• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MADIETTAvohoz na dnesek
    KELPIE
    KELPIE --- ---
    JAFROST: myslim, ze chlap, kteremu by slusel tenhle typ kalhot proste neexistuje
    JAFROST
    JAFROST --- ---
    trocha pozeriny pro dnesek (bryle mam kvuli tomu, ze mam cocky a nechci, aby mi po celym dni vypadly oci..)

    KOCHANSKA_CH
    KOCHANSKA_CH --- ---
    CARODEJNICE: Vypadá jak Hanzlík, ten úsměv.
    EDERA
    EDERA --- ---
    T_Y_L: Mně se líbí ten klobouk!:-)
    EDERA
    EDERA --- ---
    MADIETTA: Jsem tupá s Tebou. Mně se prostě líbí.
    SARGO: Jo! Chytrej chlap, co ještě neztratil ideály.

    T_Y_L
    T_Y_L --- ---
    MYJKA: Nemám ten pocit. Kalhoty drží dobře i bez opasku.
    MYJKA
    MYJKA --- ---
    T_Y_L: Maji volny strih, ale podle pasku jsou ti i velke.
    T_Y_L
    T_Y_L --- ---
    JAKE_UP: Košile je slim fit - užší střih bych na sebe už nedostal. Kalhoty mají skutečně hodně volný střih. Jsou dost pohodlné a tím pro mě na dovolenou k moři ideální. Ale přiznávám, že jsem i jinak poněkud retro a aktuální slim kalhotové trendy jdou mimo mě..


    LO_: Džíny jdou také mimo mě, to spíš chinos.
    LO_
    LO_ --- ---
    T_Y_L: kdyby k tomu byly džíny, vypadalo by to o dost líp.. tyhle kalhoty fakt ne.
    BLOWUP
    BLOWUP --- ---
    JOUSEPHINA: Hm, nerekl bych. Spis ten vyraz trochu pripomina tim prihlouplym usmevem nekoho, kdo chodi zachranovat velryby uvizle na plazi :-)
    1KA
    1KA --- ---
    Je zima, navrch sako, pohoda.



    MADIETTA
    MADIETTA --- ---
    JIMX: já myslím, že obojí. Koneckonců chlap, co vypadá, že umí pořádně vzít za práci, je sexy, ne? (U těch politiků teda spíš teoreticky :-D)
    JIMX
    JIMX --- ---
    MADIETTA: myslíš, že politici mají na fotkach vyhrnuty rukávy, protože je to sexy? spíš bych řekl, že to má působit jako že si vyhrnuli rukávy na pořádnou práci ...
    JAKE_UP
    JAKE_UP --- ---
    Pokud je toto malé CARODEJNICE:, pak je toto T_Y_L: zase velké. Tak trochu Miami Vice AKA 80s strikes back.
    CARODEJNICE: Jo, Johnny Depp je zrovna esence chlapáka. Tyhle dvě fotky to jenom potvrzují.
    1TERESKARASTY1: Na tohle snad můžu už jenom LOL.
    ACIDQA
    ACIDQA --- ---
    1TERESKARASTY1: tak kdyz uz ses dostala do takove hloubky, uplne prapuvodne byly pracovni i ty kosile.
    MADIETTA
    MADIETTA --- ---
    1TERESKARASTY1: probůh, to jsou teda analýzy... jako seriously, dneska ještě někdo uplatňuje argument, že džíny jsou pracovní kalhoty?

    Chudák chlap, ten by se nad sebou musel jít rozplakat, kdyby to tady četl. :D Přitom vypadá OK, taková esence ničím neurážející normálnosti.
    ACIDQA
    ACIDQA --- ---
    JAKE_UP: mne pripomina J.
    Z meho pohledu je na nem spatne snad jen to, ze se mnou neprozije zbytek zivota.
    MOODYCAT
    MOODYCAT --- ---
    CARODEJNICE: Vidím, že se mu pne košile přes ramena kvůli tomu, jak má ruce složené.
    ORIKA
    ORIKA --- ---
    CARODEJNICE: hezkej muzskej zadek je bozi dar;) ale to uz je fakt uplne ot :-)
    CARODEJNICE
    CARODEJNICE --- ---
    A abych nebyla nespravedlivá, nějaký ty vyhrnutý rukávy, který berou mě...



    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam