• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MADIETTAvohoz na dnesek
    fotogalérka vašich módních kreací

    Ukažte, jak jste se oblékli a vymódili na akce a příležitosti všeho druhu; škola, práce, party, festival, karneval, divadlo, kamkoliv. Meze se nekladou.

    Pokud si vysloveně nepřejete, aby vaši fotku někdo komentoval, napište to k ní. Ostatní účastníky prosíme, aby to respektovali.

    Jinak jsou komentáře a diskuse povoleny, nicméně mají pravidla.
    1) není žádoucí komentovat fyzický vzhled, natož ho zostouzet. Odpusťte si narážky na postavu, tvář, špeky, vyčnívající žebra, tvar nohou, tetování, barvu vlasů. Můžete komentovat, zda se oblečení hodí k tělesnému typu, ale urážky a posměch se tolerovat nebudou.
    2) nebudu trpět žádné narážky a invektivy osobního charakteru.
    3) osobní spory a antipatie a frustrace si ventilujte někde jinde.
    4) za cokoli z výše uvedeného dostanete varování, uplatňuju princip jednou a dost, budete-li se i po varování chovat jako hovada, dostanete na týden RO. Vrátíte-li se a budete v hovádkovství pokračovat, dostanete permanentní ban.

    rozbalit záhlaví
    SARAJ
    SARAJ --- ---
    ORIKA: .)
    ORIKA
    ORIKA --- ---
    SARAJ: taky mam pro Muchu slabost takze chapu
    SARAJ
    SARAJ --- ---
    ORIKA: dekuju, mam sve Muchy rada.
    ORIKA
    ORIKA --- ---
    SARAJ: nic nezahaluj, tohle je krasne decentni tetovani a k tem satum se hodi :-)
    DUNAR_
    DUNAR_ --- ---
    SARAJ: schovat kerky, ukazat nohy.
    SLASTE
    SLASTE --- ---
    KOUDY: na hezkej uzel kravata nebo bez vesty úplně. každopádně materiálově mi ta vesta dohromady kalhotama nesedí.
    SARAJ
    SARAJ --- ---
    EDERA: jak to ma byt podle tebe urcujici? jakoze s kerkama nemas nosit spolecenske obleceni?moc tomu nerozumim.
    KOCHANSKA_CH
    KOCHANSKA_CH --- ---
    EDERA: Kdo by taky chtěl řadit zpátečku? A vždycky můžeš na pohřbu babičky mít dlouhé a zcela neprůhledné rukávy.
    LADY_OLIVIE
    LADY_OLIVIE --- ---
    KOUDY: moc by mě nenapadlo, že to napisu, ale líbí se mi to dost. Mimo jiné i ta silueta, jak té kalhoty zestihluji zatímco nahoře v kosili pusobis jako chlap. Jestli takhle chodis na labutě nebo ke střelnici, konečně se ČR nemá zac stydět.
    EDERA
    EDERA --- ---
    KOCHANSKA_CH: Věc názoru. Mně zas tetování přijde, že je příliš určující směr. Když zůstanu u Tvého příměru s rychlostma, tak prostě s tím už zpátečku nezařadíš.:-)
    KOCHANSKA_CH
    KOCHANSKA_CH --- ---
    EDERA: Naopak. Mi to přijde, že taková osoba umí v oblečení "měnit rychlosti".
    EDERA
    EDERA --- ---
    BRUSINKA: Tak stačí, když si nevyhrne rukávy.:-P
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    SARAJ: kdyz si zapnu o knoflik vic tak uz je to skoro na motylka/kravatu ne?..takhle rozepnuty mi to k veste prislo nejvic ok :)
    EDERA: chapu:)
    BRUSINKA
    BRUSINKA --- ---
    EDERA: Tak snad si je příště sundá...
    EDERA
    EDERA --- ---
    KOUDY: Na vysvětlenou - to mínus je za ty pomalovaný ruce. K ohozu tohohle typu mi to přijde příšerný.
    SARAJ
    SARAJ --- ---
    tak ono by stacilo zapnout o jeden knoflik vic, ze jo.)
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    vklidu..proto to sem hazim..kazdej feedback je dobrej..nehadejte se..sou vanoce :)
    ROSEE
    ROSEE --- ---
    GRETKA: ježiš, vychladni. Jen jsem řekla svůj názor....nemám čas ani chuť hledat vadu za každou cenu =D šťastné a veselé
    GRETKA
    GRETKA --- ---
    ROSEE: to jsou takovy ty dogmata jakoze "nanejvic tri barvy" a "ne hnede a cerne doplnky dohromady"... ano, kdy jsi leva, nevis si rady, tak tydle pomocnicni jako oukej, ale tady u fotky s Koudym to dost pusobi za hledas vadu za kazdou cenu. Zlato a stribro jsou krasne zkombinovat, jen to chce umet. Drevo a kuze jsou oboje prirodni materialy a naprosto to k sobe ladi. Michat plast a drevo uz je o necem jinem...
    ROSEE
    ROSEE --- ---
    KOUDY: no to je jesné, kůže zapletená v cop. A kolem ruky dřevěné kuličky...tedy, tak to vypadá. Pro mně to je jako kombinovat stříbro se zlatem. Prostě buď jedno nebo druhé imo ;)
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    ALTAR_OF_FILTH: bylo to na pohadkovej pomeranc do rock cafe mezi potetovance...ale labute taky neznej spatne
    ROSEE: cim?..je to privesek ze sparty (ty recky..ne na letny :D)..na hnedy kuzi - https://i.nyx.cz/files/00/00/14/75/1475227_99e4c5539d9047677850.jpg?name=blableblibloblu.jpg
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam