• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MADIETTAvohoz na dnesek
    SITH
    SITH --- ---
    NE7RA: tak to si zajdi do Bandi (www.bandi.cz). Na tve potreby idealni poměr cena / vykon
    VALENTINA
    VALENTINA --- ---
    JAFROST: tam jsem byla, bohužel nic.
    1KA
    1KA --- ---
    KOUDY: asi budeme muset, ale vzhledem k tomu, že sako nosí dvakrát ročně jsem se chtěla týhle investici vyhnout, díky všem za reakce
    NE7RA
    NE7RA --- ---
    SITH: ciste pro formalni prilezitosti. takze si ho vemu na sebe nekolikrat v nadchazejicim desetileti.
    SITH
    SITH --- ---
    NE7RA: a budes v nem chodit kazdy den nebo jen parkrat do mesice?
    JAFROST
    JAFROST --- ---
    NEI: zkusil bych třeba s.olivera
    VALENTINA
    VALENTINA --- ---
    NEI: tak to bych taky ráda věděla, jestli někdo poradí, sháněla jsem něco takového a buď to byl příšerný hadr nebo to kousalo.
    T_Y_L
    T_Y_L --- ---
    JAKE_UP: Je mi jasné, že to nebyl záměr. Spíš jsem chtěl říci, že i v téhle cenové relaci lze dobře pořídit (tedy pokud by člověku nešlo o značku nebo něco podobného, ale bavíme se o alternativě k Pietro Filipi).

    Na britském eshopu mají ceny 5 košil za 100 GBP. Tohle byla nějaká sleva, po které se ty české ceny trochu přiblížily těm jejich britským (asi 40 % dolů - navíc asi mají více řad košil a tohle byla asi nějaká nižší).
    JAKE_UP
    JAKE_UP --- ---
    T_Y_L: Moje sexuální aberace ponechme stranou. Já samozřejmě ve vytopeném obchodě nepoznal, že mi v něm bude zima.

    T_Y_L: Mimo Lewinovu škálu je spíš těch tvých 700. Jinak stojí košile od 1700 do 1900 Kč, při koupi tří a více o něco méně.
    NE7RA
    NE7RA --- ---
    SITH: okolo desitky?
    COLBEN
    COLBEN --- ---
    T_Y_L: mozna to bylo 3,5k, ale min ne... ona i ta kravata byla brutalne draha treba 1200 nebo 1500, a kosile kolem 2k
    SITH
    SITH --- ---
    NE7RA: a kolik do nej chces investovat? To je podstatne
    T_Y_L
    T_Y_L --- ---
    COLBEN: To je nějak hodně i na Lewina ne? Já jsem tedy od nich kupoval košili jen jednou ve slevě asi za 700, ale původní cena určitě nebyla x násobná.
    COLBEN
    COLBEN --- ---
    MADIETTA: a je to i cenove rozumna volba? ja potreboval narychlo koupit kosili a kravatu a platil jsem za to kombo asi 4,5k coz mi teda uplne malo neprislo, jinak jsou ty veci pekny
    T_Y_L
    T_Y_L --- ---
    JAKE_UP: Desítku za kabát ve kterém je zima. To je masochismus. Za stejnou částku mám zimní kabáty tři. A v zimě dobrý.
    MADIETTA
    MADIETTA --- ---
    NE7RA: Pokud ti stačí konfekce, tak zkus TM Lewin, oni ti ho v případě potřeby i mírně upraví, aby ti seděl.
    NE7RA
    NE7RA --- ---
    vazeni, rad bych si poridil oblek. cely zivot jsem se obesel s 'oblekem' co jsem nosil jiz do tanecnich, ale v mem veku (hodne pres 30) je na jiz na case o jeho vymenu. kde zacit a kam zajit? pocitam, ze se vejdu do nejaku konfekcni velikosti - na miru si ho sit nehodlam.
    JAKE_UP
    JAKE_UP --- ---
    MAR_TINA: Jestli mi je zima s dovolením posoudím sám. Regulérně profoukne už kolem nuly.
    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    JAKE_UP: tak pak ti nemůže být zima :)
    JAKE_UP
    JAKE_UP --- ---
    MAR_TINA: Tak jsem se kouk, 70 % panenská vlna. Taky co bych chtěl za desítku, že jo. Pro krásu se holt musí trpět.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam