• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MADIETTAvohoz na dnesek
    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    GRANTORINO: má tvoje pračka program, který bubnem houpe, ale neotáčí? Bývá označen jemný, prádlo, ruční apod. Tak ten a neždímat. Vypnout ždímání, počkat na doprání, vylovit podprsenky, zavřít pračku a vyždímat zbytek.
    Ve složitějším postupu zapnout ždímání na málo otáček na chvilku, vypnout, vylovit podprsenky a doždímat zbytek.

    A prášky spíš sypké a rozhodně nebarvené. Nevěřím ničemu, co je tekuté modré / zelené/ fialové a má to vyprat bílé prádlo.
    AKISAN
    AKISAN --- ---
    SA_KRA_: asi 10kg...diky ;)
    SITH
    SITH --- ---
    SALAMAN: tak to pak jasny
    SALAMAN
    SALAMAN --- ---
    SITH: Tak já se bavím o tílku, které nemá rukávy.
    ACIDQA
    ACIDQA --- ---
    MOODYCAT: neboj, nejsi jedina! U me je jakekoliv bile pradlo, ci obleceni uplne tabu. Nedokazu poradne vyprat ani bile ponozky. Po letech zkouseni a neuspechu jsem to vzdala a nic bileho mi nesmi do domu... nebo jen se smirenim, ze to zahy v pracce znicim!
    SITH
    SITH --- ---
    SALAMAN: protoze ti pripadny pot pohlti tricko a ne kosile
    MADIETTA
    MADIETTA --- ---
    GRANTORINO: nízká teplota, nízké otáčky nebo vůbec neždímat, a co nejkratší program.
    GRANTORINO
    GRANTORINO --- ---
    LUCIASHECK: ok, tak teda rekni prosim, jestli muzu vyztuzenou fauve hodit v pytliku bez avivaze na malou teplotu nebo jaky jsou zasady a co se smi teda? ale jestli se ji neco stane, tak te prijdu osobne uskrtit :-D
    BROTHER
    BROTHER --- ---
    FEFERONIE: FEFERONIE: slusi/sluselo ti to
    SALAMAN
    SALAMAN --- ---
    KAMIONG: To by mě zajímalo, jak tílko zabrání koláčům v podpaží.
    DROOPI
    DROOPI --- ---
    KAMIONG: nosil jsem košile do práce rok a půl a rozhodně bez tilka a neměl jsem vidět bradavky ani koláče v podpaží , můj táta chodil v obleku do práce 10 let a nikdy pod košili taky nic nenosil nechápu co je na tom buranskeho
    GRAMEC
    GRAMEC --- ---
    :) No vidiš jak si zářila
    FEFERONIE
    FEFERONIE --- ---
    GRAMEC: To je ale pekne davno:)
    GRAMEC
    GRAMEC --- ---
    Na Gold Pandě v Akráči si zářila tak, že bys na sobě mohla mít pytel od brambor... Mimochodem
    GRAMEC
    GRAMEC --- ---
    :)
    FEFERONIE
    FEFERONIE --- ---
    a trada podzim




    sry za kvalitu
    FEFERONIE
    FEFERONIE --- ---
    neco s rukavem


    FEFERONIE
    FEFERONIE --- ---
    vzpominka na leto


    GENEVIEVE
    GENEVIEVE --- ---
    moje nejdrazší podprsenka je za 2000 (bezmála) a peru ji normálně v pračce. aNa jemný, v sáčku, barevně sladěno, jemný prací prášek bez aviváže a nikdo by na ni nepoznal, že ji aktivně nosím půl roku :-)
    KAMIONG
    KAMIONG --- ---
    BLOWUP: Jsem sice holka, ale máma mi vždycky říkala, že pod košili triko, nebo tílko patří. Snaží se to vštípit i svým vnukům... A příjde mi to logické a praktické zároveň. Buran je pro mě spíš chap s rýsujícima se bradavkama a koláčema v podpaží.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam