• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MADIETTAvohoz na dnesek
    fotogalérka vašich módních kreací

    Ukažte, jak jste se oblékli a vymódili na akce a příležitosti všeho druhu; škola, práce, party, festival, karneval, divadlo, kamkoliv. Meze se nekladou.

    Pokud si vysloveně nepřejete, aby vaši fotku někdo komentoval, napište to k ní. Ostatní účastníky prosíme, aby to respektovali.

    Jinak jsou komentáře a diskuse povoleny, nicméně mají pravidla.
    1) není žádoucí komentovat fyzický vzhled, natož ho zostouzet. Odpusťte si narážky na postavu, tvář, špeky, vyčnívající žebra, tvar nohou, tetování, barvu vlasů. Můžete komentovat, zda se oblečení hodí k tělesnému typu, ale urážky a posměch se tolerovat nebudou.
    2) nebudu trpět žádné narážky a invektivy osobního charakteru.
    3) osobní spory a antipatie a frustrace si ventilujte někde jinde.
    4) za cokoli z výše uvedeného dostanete varování, uplatňuju princip jednou a dost, budete-li se i po varování chovat jako hovada, dostanete na týden RO. Vrátíte-li se a budete v hovádkovství pokračovat, dostanete permanentní ban.

    rozbalit záhlaví
    SABATHSASULE
    SABATHSASULE --- ---
    MART1NKA: jsou z HM prapuvodem, ale nejsem 1. Majitel, takze nedokazu odhadnout jak je to stara kolekce
    MART1NKA
    MART1NKA --- ---
    SABATHSASULE: Odkiaľ "tepláky"? :)
    SABATHSASULE
    SABATHSASULE --- ---
    Nosim "teplaky" i mezi lidi

    KOUDY
    KOUDY --- ---
    SHULAMMITE: je od huga..v nemecku..mam ho asi 5 let a furt je jak novej :)
    SHULAMMITE
    SHULAMMITE --- ---
    KOUDY: kde jsi pořídil kabát? nevypadá marně..
    LEXXA
    LEXXA --- ---
    KOUDY: divny barvy
    JAFROST
    JAFROST --- ---
    KOUDY: supr kabat!
    BROTHER
    BROTHER --- ---
    KOUDY: velmi dobre!
    DARJUSHKA
    DARJUSHKA --- ---
    NEI: Marks and Spencers, před Vánoci jsem zakoupila podobný tmavě vínový svetr s 28% vlny, hřeje, ale nekouše, třeba budou mít i jiné barvy;)
    WOODY_
    WOODY_ --- ---
    NEI: Cameieu, dostala jsem ted jeden pod stromecek a je skvelej, dlouhej na zadek (nesnasim holy zada kdykoli se jen lehce predklonim nebo zvednu ruce nad hlavu), nikde me nekouse .. jen z ceny jsem malem omdlela, ale ted jsou vsude slevy, tak to nemusi byt uz tak hrozny

    podobny je tomu na obrazku, jen bilo-sedy, strakaty
    NE7RA
    NE7RA --- ---
    dik za tipy
    T_Y_L
    T_Y_L --- ---
    SITH:Proboha jen to ne. Pokud je ochoten investovat kolem 10 tak jsou tedy o dost lepší možnosti.

    Na dobrý poměr výkon cena lze rozhodně hledat jinde.

    NE7RA: Tady jsem psal pár možností, kam se podívat: [ T_Y_L @ Módní nebe ]

    Jinak pokud to bude jeden oblek, který má být co nejuniverzálnější, tak doporučuji volit tmavě modrý (navy), nebo tmavě šedý (příp. tzv. charcoal) (černý není vhodný na denní příležitosti), tyto barvy lze vzít přes den i večer.

    A aby byl minimálně z velké části z vlny (tj ne polyester a kvůli univerzálnosti ani ne bavlnu - ta je spíš na léto).
    LUCIASHECK
    LUCIASHECK --- ---
    NEI: zkusila bych kašmíry v Dessous Dessus
    SITH
    SITH --- ---
    NE7RA: tak to si zajdi do Bandi (www.bandi.cz). Na tve potreby idealni poměr cena / vykon
    VALENTINA
    VALENTINA --- ---
    JAFROST: tam jsem byla, bohužel nic.
    1KA
    1KA --- ---
    KOUDY: asi budeme muset, ale vzhledem k tomu, že sako nosí dvakrát ročně jsem se chtěla týhle investici vyhnout, díky všem za reakce
    NE7RA
    NE7RA --- ---
    SITH: ciste pro formalni prilezitosti. takze si ho vemu na sebe nekolikrat v nadchazejicim desetileti.
    SITH
    SITH --- ---
    NE7RA: a budes v nem chodit kazdy den nebo jen parkrat do mesice?
    JAFROST
    JAFROST --- ---
    NEI: zkusil bych třeba s.olivera
    VALENTINA
    VALENTINA --- ---
    NEI: tak to bych taky ráda věděla, jestli někdo poradí, sháněla jsem něco takového a buď to byl příšerný hadr nebo to kousalo.
    T_Y_L
    T_Y_L --- ---
    JAKE_UP: Je mi jasné, že to nebyl záměr. Spíš jsem chtěl říci, že i v téhle cenové relaci lze dobře pořídit (tedy pokud by člověku nešlo o značku nebo něco podobného, ale bavíme se o alternativě k Pietro Filipi).

    Na britském eshopu mají ceny 5 košil za 100 GBP. Tohle byla nějaká sleva, po které se ty české ceny trochu přiblížily těm jejich britským (asi 40 % dolů - navíc asi mají více řad košil a tohle byla asi nějaká nižší).
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam