• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MADIETTAvohoz na dnesek
    ORIKA
    ORIKA --- ---
    CARODEJNICE: hezkej muzskej zadek je bozi dar;) ale to uz je fakt uplne ot :-)
    CARODEJNICE
    CARODEJNICE --- ---
    A abych nebyla nespravedlivá, nějaký ty vyhrnutý rukávy, který berou mě...



    CARODEJNICE
    CARODEJNICE --- ---
    KASUMI: to je nejakej ultra internetovej vtip, kterej nechapu nebo to myslis vazne?

    MOODYCAT: Opravdu nevidíš, jak mu to pne přes ramena a kejty?

    ORIKA: Ano, je to tak. Mně se kudrnáči s lokýnkama fakt nelíběj, i když by je možná měl i můj muž, kdyby je nechal takhle "neposedně růst" ... A na chlapskej zadek jsem nikdy nebyla.. nechápu tu módu. Oči, ruce, ramena, výška, hlas... cokoliv... ale prdel? Tvl... Sto lidí, sto chutí ;)
    MADIETTA
    MADIETTA --- ---
    T_Y_L: no košile by šla, no.
    N_I
    N_I --- ---
    a ty pohyby vas naucil kdo pane bouchal...
    nejlepsi na tom je ten pasek
    ORIKA
    ORIKA --- ---
    CARODEJNICE: ehm, takhle kudrnatý vlasy budou kudrnatý i při sestřihu na 1cm..vím to, protože přesně takový má můj muž...a jsem ráda, že si je nechal narůst do délky, tuctově krátký vlasy jak ty doporučuješ má totiž každej nezajímavej ňouma...no a upnutý džíny, pod kterýma se hezky rýsuje třeba zadek, já osobně považuju za přednost...
    nic ve zlým, co žena to jiný vkus a jiné priority ;)
    ACKO
    ACKO --- ---
    ACKO: teda myslela jsem toho, co postla čarodejnice:-)
    MOODYCAT
    MOODYCAT --- ---
    T_Y_L: Pepa Kokta jak vyšitej.
    ACKO
    ACKO --- ---
    Pán na fotce se mi nelíbí, protože vypadá jako levicový intelektuál zabývající se sociálním inženýrstvím. Hadry- nehadry, ty jsou vedlejší.
    SARGO
    SARGO --- ---
    TAPINA: Zajímavý, já bych od oka naopak řekla vzdělaný sympatický chlap, co má něco v hlavě, ale není rvavý typ... kdyby byl matfyzák, přidá mu to pár bodů, je maličko takový ten "věděcký nesmělý typ ála Bruce Banner", ale je až příliš vystajlovaný, takže asi bez bodu k dobru, ale i tak - působí dobře, hlavně nestříhat! :-D
    TAPINA
    TAPINA --- ---
    Na mě působí zakřiknutým nesebevědomým dojmem (nahrbený posez, ruce přes tělo, noha přes nohu), což se přímo tluče s těma vyhrnutýma rukávama. A úsměv má divnej.
    JOUSEPHINA
    JOUSEPHINA --- ---
    MIST: To nechlapský působení bude asi tou nohou přes nohu..teda aspoň za mě :)
    MADIETTA
    MADIETTA --- ---
    MIST: ano, chápu, jsem tupá a nevnímavá, však to přiznávám. ;-)
    MIST
    MIST --- ---
    MADIETTA: zrovna ty vlasy je asi neco, co mi na te fotce vadi nejvic. A vubec, ten chlap nepusobi chlapsky, chybi mu urcita rozhodnost, tu ani ty vyhrnute rukavy nedohoni.
    Kdyz tady napisete chlap + vyhrnute rukavy, tak se mi vybavi Adam Levine. A to i pres to, ze nemam rada tetovani.
    MOODYCAT
    MOODYCAT --- ---
    CARODEJNICE: A kde je mu to malý? Já to nevidím.
    MADIETTA
    MADIETTA --- ---
    JAKE_UP: já jsem asi tupá slepá žena, protože na mě taky působí jako normální sympaťák. Nevadí mi dokonce ani ty vlasy. ;-)
    KASUMI
    KASUMI --- ---
    CARODEJNICE: to je nejakej ultra internetovej vtip, kterej nechapu nebo to myslis vazne?
    JAKE_UP
    JAKE_UP --- ---
    Díky.

    Já jsem tedy očividně velmi špatný ve čtení lidí, protože na mě působí neutrálně, možná trochu sympaticky. Nepřijde mi, že by měl věci malé, současný trend je, aby ti to nevlálo a při tomhle posedu se to prostě napne. Košile možná trochu větší být mohla, ale u džín si nedovedu představit velikost, při které by se takhle přes kolena nenapnuly. S vlasama souhlasím, to je děs.

    Je pro mě poučné sledovat, jak na vás muž působí a čeho si všímáte.
    CARODEJNICE
    CARODEJNICE --- ---
    JAKE_UP: Za mě rozhodně ty malý hadry... to je fakt trapas. Jako moje boje v kabince alá 38 si zkoušet nebudu, to radši zhubnu do tý 36tky mi přijdou debilní, ale když to dělá chlap, tak je něco špatně. (Ty slimky? Jak se mu rýsuje přesně koleno? Fuj tvl...) Plus rozhodně ty strašný KUDRNY!!! Kdyby je neměl a měl krátký (třeba 1 nebo 2 cm vlasy) tak to bude o 100% lepší. A samozřejmě i to, co už bylo napsáno - divná nahrbenost, neupřímný úsměv. Mám z něj pocit že si přečetl knihu "Ovlivňujte nonverbálně snadno a rychle" a nějak to celý nepochopil...

    JONY
    JONY --- ---
    nebude mít čas, protože šéf si to vyloží jak znak zvýšeného pracovního nasazení a naloží mu dvojnásob práce
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam