• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MADIETTAvohoz na dnesek
    EDERA
    EDERA --- ---
    LUCIASHECK: A cena? Každopádně díky za tip, juknu tam.
    JIMX: Tak existujou i džíny jinejch barev než modrý. Anebo nějaký chino kalhoty - šedý, pískový... To by konzervativec mohl dát, ne?
    MORGAIN
    MORGAIN --- ---
    JIMX: Kup si příjemné vlněné kalhoty, třeba už ve zmíněném MS je mají. Zjistíš, že je to pohodlnější, víc to hřeje, ale nijak extrémně, a zároveň jak je ten materiál jemnější a šití taky, tak se v tom i pohodlněji sedí. Zrovna nedávno jsme tam byli s mužem kouknout a měli ve slevách...
    Klidně začni méně výraznou pro začátek a vezmi tmavě modré. Časem třeba zkusíš světlejší, nebo nějaké vínové, šedé, hnědé a tak...
    LUCIASHECK
    LUCIASHECK --- ---
    EDERA: pansky saly kupuju v Arkadach v Pierre Cardin. Obvykle velkej vyber, ruzne barvy, materialy i vzory (vcetne luxusnejsich provedeni)
    JIMX
    JIMX --- ---
    SITH: kdybych si vzal černý, tak už rovnou můžu jít na pohřeb :-D ... ale beru, že světle modrý nejsou vůči zbytku úplně značka ideál

    LUCIASHECK: ne, nechápu :-) ... nicméně abych to trochu uklidnil, tak zásadní reakce platící i na ten tvůj příspěvek je právě ten další o tý konzervě :-) ... i kdyby ne manžestráky, tak vínová je pro mě momentálně už moc :-D
    LUCIASHECK
    LUCIASHECK --- ---
    JIMX: hele, vazne nevazne, ja tomuhle typu reakci rikam mrkvickova zmrzlina. Asi pochopis proc ;-)
    JIMX
    JIMX --- ---
    EDERA: sedím celej den v kanclu, do kterýho jedu autem ... venku jsem minimálně, takže nějak extra teplý kalhoty zase úplně nepotřebuju :-)
    SITH
    SITH --- ---
    JIMX: tak začni u toho, že si místo světlemodrých džín vezmeš aspoň džíny tmavé či černé. Pro začátek. Pak můžeš zkusit i jiné materiály než džíny
    EDERA
    EDERA --- ---
    JIMX: Manžestráky? Do zimy ideální kalhoty. Souhlas s LUCIASHECK, že klidně i vínový (mají v M&S). Aha, JIMX - manžestráky ne? Zkus překonat trauma z dětství a zkusit nějaký současný.:-) Ale vono je to fuk. Barevnejch kalhot je teď všude fůra. Pokud člověk neshání nějakou divnou velikost, tak by to neměl být problém.

    NIGHTFURY: Jenže sehnat nějakou jinou pánskou šálu je práce pro vraha.:-( Jr. to dal jako zadání narozeninového dárku babičce (taky nesní být šedá, ty už má dvě), ta to přehodila na mě a... Zatím nic.
    NIGHTFURY
    NIGHTFURY --- ---
    JIMX: Tak zkus jako další krok ty šedé nebo jiné kalhoty, ideálně ne džíny.
    JIMX
    JIMX --- ---
    LUCIASHECK: neber to tak vážně ... směju se tomu ... u mne je nejzásadnější problém těhlech navrhovaných změn to, že jsem děsná konzerva ... takže se na mě musí pomalu ... zatím jsem zvládnul kabát místo bundy a pořádný boty místo "kecek" :-)
    JAFROST
    JAFROST --- ---
    JIMX: já bych teda volil trochu užší padnoucí džíny, i když teda mě to nijak neuráží. Je to klasika, nic proti ničemu, normální pěkný oblečení. Nic víc, nic míň.
    LUCIASHECK
    LUCIASHECK --- ---
    JIMX: A u ceho prosimte jsme? Nejak jsem si nevsimla, ze bychom nekde byli. A kdes nabyl dojmu, ze rikam "jedine manzestraky"?

    Ja ve svem sdeleni ctu primarne "byly by dobre vinove kalhoty" a jako druhou informaci navrh varianty, ktera by byla pripadne vhodnejsi do tohohle pocasi (denim/kepr mrzne vic, tak nejak uz z podstaty), a to vcetne podminek, za jakych takovy kus odevu nosit ("kvalizni a dobre padnouci").
    NIGHTFURY
    NIGHTFURY --- ---
    JIMX: Za mě absolutní nuda, až na ty boty, ty vypadají dobře.
    Kabát nechat, kalhoty v nějaké jiné barvě (a látce), jak už ti tu radí víc lidí.
    A nebála bych se nějaké zajímavější šály, tuhle mají všichni :))
    JIMX
    JIMX --- ---
    MEESHA: je to hlavně obočí ... a brejle mají obroučky jenom shora a trochu z boku a tenké kovové ... hranatý jsou :-)
    béžový mi hrozně moc evokují manžestráky, který jsem jako dítě nenáviděl, takže to asi ne ... šedý by snad šly ... khaki asi moc ne, protože mi povětšinou žádný odstíny zelený nesedí
    LUCIASHECK: no a jsme u toho :-D manžestráky neeee :-DDD
    LUCIASHECK
    LUCIASHECK --- ---
    JIMX: Treba vinovy kalhoty by byly fajn (do takhle priserny kosy klidne i dobre padnouci kvalitni manzestraky) :-)
    MEESHA
    MEESHA --- ---
    JIMX: no ja zadny obroucky nevidim, ale mozna to neni oboci ale obroucka :)) kazdopadne by mely byt hranaty. Kalhoty treba bezovy, sedy, nebala bych se khaki apod. barev.
    JIMX
    JIMX --- ---
    MEESHA: a co jinýho k tomu teda? černý džíny? nebylo by to už moc? ... obroučky už tyhle mám o dost výraznější než ty, co jsem měl předtím skoro 10 let ... takže zase jako prrr:-D
    MEESHA
    MEESHA --- ---
    JIMX: Jinak teda obecne - modry dziny, cernej kabat = 90 % populace, je to jako uniforma, podivej se po ulicich, navic kabat vypada celkem elegantne, i s tou salou a botama, kdezto dziny spis hodne neformalne az hospodsky :) jo a myslim ze bys unesl i vyraznejsi obroucky
    JIMX
    JIMX --- ---
    MEESHA: tyjo, těch vytahanejch kolen jsem si vůbec nevšiml ...
    MEESHA
    MEESHA --- ---
    JIMX: dziny s vytahanejma kolenama vyhodit, boty pekny, volila bych jinou salu, kabat OK
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam