jestliže Madietta střih měnit nechce, tak nemá smysl jí přemlouvat co půl roku..
    SOFIJKA
    SOFIJKA --- ---
    SOFIJKA: omlouvám se za velikost, nahrávala jsem poprvé z mobilu a úplně jsem to nevychytala.
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    GRANTORINO: je to dobrá rada, bejt ženská už tam běžím, ale stejně dostaneš mínus :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam