• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MADIETTAvohoz na dnesek
    JONY
    JONY --- ---
    vidím, že se od ohrnování rukávů se pomalu dostáváme k ohrnování předkožek....
    EDERA
    EDERA --- ---
    JAKE_UP: Plus máš za to stupňování již vystupňovaného.
    Bílou košili, jednoznačně.
    SITH: Kravata ano, černá, pokud možno.
    JAKE_UP
    JAKE_UP --- ---
    CHORCHE: Jako je fakt, že nemám na rukách nic, čemu by se dalo říkat svaly, tak to možná bude tím. Nebo neumíš ohrnovat?
    CHORCHE
    CHORCHE --- ---
    JAKE_UP: dalsi extrem? tak v mem saku se ta kosile neohrne, aby to nebylo videt... nicmenne jsem to nikdy nezkousel a ani nebudu - tohle me jeste ani nenapadlo, ohrnovat kosili pod sako - asi sem moc malej jouda, ale u lokte to bouli udela
    a predevsim, to je nesmysl vubec delat, nicemu to nepomuze, to uz si spis sundam to sako - tak konecne sme tu diskuzi dotahli do ad absurdum
    MOODYCAT
    MOODYCAT --- ---
    JAKE_UP
    JAKE_UP --- ---
    CHORCHE: Byl, viz níže. A protože si potrpíš na delší texty, patřičně jsem to rozvedl.
    JAKE_UP
    JAKE_UP --- ---
    SITH: Já bych předně přestal stupňovat slofíčka jako ideální a pak bych si vzal černý oblek, černou košili a černou kravatu. A kdo nemá limetku, ten tam dá citron.
    JAKE_UP
    JAKE_UP --- ---
    Ohrnutá košile pod sakem fakt vidět není. Já si třeba rukáv ohrnuju do "zámku", takže jsou na sobě ve výsledku vlastně čtyři vrstvy látky, ale ani tak to není taková tloušťka, aby to bylo přes rukáv saka vidět. Ale musel jsem to jít vyzkoušet, páč to samozřejmě normálně nenosím. Jsem jen buran s povolenou kravatou, nikoliv jouda s krátkým/ohrnutým rukávem v saku.
    SITH
    SITH --- ---
    nerad ruším vaší diskuzi o tom kdy se vam třesou kalhotky, ale jdu zítra na pohřeb. Beru tmavě šedé sako, jaká barva košile bude nejideálnější? a kravata ano či ne?
    CHORCHE
    CHORCHE --- ---
    JAKE_UP: byls to ted vyzkouset, joudo? :)
    CHORCHE
    CHORCHE --- ---
    EDERA: no to poznat vesmes byt musi, pokud to sako neni spis prsiplast... (v tu chvili mas imho vetsi minus, ze nemas ani padnouci sako) - to si to nakopla ale uz uplne nekam total do kopriv
    ja to chapu, ze vam de o manzety uz davno, ale prijde mi to dosti nepodstatny a nejake lokal duvody fakt tragikokomicke
    EDERA
    EDERA --- ---
    CHORCHE: Čouhají holé ruce bez manžet = není patrný rozdíl mezi vyhrnutým a krátkým rukávem. Jestli je ta košile navíc ještě vyhrnutá tak blbě, že je to poznat pod rukávem saka, tak je dvojitý zásah.:-)
    BARRACUS
    BARRACUS --- ---
    EDERA:
    FIONOR: sorry :D neumim cist.
    EDERA
    EDERA --- ---
    BARRACUS: Pod sakem? V kterém vesmíru není?:-)
    BARRACUS
    BARRACUS --- ---
    CHORCHE: Helet, me celkove bylo vzdy jedno, co si lidi myslej. A jestli nekdo soudi cloveka podle obleceni, je to spis jeho vizitka, nez toho joudy/burana. Na druhou stranu, tady ses v auditku, kde se takove veci neodpoustej a je to tak spravne )
    BARRACUS
    BARRACUS --- ---
    EDERA: vyhrnuta kosile je buran jo? A to ve kterem provincnim meste?
    CHORCHE
    CHORCHE --- ---
    EDERA: rikas hlouposti, pod sakem je poznat, ze mas vyhrnutej rukav... todle muze napsat jen pako :D
    sorry, ja sem podle vas jouda, ale v tuhle chvili mi vase nazory uz prijdou jen ciste debilni, prinos nula - omlouvam se, ze jsem nezapad
    MADIETTA
    MADIETTA --- ---
    MOODYCAT: pochop, že je mu to úplně jedno, protože se neoblíká pro dav, ale pro sebe. :P
    MOODYCAT
    MOODYCAT --- ---
    CHORCHE: Nejde o onanovani. Jen jsem rikala, ze v kosili s kratkym budes vzdycky vypadat jako kokot.
    AXTHEB
    AXTHEB --- ---
    CHORCHE: Pořád máš problémy s pochopením textu.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam