• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MADIETTAvohoz na dnesek
    TERRA
    TERRA --- ---
    SABATHSASULE: Boty s kulatejsi spickou by to podle me "vyspickovaly" lip.. nebo nejaky jiny nez tyhle krasky, ale jinak Ti to slusi moc (cerna :-P)
    VAJCE
    VAJCE --- ---
    KOUDY: jen bych zmenil pasek do barvy bot
    ISCH
    ISCH --- ---
    EDERA: To docela chápu. Já jsem počmáraná dost a jednou jsem si iniciativně koupila romantické kytičkované šaty. Vypadám v nich jak kretén.
    A přitom jednobarvené (třeba malé černé) jsou v klidu.
    SARAJ
    SARAJ --- ---
    EDERA: oki, tak to beru, soulad je fajn a chapu ho.
    EDERA
    EDERA --- ---
    SARAJ: Jsem se tu nikdy netajila s tilm, že tíhnu ke konzervativním věcem. A prostě mi přijde šeredný, když si potetovaná holka (ne takhle decentně muchovsky, ale pekelně rebelsky) s kruhovejma piercingama v uších najednou vezme romantický svatební šaty. Pro mě to pak postrádá soulad, kterej považuju za důležitěj.
    Ale samozřejmě to není nic víc, než můj názor. Bzučení mouchy.:-)
    ORIKA
    ORIKA --- ---
    SITH: ponekud chybna interpretace
    SITH
    SITH --- ---
    1KA: psala to Blondynka
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    ja mam jen tetovani ktery nejsou videt kdyz ma clovek kosili s dlouhym rukavem nebo oblek..nicmene na akci do rock cafe kde byla 90% potetovancu protoze slo o akci jednoho tetovaciho studia mi prislo ok si ty rukavy vyhrnout a kravatu/motylka si nebrat..protoze to nebyl zadnej business vecirek..Navic bych si ji tam stejne musel sundat protoze je tam vedro :)
    1KA
    1KA --- ---
    SITH: a ty víš, ze ho mají z tohoto důvodu? Nebo se jen domníváš?
    1KA
    1KA --- ---
    Myslím, žer tetování je věc názoru. Není špatné ani dobré. Prostě existuje a to již drahnou dobu. Žít se s tím dá, stačí trochu uvažovat a schovat ho ve chvílích, kdy by mohlo uškodit. Dnešní obchody totiž nabízejí mnoho variant jak zneviditelnit obrázek nebo jak jej implementovat jako šperk :-)
    ISCH
    ISCH --- ---
    SITH: Ještě že jsou tací, pro které to je jenom obrázek na kůži a ne něco, co by je mělo nějak povyšovat/srážet vůči ostatním.
    SITH
    SITH --- ---
    BLONDYNKA: ještě že jsou tací lidé kteří nepotřebují tetování k tomu aby byli nezaměnitělní
    MOODYCAT
    MOODYCAT --- ---
    Tak u me taky plati ohledne tetovani, ze cim vic, tim lip, takze za me je to u SARAJ jeste malo :)!
    SARAJ
    SARAJ --- ---
    ORIKA: .)
    ORIKA
    ORIKA --- ---
    SARAJ: taky mam pro Muchu slabost takze chapu
    SARAJ
    SARAJ --- ---
    ORIKA: dekuju, mam sve Muchy rada.
    ORIKA
    ORIKA --- ---
    SARAJ: nic nezahaluj, tohle je krasne decentni tetovani a k tem satum se hodi :-)
    DUNAR_
    DUNAR_ --- ---
    SARAJ: schovat kerky, ukazat nohy.
    SLASTE
    SLASTE --- ---
    KOUDY: na hezkej uzel kravata nebo bez vesty úplně. každopádně materiálově mi ta vesta dohromady kalhotama nesedí.
    SARAJ
    SARAJ --- ---
    EDERA: jak to ma byt podle tebe urcujici? jakoze s kerkama nemas nosit spolecenske obleceni?moc tomu nerozumim.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam