• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MADIETTAvohoz na dnesek
    fotogalérka vašich módních kreací

    Ukažte, jak jste se oblékli a vymódili na akce a příležitosti všeho druhu; škola, práce, party, festival, karneval, divadlo, kamkoliv. Meze se nekladou.

    Pokud si vysloveně nepřejete, aby vaši fotku někdo komentoval, napište to k ní. Ostatní účastníky prosíme, aby to respektovali.

    Jinak jsou komentáře a diskuse povoleny, nicméně mají pravidla.
    1) není žádoucí komentovat fyzický vzhled, natož ho zostouzet. Odpusťte si narážky na postavu, tvář, špeky, vyčnívající žebra, tvar nohou, tetování, barvu vlasů. Můžete komentovat, zda se oblečení hodí k tělesnému typu, ale urážky a posměch se tolerovat nebudou.
    2) nebudu trpět žádné narážky a invektivy osobního charakteru.
    3) osobní spory a antipatie a frustrace si ventilujte někde jinde.
    4) za cokoli z výše uvedeného dostanete varování, uplatňuju princip jednou a dost, budete-li se i po varování chovat jako hovada, dostanete na týden RO. Vrátíte-li se a budete v hovádkovství pokračovat, dostanete permanentní ban.

    rozbalit záhlaví
    LUCIASHECK
    LUCIASHECK --- ---
    FEFERONIE: rozhodně méně než propocené mapy nebo ochlupení viditelné i přes košili :-D
    FEFERONIE
    FEFERONIE --- ---
    LUCIASHECK: Proboha to je tak strasne asexualni..
    MEDVED007
    MEDVED007 --- ---
    LUCIASHECK: já myslela, že většina chlapů pod košili něco nosí...tedy jsou-li ve formálním oblečení každý den celý den....aspoň v mém okolí ano....a není to teda věc tepelného komfortu.....jako ženské nosí bez ohledu na počasí punčochy.....
    LUCIASHECK
    LUCIASHECK --- ---
    GRANTORINO: to, že kvalitní podprsenka se pere v ruce, je dávno překonaný mýtus. Paradoxně jí kolikrát v ruce můžeš uškodit víc než by jí uškodila pračka (jen musíš vědět, jak to v tý pračce správně prát).

    BLOWUP: domnívám se, že spoustě mužů by velmi prospělo, pokud by pod košilí nosili toto
    BLOWUP
    BLOWUP --- ---
    RUZOVYKOLOUSEK: Ani tricko.
    Jedina vyjimka je nejaka sportovni / casual / whatever kosile, tam to spojeni funguje. Bila kosile v obleku pod kterou prosvita cokoli je poznavaci znackou burana.
    BLOWUP
    BLOWUP --- ---
    RUZOVYKOLOUSEK: Pod kosili zadny tilko nepatri, pokud neni tricet pod nulou a nemusim stat hodinu nekde jen v saku.
    GRANTORINO
    GRANTORINO --- ---
    MOODYCAT: no ono kvalitní podprsenka se pere v ruce a taky spoustu lidí dělá chybu, že ji pere v aviváži.. to jim pak odejde dřív... plus samozřejmostí je kvalitní prací prášek, na tom se nedá ušetřit...
    SA_KRA_
    SA_KRA_ --- ---
    AKISAN: zda se mi to nebo si dost zhubl? vohoz dobry :)
    MOODYCAT
    MOODYCAT --- ---
    MADIETTA: Budu ráda, když mi poradíš, jak se o ně mám starat :).
    MADIETTA
    MADIETTA --- ---
    MOODYCAT: ty máš vždycky všechno jinak a horší než ostatní. Bílá trička mám roky stále bílá, skvrny od potu nemají žádné. Vsadím se, že nebudu jediná.
    MOODYCAT
    MOODYCAT --- ---
    MADIETTA: Mně šedne v pračce všechno. Měla jsem už snad čtyři pračky na různých místech s různou tvrdostí vody a nic nevydrží zářivě bílé déle, jak dvě tři vyprání. Takže máš pravdu, neumím. A nedokážu si představit, jak by se to dalo ovlivnit. Proto taky bílá trička tak po půl roce musím kupovat nová (nehledě na to, že bílá trička a košile se stejně zničí skvrnami od potu apod.).
    MADIETTA
    MADIETTA --- ---
    MOODYCAT: no, když se o ni neumíš pořádně starat... nikdy jsem neměla prádlo zašedlý.
    MOODYCAT
    MOODYCAT --- ---
    LUCIASHECK: Hlavně je super krásný, že bílá podprsenka ti vydrží pěkná tak dvě vyprání a časem z toho máš stejně padesát odstínů šedi...:).
    MADIETTA
    MADIETTA --- ---
    LUCIASHECK: já jsem bílé prádlo mívala skoro výhradně, protože v dětství / dospívání mi tak nějak bylo vštípeno, že prádlo je prostě černé nebo bílé. A černé, to je pro dospělé ženské. :-D
    Momentálně nemám v arzenálu vůbec žádné bílé prádlo a vůbec mi to nechybí. :)
    LUCIASHECK
    LUCIASHECK --- ---
    SLASTE: tak pokud je na výběr bílá a černá, pak je ta volba jednoduchá, to máš pravdu :-D

    jinak všechny ty, co jsem poslala, budou ve výsledku pod bílou košilí neviditelnější než bílá :-)

    ale je fakt, že já jsem nikdy nepochopila jiný než romantický význam bílého prádla :-D
    SLASTE
    SLASTE --- ---
    LUCIASHECK: když si mám vybrat, jestli pod bílou košili bílou nebo černou podrpdu (krom tělový, kterou samozřejmě může vzít člověk pod jakoukoliv barvu topu), vyberu bílou.
    jó, když chci jít do baru a rozepnout knoflíček a ukázat spodní prádlo, pak se ta černá bude asi hodit. ale musí být vidět, že je to záměr. jinak, pro mě, trapas na entou :)

    ale ty práskačky, cos poslala jsou jinak moc pěkný :)))
    SLASTE
    SLASTE --- ---
    MOODYCAT: no já nenosím průhledný košile, ale to je jedno. asi to vůbec nechceš chápat.

    shrnula bych to za sebe tak, že by si měl každej nosit to, co uzná za vhodný, ale nedivit se pak, když si o něm okolí myslí, že je to nevkus.
    KOTENCE
    KOTENCE --- ---
    MOODYCAT: a proc tolik vadi, ze ta podprsenka trochu prosvita?
    MOODYCAT
    MOODYCAT --- ---
    RUZOVYKOLOUSEK: Na netu mají tělová tenounká trička pro pány, jmenuje se to nějak jako neviditelné tričko nebo tak něco :D. A pod jakoukoliv jinou košili tričko klidně bílé.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam