• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MADIETTAvohoz na dnesek
    fotogalérka vašich módních kreací

    Ukažte, jak jste se oblékli a vymódili na akce a příležitosti všeho druhu; škola, práce, party, festival, karneval, divadlo, kamkoliv. Meze se nekladou.

    Pokud si vysloveně nepřejete, aby vaši fotku někdo komentoval, napište to k ní. Ostatní účastníky prosíme, aby to respektovali.

    Jinak jsou komentáře a diskuse povoleny, nicméně mají pravidla.
    1) není žádoucí komentovat fyzický vzhled, natož ho zostouzet. Odpusťte si narážky na postavu, tvář, špeky, vyčnívající žebra, tvar nohou, tetování, barvu vlasů. Můžete komentovat, zda se oblečení hodí k tělesnému typu, ale urážky a posměch se tolerovat nebudou.
    2) nebudu trpět žádné narážky a invektivy osobního charakteru.
    3) osobní spory a antipatie a frustrace si ventilujte někde jinde.
    4) za cokoli z výše uvedeného dostanete varování, uplatňuju princip jednou a dost, budete-li se i po varování chovat jako hovada, dostanete na týden RO. Vrátíte-li se a budete v hovádkovství pokračovat, dostanete permanentní ban.

    rozbalit záhlaví
    GRANTORINO
    GRANTORINO --- ---
    MEDVED007: tyhle barevny typologie.... achjo... zkus si nekdy vzit do ruky nejakou knihu o vytvarnym umeni a uvidis, ze kombinovat se da skoro vsechno, jen vybrat spravne odstiny
    ACIDQA
    ACIDQA --- ---
    MEDVED007: šaty jsou tmavě modré s bílými puntíky, boty jsou červené
    zelená mi koresponduje s tetováním ,)
    MEDVED007
    MEDVED007 --- ---
    ACIDQA: moc k tomu nechápu doplňky - boty....k černobílým šatům hnědé/červené (není to moc vidět) ač typově jsou fajn a zelená mašle ? za mě je hnědá/zelená spojená s nějakými přírodními barvami ala žlutá , ne s černobílou
    ovšem šaty jsou moc pěkné !
    ACIDQA
    ACIDQA --- ---
    KETHAMINA: teréňáckej batoh. Nebo igelitku.
    KAIAFOX
    KAIAFOX --- ---
    ACIDQA: celenka s masli mi pripada navic..saty moc pekny, slusi ti, priste usmev ;)
    KETHAMINA
    KETHAMINA --- ---
    ACIDQA: a k tomu nosíš kabosku nebo nějaký batoh?
    ACIDQA
    ACIDQA --- ---
    MOODYCAT: Tak dík za vysvětlení ,)
    MOODYCAT
    MOODYCAT --- ---
    ACIDQA: Dala jsem minus, tak za sebe aspon vysvetlim - pro me je tohle priserny. Pekna zenska, ale outfit ve stylu prerostla retardovana panenka.
    ACIDQA
    ACIDQA --- ---
    je tam všechno: čelenka, brejle, bordel...

    TEEAK
    TEEAK --- ---
    SOFIJKA: naopak .. fotka dobrá, sukně super, boty mají parádní barvu .. házej dál :)
    K_A_R_K_U_L_K_A
    K_A_R_K_U_L_K_A --- ---
    IOM_NUKSO: no... nechtěně (nemoc). ale jsem spokojená. i když to má i svý mínusy. třeba včera jsem v obchodu s módou natrefila na úžasnou pouzdrovou sukni přesně jak jsem chtěla a nejmenší číslo mi bylo velký
    IOM_NUKSO
    IOM_NUKSO --- ---
    K_A_R_K_U_L_K_A: nejak jsi zhubla
    K_A_R_K_U_L_K_A
    K_A_R_K_U_L_K_A --- ---
    tak zas něco normálnějšího
    Karkulka: Fetish párty
    http://karkulina.blogspot.cz/2015/08/fetish-party.html
    VON_GILOTINE
    VON_GILOTINE --- ---
    MONOTYPEK: stvrzuji
    MONOTYPEK
    MONOTYPEK --- ---
    EDERA: zřejmě nemáš moc ponětí co bylo v 80. letech skutečně na výběr v optice :)

    za ten tvar, co má na sobě JAFROST by se dávalo k poukazu od lékaře a 3 stovkám Kčs i minimálně dobré víno nebo kus libové flákoty :D
    ALTAR_OF_FILTH
    ALTAR_OF_FILTH --- ---
    NIGHTFURY: Jako jediný? Mohla bys hodit celkovou fotku? Abychom si udělali trochu představu.
    MOODYCAT
    MOODYCAT --- ---
    NIGHTFURY: Jsi neviditelna! Vis o tom?
    NIGHTFURY
    NIGHTFURY --- ---
    Říkal tu někdo brýle? (tematicky, můj každodenní vohoz)

    EDERA
    EDERA --- ---
    MEDVED007: Primárně v tom vidím hnusný brýle.:-) Reminiscence na dobu, kdy nic lepšího nebylo, až v druhém sledu.:-)
    MEDVED007
    MEDVED007 --- ---
    EDERA: ty v nich prostě vidíš to, co v nich lidé od určitého věku už nevidí....a o tom to celé je :-)))
    JAKE_UP
    JAKE_UP --- ---
    AIJA: A já už myslel, že se zdá krátký jen mně.
    GENEVIEVE
    GENEVIEVE --- ---
    MOODYCAT: nemluvila jsem teď k té fotce, ale spíš obecně :-)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam