• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MADIETTAvohoz na dnesek
    NIGHTFURY
    NIGHTFURY --- ---
    JIMX: Za mě absolutní nuda, až na ty boty, ty vypadají dobře.
    Kabát nechat, kalhoty v nějaké jiné barvě (a látce), jak už ti tu radí víc lidí.
    A nebála bych se nějaké zajímavější šály, tuhle mají všichni :))
    JIMX
    JIMX --- ---
    MEESHA: je to hlavně obočí ... a brejle mají obroučky jenom shora a trochu z boku a tenké kovové ... hranatý jsou :-)
    béžový mi hrozně moc evokují manžestráky, který jsem jako dítě nenáviděl, takže to asi ne ... šedý by snad šly ... khaki asi moc ne, protože mi povětšinou žádný odstíny zelený nesedí
    LUCIASHECK: no a jsme u toho :-D manžestráky neeee :-DDD
    LUCIASHECK
    LUCIASHECK --- ---
    JIMX: Treba vinovy kalhoty by byly fajn (do takhle priserny kosy klidne i dobre padnouci kvalitni manzestraky) :-)
    MEESHA
    MEESHA --- ---
    JIMX: no ja zadny obroucky nevidim, ale mozna to neni oboci ale obroucka :)) kazdopadne by mely byt hranaty. Kalhoty treba bezovy, sedy, nebala bych se khaki apod. barev.
    JIMX
    JIMX --- ---
    MEESHA: a co jinýho k tomu teda? černý džíny? nebylo by to už moc? ... obroučky už tyhle mám o dost výraznější než ty, co jsem měl předtím skoro 10 let ... takže zase jako prrr:-D
    MEESHA
    MEESHA --- ---
    JIMX: Jinak teda obecne - modry dziny, cernej kabat = 90 % populace, je to jako uniforma, podivej se po ulicich, navic kabat vypada celkem elegantne, i s tou salou a botama, kdezto dziny spis hodne neformalne az hospodsky :) jo a myslim ze bys unesl i vyraznejsi obroucky
    JIMX
    JIMX --- ---
    MEESHA: tyjo, těch vytahanejch kolen jsem si vůbec nevšiml ...
    MEESHA
    MEESHA --- ---
    JIMX: dziny s vytahanejma kolenama vyhodit, boty pekny, volila bych jinou salu, kabat OK
    JIMX
    JIMX --- ---
    Co myslíte?

    K_A_R_K_U_L_K_A
    K_A_R_K_U_L_K_A --- ---
    SABATHSASULE
    SABATHSASULE --- ---
    Nikdy u těch satu nevim proc jsem si je vlastne koupila, na me je to dost divočina. A pak kdyz je mam mi zase tak barevny nepřijdou.

    OXIS
    OXIS --- ---
    STANDART: cirkus necirkus, za mě by ten kabát taky snesl barvu, zelenou nebo modrou... :)
    BLOWUP
    BLOWUP --- ---
    STANDART: Nic v tom nehledej, nic v tom neni :)
    STANDART
    STANDART --- ---
    BLOWUP: se s tím moc nesereš jak koukám, co tě přimělo opustit revír architektury a přidat si do portfolia Módní policie nyxu?

    Jasněže takových korporátních modelů aka "kluk z plagátu/neurazí nenadchne/výstavní figurína za vitrínou" mám doma hafce, možná proto chci zkusit něco jinýho. A jestli tohle je pro tebe důvod k pohoršování, tak pěkně zůstaň tam u vás v Zasušenlandu a do Francie, případně Belgie raději ani nejezdi, ušetříš si tím spousty vrásek.
    BLOWUP
    BLOWUP --- ---
    STANDART: Nic proti gustu, ale moje prvni myslenka kdyz jsem to spatril byla ze se snad najde nejaka verna duse ktera mne zastreli, pokud se nekdy pokusim takhle vyjit na verejnost mimo obdobi karnevalu. Motylkem jako takovym to neni, ten jsem leta (pravda, decentnejsi) nosival sam. Ovsem, pokud je naplni tve prace ohlasovat pristi cislo v cirkusu, tak jako bych nic nerekl ;)
    GREGI
    GREGI --- ---
    ALTOR: spis natahnout nahoru, ale ja si proste nedokazu pomoc:)
    STANDART
    STANDART --- ---
    SARAJ: tak to naprosto sedí, znáš mě :-) btw jsem se konečně dokopal naučit se poctivě vázat motýlka a ne jen nosit tyhle fejky, ještě to tu trochu pohipsteruju :-)
    ALTOR
    ALTOR --- ---
    GREGI: zkratit kalhoty
    SARAJ
    SARAJ --- ---
    STANDART: vis, ze chlapum s motylkem se nema verit, jo?:) slusi!
    GREGI
    GREGI --- ---
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam