• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MADIETTAvohoz na dnesek
    fotogalérka vašich módních kreací

    Ukažte, jak jste se oblékli a vymódili na akce a příležitosti všeho druhu; škola, práce, party, festival, karneval, divadlo, kamkoliv. Meze se nekladou.

    Pokud si vysloveně nepřejete, aby vaši fotku někdo komentoval, napište to k ní. Ostatní účastníky prosíme, aby to respektovali.

    Jinak jsou komentáře a diskuse povoleny, nicméně mají pravidla.
    1) není žádoucí komentovat fyzický vzhled, natož ho zostouzet. Odpusťte si narážky na postavu, tvář, špeky, vyčnívající žebra, tvar nohou, tetování, barvu vlasů. Můžete komentovat, zda se oblečení hodí k tělesnému typu, ale urážky a posměch se tolerovat nebudou.
    2) nebudu trpět žádné narážky a invektivy osobního charakteru.
    3) osobní spory a antipatie a frustrace si ventilujte někde jinde.
    4) za cokoli z výše uvedeného dostanete varování, uplatňuju princip jednou a dost, budete-li se i po varování chovat jako hovada, dostanete na týden RO. Vrátíte-li se a budete v hovádkovství pokračovat, dostanete permanentní ban.

    rozbalit záhlaví
    SLASTE
    SLASTE --- ---
    LUCIASHECK: když si mám vybrat, jestli pod bílou košili bílou nebo černou podrpdu (krom tělový, kterou samozřejmě může vzít člověk pod jakoukoliv barvu topu), vyberu bílou.
    jó, když chci jít do baru a rozepnout knoflíček a ukázat spodní prádlo, pak se ta černá bude asi hodit. ale musí být vidět, že je to záměr. jinak, pro mě, trapas na entou :)

    ale ty práskačky, cos poslala jsou jinak moc pěkný :)))
    SLASTE
    SLASTE --- ---
    MOODYCAT: no já nenosím průhledný košile, ale to je jedno. asi to vůbec nechceš chápat.

    shrnula bych to za sebe tak, že by si měl každej nosit to, co uzná za vhodný, ale nedivit se pak, když si o něm okolí myslí, že je to nevkus.
    KOTENCE
    KOTENCE --- ---
    MOODYCAT: a proc tolik vadi, ze ta podprsenka trochu prosvita?
    MOODYCAT
    MOODYCAT --- ---
    RUZOVYKOLOUSEK: Na netu mají tělová tenounká trička pro pány, jmenuje se to nějak jako neviditelné tričko nebo tak něco :D. A pod jakoukoliv jinou košili tričko klidně bílé.
    MOODYCAT
    MOODYCAT --- ---
    RUZOVYKOLOUSEK: No, nevím, jestli budu mluvit za všechny dámy, ale viditelné bílé triko ve mně evokuje buď číšníka nebo upocenýho úředníka s přehazovačkou :).
    K_A_R_K_U_L_K_A
    K_A_R_K_U_L_K_A --- ---
    brutální, bití, strašit... tady je silných slov kuli bílý prsajdě :D
    MOODYCAT
    MOODYCAT --- ---
    SLASTE: A ty sis nikdy nevšimla, jak je bílá pod bílou fakt brutálně vidět? Ten kontrast pod košilí hranice tělo (tělová barva) a podprsenka (bílá) je fakt bijící do očí. Však je to vidět i na té fotce Peanut.
    SLASTE
    SLASTE --- ---
    MOODYCAT: jak jako zářící prosim tě? a v jakým okruhu deseti metrů? bělidlo na ní nepoužívám :)) navíc, jak píšu, je pod bílou košilí.
    prostě pod bílou košili klasickýho střihu jedině bílou nebo tělovou podprsenku.
    jó, jiná věc je, když si vezmeš něco casual a stylově chceš upozornit na kontrast. Sloto. _)
    MOODYCAT
    MOODYCAT --- ---
    K_A_R_K_U_L_K_A: Straší mě ve snech :). Ba ne, trauma nemám. Ale vidět fakt jsou. A těch 10 metrů podle mě není ani moc přehánění. To opravdu vyjde skoro nastejno vzít si jakoukoliv jinou barvu.
    K_A_R_K_U_L_K_A
    K_A_R_K_U_L_K_A --- ---
    MOODYCAT: ty máš nějaký trauma z bílých podprsenek, jinak bys nepsala, že šla vidět i z 10 metrů
    MOODYCAT
    MOODYCAT --- ---
    SLASTE: A ta zářící bíla podprsenka, kterou vidí všichni v okruhu 10 metrů ti nevadí? :) Ostatně o tělové podprsence tady celou dobu hovoříme, Mlho.
    SLASTE
    SLASTE --- ---
    já teda do práce, když mám chuť si vzít bílou košili (ke kalhotám nebo k sukni), oblíknu pod ní automaticky bílou podprsenku. vnímám to jako faux pas, vzít si pod košili (klasického střihu) černý nebo jinak barevný prádlo (s výjimkou té tělové, která přirozeně splyne)
    GRANTORINO
    GRANTORINO --- ---
    LUCIASHECK: ..." nezachrani nic" je správně.. v tom zbytku si protiřečís :-) ja mam na sobě staré leginy na cvičení s dirou na prdeli a taky se v tom nefotim na nyx... nezachranily by to ani zářivě růžové kalhotky :-)
    LUCIASHECK
    LUCIASHECK --- ---
    GRANTORINO: vetchý triko nezachrání nic, tomu už může sytě růžová podprsenka jedině pomoct ;-)
    GRANTORINO
    GRANTORINO --- ---
    zářivě růžová podprsenka pod vetche bile tričko.... ok... vy ste teda fakt arbiter elegantiae
    LUCIASHECK
    LUCIASHECK --- ---
    MOODYCAT: podepisuju v plném rozsahu :-))
    GRANTORINO
    GRANTORINO --- ---
    MOODYCAT
    MOODYCAT --- ---
    GRANTORINO: Cokoliv lepší, než bílá. A když už je záměrem, aby byla podprsenka vidět, tak ať je vidět. Takhle je to polovičaté asi jako zmiňovaná silikonová ramínka.
    GRANTORINO
    GRANTORINO --- ---
    MOODYCAT: myslím, že mínus máš jednoznačně za ten návrh zářivě růžové...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam