• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MADIETTAvohoz na dnesek
    BROTHER
    BROTHER --- ---
    FEFERONIE: FEFERONIE: slusi/sluselo ti to
    SALAMAN
    SALAMAN --- ---
    KAMIONG: To by mě zajímalo, jak tílko zabrání koláčům v podpaží.
    DROOPI
    DROOPI --- ---
    KAMIONG: nosil jsem košile do práce rok a půl a rozhodně bez tilka a neměl jsem vidět bradavky ani koláče v podpaží , můj táta chodil v obleku do práce 10 let a nikdy pod košili taky nic nenosil nechápu co je na tom buranskeho
    GRAMEC
    GRAMEC --- ---
    :) No vidiš jak si zářila
    FEFERONIE
    FEFERONIE --- ---
    GRAMEC: To je ale pekne davno:)
    GRAMEC
    GRAMEC --- ---
    Na Gold Pandě v Akráči si zářila tak, že bys na sobě mohla mít pytel od brambor... Mimochodem
    GRAMEC
    GRAMEC --- ---
    :)
    FEFERONIE
    FEFERONIE --- ---
    a trada podzim




    sry za kvalitu
    FEFERONIE
    FEFERONIE --- ---
    neco s rukavem


    FEFERONIE
    FEFERONIE --- ---
    vzpominka na leto


    GENEVIEVE
    GENEVIEVE --- ---
    moje nejdrazší podprsenka je za 2000 (bezmála) a peru ji normálně v pračce. aNa jemný, v sáčku, barevně sladěno, jemný prací prášek bez aviváže a nikdo by na ni nepoznal, že ji aktivně nosím půl roku :-)
    KAMIONG
    KAMIONG --- ---
    BLOWUP: Jsem sice holka, ale máma mi vždycky říkala, že pod košili triko, nebo tílko patří. Snaží se to vštípit i svým vnukům... A příjde mi to logické a praktické zároveň. Buran je pro mě spíš chap s rýsujícima se bradavkama a koláčema v podpaží.
    LUCIASHECK
    LUCIASHECK --- ---
    FEFERONIE: rozhodně méně než propocené mapy nebo ochlupení viditelné i přes košili :-D
    FEFERONIE
    FEFERONIE --- ---
    LUCIASHECK: Proboha to je tak strasne asexualni..
    MEDVED007
    MEDVED007 --- ---
    LUCIASHECK: já myslela, že většina chlapů pod košili něco nosí...tedy jsou-li ve formálním oblečení každý den celý den....aspoň v mém okolí ano....a není to teda věc tepelného komfortu.....jako ženské nosí bez ohledu na počasí punčochy.....
    LUCIASHECK
    LUCIASHECK --- ---
    GRANTORINO: to, že kvalitní podprsenka se pere v ruce, je dávno překonaný mýtus. Paradoxně jí kolikrát v ruce můžeš uškodit víc než by jí uškodila pračka (jen musíš vědět, jak to v tý pračce správně prát).

    BLOWUP: domnívám se, že spoustě mužů by velmi prospělo, pokud by pod košilí nosili toto
    BLOWUP
    BLOWUP --- ---
    RUZOVYKOLOUSEK: Ani tricko.
    Jedina vyjimka je nejaka sportovni / casual / whatever kosile, tam to spojeni funguje. Bila kosile v obleku pod kterou prosvita cokoli je poznavaci znackou burana.
    BLOWUP
    BLOWUP --- ---
    RUZOVYKOLOUSEK: Pod kosili zadny tilko nepatri, pokud neni tricet pod nulou a nemusim stat hodinu nekde jen v saku.
    GRANTORINO
    GRANTORINO --- ---
    MOODYCAT: no ono kvalitní podprsenka se pere v ruce a taky spoustu lidí dělá chybu, že ji pere v aviváži.. to jim pak odejde dřív... plus samozřejmostí je kvalitní prací prášek, na tom se nedá ušetřit...
    SA_KRA_
    SA_KRA_ --- ---
    AKISAN: zda se mi to nebo si dost zhubl? vohoz dobry :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam