• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MADIETTAvohoz na dnesek
    fotogalérka vašich módních kreací

    Ukažte, jak jste se oblékli a vymódili na akce a příležitosti všeho druhu; škola, práce, party, festival, karneval, divadlo, kamkoliv. Meze se nekladou.

    Pokud si vysloveně nepřejete, aby vaši fotku někdo komentoval, napište to k ní. Ostatní účastníky prosíme, aby to respektovali.

    Jinak jsou komentáře a diskuse povoleny, nicméně mají pravidla.
    1) není žádoucí komentovat fyzický vzhled, natož ho zostouzet. Odpusťte si narážky na postavu, tvář, špeky, vyčnívající žebra, tvar nohou, tetování, barvu vlasů. Můžete komentovat, zda se oblečení hodí k tělesnému typu, ale urážky a posměch se tolerovat nebudou.
    2) nebudu trpět žádné narážky a invektivy osobního charakteru.
    3) osobní spory a antipatie a frustrace si ventilujte někde jinde.
    4) za cokoli z výše uvedeného dostanete varování, uplatňuju princip jednou a dost, budete-li se i po varování chovat jako hovada, dostanete na týden RO. Vrátíte-li se a budete v hovádkovství pokračovat, dostanete permanentní ban.

    rozbalit záhlaví
    T_Y_L
    T_Y_L --- ---
    JAKE_UP: Je mi jasné, že to nebyl záměr. Spíš jsem chtěl říci, že i v téhle cenové relaci lze dobře pořídit (tedy pokud by člověku nešlo o značku nebo něco podobného, ale bavíme se o alternativě k Pietro Filipi).

    Na britském eshopu mají ceny 5 košil za 100 GBP. Tohle byla nějaká sleva, po které se ty české ceny trochu přiblížily těm jejich britským (asi 40 % dolů - navíc asi mají více řad košil a tohle byla asi nějaká nižší).
    JAKE_UP
    JAKE_UP --- ---
    T_Y_L: Moje sexuální aberace ponechme stranou. Já samozřejmě ve vytopeném obchodě nepoznal, že mi v něm bude zima.

    T_Y_L: Mimo Lewinovu škálu je spíš těch tvých 700. Jinak stojí košile od 1700 do 1900 Kč, při koupi tří a více o něco méně.
    NE7RA
    NE7RA --- ---
    SITH: okolo desitky?
    COLBEN
    COLBEN --- ---
    T_Y_L: mozna to bylo 3,5k, ale min ne... ona i ta kravata byla brutalne draha treba 1200 nebo 1500, a kosile kolem 2k
    SITH
    SITH --- ---
    NE7RA: a kolik do nej chces investovat? To je podstatne
    T_Y_L
    T_Y_L --- ---
    COLBEN: To je nějak hodně i na Lewina ne? Já jsem tedy od nich kupoval košili jen jednou ve slevě asi za 700, ale původní cena určitě nebyla x násobná.
    COLBEN
    COLBEN --- ---
    MADIETTA: a je to i cenove rozumna volba? ja potreboval narychlo koupit kosili a kravatu a platil jsem za to kombo asi 4,5k coz mi teda uplne malo neprislo, jinak jsou ty veci pekny
    T_Y_L
    T_Y_L --- ---
    JAKE_UP: Desítku za kabát ve kterém je zima. To je masochismus. Za stejnou částku mám zimní kabáty tři. A v zimě dobrý.
    MADIETTA
    MADIETTA --- ---
    NE7RA: Pokud ti stačí konfekce, tak zkus TM Lewin, oni ti ho v případě potřeby i mírně upraví, aby ti seděl.
    NE7RA
    NE7RA --- ---
    vazeni, rad bych si poridil oblek. cely zivot jsem se obesel s 'oblekem' co jsem nosil jiz do tanecnich, ale v mem veku (hodne pres 30) je na jiz na case o jeho vymenu. kde zacit a kam zajit? pocitam, ze se vejdu do nejaku konfekcni velikosti - na miru si ho sit nehodlam.
    JAKE_UP
    JAKE_UP --- ---
    MAR_TINA: Jestli mi je zima s dovolením posoudím sám. Regulérně profoukne už kolem nuly.
    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    JAKE_UP: tak pak ti nemůže být zima :)
    JAKE_UP
    JAKE_UP --- ---
    MAR_TINA: Tak jsem se kouk, 70 % panenská vlna. Taky co bych chtěl za desítku, že jo. Pro krásu se holt musí trpět.
    LORAIN
    LORAIN --- ---
    1KA: na míru můžu poradit indochino.com
    KAIAFOX
    KAIAFOX --- ---
    1KA: Na miru, jedine. Manzel je podobne a kdyz uz se neco podari jak takz, aby mu bylo, jsou to maximalne kosile a i tak to neni ono. (Zkuste treba Tailor4less - pomer cena vykon supr).
    SARAJ
    SARAJ --- ---
    1KA: koukam pan je 2D - kamaradka ma podobne rozmeroveho manzela, je to dost boj s tim oblecenim:)
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    1KA: to mi prijde jako dost nepomer vahy a vejsky a bude imho dost tezky na takovyho cloveka sehnat nejakej oblek kterej by na nem neplandal nebo mel spravne dlouhy rukavy..zkusil bych ho spis nechat usit na miru...uz asi neporoste takze by ho mohl mit plno let:))
    1KA
    1KA --- ---
    KOUDY: Kdo mi poradí, kde seženu dobrý, cenově přiznivý sako pro chlapa 200cm/82kg, dlouhý ruce, tak budu ráda. Zatím vše neforemné, předražené nabubřelé nic. Jo a Liberec ))
    EDERA
    EDERA --- ---
    SITH: A jaké jsou ty alternativy, teda?
    CAMELLA
    CAMELLA --- ---
    KAIAFOX: Jo, plati, ale je to děs a potíže s dodávkami. Jediné, co musím kvitovat je to, ze je to všechno bavlna/hedvábí a ne polyester
    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    Z Pietra Filipi jsem měla před lety vlněný kabát a vydržel 5 let usilovného nošení a dalších 10 občasného, ještě ho mám. Zašla jsem tam po 10 letech znovu a ceny byly dvojnásobné a obsah vlny poloviční. Svetříky z akrylu za 1500 kč taky nic moc, za polovic se dá koupit lepší. Tak jsem si koupila hedvábno-bavlněnou šálu ve slevě a šla dál.


    JAKE_UP: nehřeje je důsledek mizerného složení.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam