• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MADIETTAvohoz na dnesek
    LEON_CHAMEAU
    LEON_CHAMEAU --- ---
    ZABITULKA: Asos, nejaky starsi nakup, ma dost netopierie rukavy a zozadu je trochu transparentne. Nedam z ruky ;)
    SOLEI: Delka v poho, nemozem si velmi dovolit ukazovat z noh viac, a mala... mala som si ju trosku potiahnut dole no ;) Na boty si tiez nenecham sahnut, su pohodlne, Ecco, takze zo skusenosti pochybujem, ze by sa s opatkom nieco malo casom stat. Naramky mozno.
    SARAJ
    SARAJ --- ---
    damy, kam na opravdu dlouhe slim pracovni kalhoty? neco co nebude vypadat jako leginy.
    SOLEI
    SOLEI --- ---
    LEON_CHAMEAU: sukne je ti malá a má blbou delku, boty jsou z nějaké starší kolekce (mají příšerný podpatek, je nehezky a časem troškuse vykloni dozadu takže zohavi nohu), vršek dobrý, možná je ten šperk na krku zbytečně decentní, volila bych výraznější., ty rukávy si vyloženě říkají o náramky.
    ZABITULKA
    ZABITULKA --- ---
    LEON_CHAMEAU: jsem se prave zamilovala do toho topu! Odkudje prosim?0
    LEON_CHAMEAU
    LEON_CHAMEAU --- ---
    Tiez pracovne.


    MANDALA
    MANDALA --- ---
    Takovej obycejnej pracovni vohoz.

    RYNA
    RYNA --- ---
    LUCKAZ: tělovou
    LUCKAZ
    LUCKAZ --- ---
    Prosím, poraďte.. Jdeme zítra do Národního divadla, mám černé společenské šaty ke kolenům a hnědé (camel) lodičky + psaníčko. Jakou mám vybrat barvu punčoch?
    TERRA
    TERRA --- ---
    FEFERONIE: Super ale je mi z toho zima :-D
    BLOWUP
    BLOWUP --- ---
    T_Y_L: Ja tam ctu spis jenom o nevyhodach a o tom, jak pokud ho nekdo nosi, tak jak ho schovat a jak je to trapny kdyz je presto videt.
    Jako, predstava ze skoncim s nejakou slecnou nekde v hotelu a behem vseobecneho svlikani najednou pred ni stojim v necem takovym je dost bizarni. Nejhorsi by asi bylo to telovy, to je jak kdyby se ona svlikla a mela pod dlouhejma satama takovy ty gumovy puncochy proti krecovejm zilam :)
    FEFERONIE
    FEFERONIE --- ---
    TEEAK: dekuju! :)
    TEEAK
    TEEAK --- ---
    FEFERONIE: ve všech ročních obdobích ti to brutálně sekne :) .. btw: boží boty a ta obří "indiánská" šála je nádherná :) .. a body navíc za rozbití toho gaychatu tady :)
    JIMX
    JIMX --- ---
    s tilkem pod košilí v saku bych se uvařil ... tilko tedy nevlastním ... ale taky nevlastním bílou košili, takže asi pohoda .. na tak hoch akci, abych ji potřeboval, mě ještě nikdo zatim nepozval:-)
    DALEEN
    DALEEN --- ---
    Existuje i tělová pánská varianta https://sloanemen.com/...fault/files/imagecache/homepage_slideshow/3-undershirt-guys---jrg-edit2.jpg
    Průšvih je v tom, že dřív bylo prádlo prostě bílé, protože bílá je čistá.
    GRANTORINO
    GRANTORINO --- ---
    já vlasnte nechapu proc resite tricko pod kosili, nemam zkusenost, ale predstavuju si, ze to prece neni ani videt ne?
    T_Y_L
    T_Y_L --- ---
    S_O_U_L_MAN: Ehm tilko je samozrejme podmnozinou kategorie triko pod kosili (undershirt).
    T_Y_L
    T_Y_L --- ---
    Je zajímavé, že taková blbost, jako triko pod košilí vyvolává vždy takové vášně. Jsou fanatičtí zastánci i odpůrci (a na internetu lze najít v hojné míře horlivé zástupce obou kategorií). Obě skupiny mají pocit, že jsou určovateli správného chování. Někdo prostě musí mít na každou blbost pravidlo a běda tomu kdo je porušuje. Ať muž zvolí to, zda si triko pod košili vezme, či nevezme, bude teoreticky vždy v očích někoho za burana. Imho by to chtělo spíš klid a trochu nadhledu.

    Naštěstí v ideálním případě by triko pod košilí pro formální účely (k obleku, kravatě) nemělo být vidět (stejně tak košile by měla ideálně tak kvalitní, aby neprosvítalo holé tělo, porost atd.). Takže otázka zda je muž buran pro to, že triko má, nebo proto že triko nemá, by měla být spíše teoretická, než praktická.

    Co se praktické stránky týče imho seriózní zdroje to berou prostě jako otázku osobní preference. Případně dalších dispozic (jestli to někomu pomáhá zachytávat pot atd.).

    Např. zde:
    http://www.gentlemansgazette.com/undershirt-guide-to-wear-or-not-to-wear-one/

    Triko má své výhody a nevýhody a jak tu bylo ukázáno – i Bond ho někdy nosí a někdy ne. Proč by se tedy stejně neměl rozhodnout i běžný muž.
    BONEMINA
    BONEMINA --- ---
    BLOWUP: Ale říkáš. "nosil by to James Bond? Podle mne ani kdyby byl v komatu". Navíc hned před tebou citovanou větou se v tom článku výslovně píše, že to v obleku měl: "Bond had just discarded his dinner suit to escape on a bicycle, so he must have been wearing these clothes under his dinner suit."

    Ale ano, Connerymu se dá odpustit téměř cokoli a spodní prádlo je to nejmenší :)
    BLOWUP
    BLOWUP --- ---
    BONEMINA: Ja nic takovyho nerikam, on tam hlavne neni v obleku ;)
    A krome toho, co je dovoleno bohovi, neni dovoleno volovi, jak znamo ;) Connorymu lze i takovy faux pas prominout.
    BONEMINA
    BONEMINA --- ---
    BLOWUP: Možná zřídka, ale přesto ano. A nesnaž se mi tvrdit, že na tom kole jede v komatu :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam