• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MADIETTAvohoz na dnesek
    fotogalérka vašich módních kreací

    Ukažte, jak jste se oblékli a vymódili na akce a příležitosti všeho druhu; škola, práce, party, festival, karneval, divadlo, kamkoliv. Meze se nekladou.

    Pokud si vysloveně nepřejete, aby vaši fotku někdo komentoval, napište to k ní. Ostatní účastníky prosíme, aby to respektovali.

    Jinak jsou komentáře a diskuse povoleny, nicméně mají pravidla.
    1) není žádoucí komentovat fyzický vzhled, natož ho zostouzet. Odpusťte si narážky na postavu, tvář, špeky, vyčnívající žebra, tvar nohou, tetování, barvu vlasů. Můžete komentovat, zda se oblečení hodí k tělesnému typu, ale urážky a posměch se tolerovat nebudou.
    2) nebudu trpět žádné narážky a invektivy osobního charakteru.
    3) osobní spory a antipatie a frustrace si ventilujte někde jinde.
    4) za cokoli z výše uvedeného dostanete varování, uplatňuju princip jednou a dost, budete-li se i po varování chovat jako hovada, dostanete na týden RO. Vrátíte-li se a budete v hovádkovství pokračovat, dostanete permanentní ban.

    rozbalit záhlaví
    EXAGE
    EXAGE --- ---
    JAKE_UP: Kecáš, dostala by jí nějaká micina! :)
    AKISAN
    AKISAN --- ---
    EXAGE: souhlas...chodim v kosili a v lete triko s limeckem. Kerky venku.
    JAKE_UP: no a jsme u toho...
    JAKE_UP
    JAKE_UP --- ---
    EXAGE: Samozřejmě, že nemusel. Ale třeba u mě rozhodně bude mít větší šanci zakázku získat, když si to kvádro vezme.
    EXAGE
    EXAGE --- ---
    AKISAN: Imho by nemusel ani v kvádru.
    AKISAN
    AKISAN --- ---
    Já si zase myslim ze v roce 2015 by si clovek nemel zakrejvat tetovani ani na obchodni schuzky..jen takhle snad jednou ty predsudky vymizi...doufam v to, ze next gen uz to tak zaridi))
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    CMLKA: na obchodni schuzku sem nikdy v zivote nesel s vyhrnutejma rukavama :) a vestu mel vzdycky jako soucast obleku+kravatu..ale jasny..mas pravdu..priste reknu kam sem v tom kterem outfitu sel..to je dobrej napad :)
    CMLKA
    CMLKA --- ---
    KOUDY: no tenhle dovetek k tomu mozna chybel, na pohadkovej pomeranc idealni, ja treba myslela, ze to je na obchodni schuzku, coz mi treba uplne ok neprijde (jakoze proc to tak zduraznovat), pokud nejsi majitel tetovaciho studia
    JAFROST
    JAFROST --- ---
    no a za me teda je tohle presne prototyp moderni elegance (tetovani netetovani)
    SARAJ
    SARAJ --- ---
    ISCH: dekuju.
    ESPERANZA
    ESPERANZA --- ---
    EDERA: Náhodou, mně to krásně dokazuje, že člověk, to jinej vkus. A to je přece dobře! Já sama jsem hodně konzervativní, proto mě vždycky fascinovala či přitahovala jinakost nejen co se vizáže týče, protože sama na a to nemám právě tu povahu. :-)
    EDERA
    EDERA --- ---
    ESPERANZA: No jo, dyť říkám, že to je jen můj konzervativní pohled na svět. Ale skoro to vypadá, že na takovej tu není nárok.:-)
    ESPERANZA
    ESPERANZA --- ---
    EDERA: Vidíš, a mě se právě strašně moc líbí ten kontrast. Ať už romantickejch svatebních šatů vůči rebelskýmu tetování, nebo právě v případě Koudyho pokérovaných rukou a slušnáckýho oblečení včetně bot. Prostě ta neočekávanost mi v tom pozitivně brnká na duši.
    ISCH
    ISCH --- ---
    ALONSY:
    MONROE: Saraj to moc slušelo a vypadalo to dobře :)

    Tenhle můj příspěvek s tím nemá spojitost, reagovala jsem a souhlasila jen s EDERA.
    ALONSY
    ALONSY --- ---
    EDERA:
    ISCH: Neviděla jsem původní fotku, ale mě se právě většinou ten kontrast líbí.
    TERRA
    TERRA --- ---
    SABATHSASULE: Boty s kulatejsi spickou by to podle me "vyspickovaly" lip.. nebo nejaky jiny nez tyhle krasky, ale jinak Ti to slusi moc (cerna :-P)
    VAJCE
    VAJCE --- ---
    KOUDY: jen bych zmenil pasek do barvy bot
    ISCH
    ISCH --- ---
    EDERA: To docela chápu. Já jsem počmáraná dost a jednou jsem si iniciativně koupila romantické kytičkované šaty. Vypadám v nich jak kretén.
    A přitom jednobarvené (třeba malé černé) jsou v klidu.
    SARAJ
    SARAJ --- ---
    EDERA: oki, tak to beru, soulad je fajn a chapu ho.
    EDERA
    EDERA --- ---
    SARAJ: Jsem se tu nikdy netajila s tilm, že tíhnu ke konzervativním věcem. A prostě mi přijde šeredný, když si potetovaná holka (ne takhle decentně muchovsky, ale pekelně rebelsky) s kruhovejma piercingama v uších najednou vezme romantický svatební šaty. Pro mě to pak postrádá soulad, kterej považuju za důležitěj.
    Ale samozřejmě to není nic víc, než můj názor. Bzučení mouchy.:-)
    ORIKA
    ORIKA --- ---
    SITH: ponekud chybna interpretace
    SITH
    SITH --- ---
    1KA: psala to Blondynka
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    ja mam jen tetovani ktery nejsou videt kdyz ma clovek kosili s dlouhym rukavem nebo oblek..nicmene na akci do rock cafe kde byla 90% potetovancu protoze slo o akci jednoho tetovaciho studia mi prislo ok si ty rukavy vyhrnout a kravatu/motylka si nebrat..protoze to nebyl zadnej business vecirek..Navic bych si ji tam stejne musel sundat protoze je tam vedro :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam