• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MADIETTAvohoz na dnesek
    CHORCHE
    CHORCHE --- ---
    EDERA: nenapadlo, a uz sem to rikal, jestli budu pro tebe jouda v kratke kosili a nebo spocenej jouda v dlouhe, budu radsi to prvni, vysledek vesmes stejnej, dam prednost svemu pohodli... co na to vase gatky je mi uplne jedno - ja to asi striktne rozlisuju, vy ne

    mimo to, loni sem jezdil s kolegyni, vzdy se zmalovala... bylo to zajimave v bode, kdy to tem 50letejm typkum bylo uplne u riti, jen jeden mladas na ni trosku cucel... a naopak jeden docela vlivnej typek pred ni utikal ocnim kontaktem na me, chtel se bavit jen se mnou (ocividne mu to nebylo prijemny, jeji saty, kozy, rudy rty) - jen sem pak hodku poslouchal jeji pichly ego
    - a proto bych nebyl ultimatni jako Madietta, naopak mi to prijde velice hloupe a ze tady par slecen onanuje nad dlouhym rukavem - no je more dalsich, ktere to maj uplne nekde (stejne jako vcera kovboj mel uplne nekde, co za dojem dela a nejspis i v cem sem prisel ja)

    ale sem na blbem miste, modni policie je vzdy ostra
    JAKE_UP
    JAKE_UP --- ---
    CHORCHE: Zase pozor na tyhle implikace. I ti, co se neoblékají jako joudové, jsou většinou normální. A je asi trochu smutný, že si myslíš, že normální je oblékat se jako jouda.
    EDERA
    EDERA --- ---
    CHORCHE: A napadlo Tě někdy, že lidi neuvažujou nad motivací, proč ses takhle oblíkl, ale jen nad tím, jaký to má výsledný efekt? Jestli někdo vypadá jako jouda proto, že je mu to tak pohodlné, nebo proto, že si myslí, že to tak má správně být, je úplně šumák.
    CHORCHE
    CHORCHE --- ---
    JAKE_UP: me to spis fascinuje, zajimal me nejaky nazor, na nejaky ohoz, pracovni a ve vysledku se tu spis docitam, z ceho se komu rolujou gatky, jaka nesmyslna pravidla by ktera rada... - coz je mi vesmes burt
    holt je to tu sama princezna, za kterou se otaci kazdej druhej chlap a proto si o nas, trosku normalnejsich, porad ale drtive vetsine, mysli, ze jsme joudove :D dobry, opet sem si ujasnil, proc nyxi diskuze jen o nicem, pac todle je moc - uprimne to tu muzu filtrovat veky do zadu, a z zadnyho ohozu sem si na prdel nesed (cti neotocil bych se)
    tak snad me napada finalni otazka, kdo rad zehli kosile?
    JAKE_UP
    JAKE_UP --- ---
    Neoblékám se kvůli ženám, to rozhodně nemohu říct.
    CHORCHE
    CHORCHE --- ---
    MADIETTA: napadlo te nekdy, ze ten kratkej rukav nenosim kuli nejakej koze, ale kuli sobe? :) zenskych mozku je porad jen polovina, generalizace U nikoho je opet fail, typicky nyxackej
    POZITRON
    POZITRON --- ---
    ja vam to prerusim fotkou obyc vohozu, ale asi furt lepsi nez kecy :) boty cerny conversky :)

    MADIETTA
    MADIETTA --- ---
    JIMX: tak košile s krátkým vítězství není nikdy a u nikoho, na tu je totiž v ženským mozku čidlo "žiš, to je ale jouda". :P
    JAFROST
    JAFROST --- ---
    povolená kravata je v pohodě, je to teda divný v obleku takového vzoru, protože to působí dost formálně, ale proč ne... mně se to vcelku líbí
    EDERA
    EDERA --- ---
    GUDRUN: Jak praví klasik - primitivní, leč účinné.:-)
    GUDRUN
    GUDRUN --- ---
    CHORCHE: samozrejme ze se na schuzku oblikam podle pohlavi protejsku :-) mozna to je promitivni, ale leckdy to pomaha, i v ochodnim styku
    BARRACUS
    BARRACUS --- ---
    CHORCHE: tohle se predne ridi tim, kde clovek je. Kdyz jsem na obchodni schuzce, tak mam kravatu utazenou, kdyz s temi samymi lidmi pujdu na veceri, muzu si kravatu povolit. kdyz se po veceri pujde na pivo, muzu ji sundat.
    Ziju v Londyne a ten trend vnimam docela vyznamne, ze se od utazene kravaty vic a vic ustupuje.
    CHORCHE
    CHORCHE --- ---
    BARRACUS: eh? todle by me nenapadlo - bud tu kravatu mam poradne a nebo si ji sundam, jinak jsem, jak tu rikate, nejakej uricenej capek z realitky, nebo prodavac u AAAauto, co si neumi upravit ani kravatu

    MOODYCAT: dobry, ja se vetsinou na lidi pri jednani nevrham a ani to nechci evokovat - v jiste rovine bych to oznacil za neprofesionalni

    zajimave nazory a vyjimky k pravidlum a co teprv pasek? budu se tedy oblikat podle pohlavi protejsku, nektere vase myslenkove pochody mi do dnes unikaly :D

    EDERA: super, nekdy sem rad naprosto nezajimavej
    EDERA
    EDERA --- ---
    CHORCHE: Ne, lážoplážo košili čidlo nezaznamená.:-)
    MOODYCAT
    MOODYCAT --- ---
    CHORCHE: Ono zas kdyz si sunda sako a vyhrne rukavy, tak to proste jasne evokuje "sundal jsem si sako a vyhrnul jsem si rukavy a ted se na tebe vrhnu".
    BARRACUS
    BARRACUS --- ---
    LYRA: utazenej uzel na kravate je tak trochu prezitek, ne?
    CHORCHE
    CHORCHE --- ---
    EDERA: sem to nikdy nezkoumal, mel sem za to, ze sako dela vetsi trik - lip to naformuje ramena, dorovna to podle me lip i tu precnivajici kosili z kalhot atp. (imho je v tom nejeden chlap jistejsi a kdyz mas trosku bricho, schova i to) - resp. ja mam sako rad - jen se nerad potim a rdousim v kravate a pak to speje k tem trikum s rukavy atd.
    JIMX
    JIMX --- ---
    EDERA: zkoušel jsem to a bylo mi to nepohodlný ... A jak se v něčem necejtim, tak mi to přijde úplně blbý v tom chodit ...
    MOODYCAT
    MOODYCAT --- ---
    CHORCHE: Moje cidla se tvari tak, ze k dzinum maji nejradeji dlouhorukavni kosili s ohrnutym rukavem a zastrcenou :). Jednobarevnou i s ruznymi vzory. A pekny pasek do kalhot :).
    EDERA
    EDERA --- ---
    JIMX: Není důvod, proč by i programátor nemohl mít vyhrnuté rukávy (zkus to, fakt to na ženský funguje:-).

    CHORCHE: Viz výše - na sako se vybodni, holky choď balit v košili s ohrnutýma rukávama.:-) Je to taková univerzální rada.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam