• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MADIETTAvohoz na dnesek
    fotogalérka vašich módních kreací

    Ukažte, jak jste se oblékli a vymódili na akce a příležitosti všeho druhu; škola, práce, party, festival, karneval, divadlo, kamkoliv. Meze se nekladou.

    Pokud si vysloveně nepřejete, aby vaši fotku někdo komentoval, napište to k ní. Ostatní účastníky prosíme, aby to respektovali.

    Jinak jsou komentáře a diskuse povoleny, nicméně mají pravidla.
    1) není žádoucí komentovat fyzický vzhled, natož ho zostouzet. Odpusťte si narážky na postavu, tvář, špeky, vyčnívající žebra, tvar nohou, tetování, barvu vlasů. Můžete komentovat, zda se oblečení hodí k tělesnému typu, ale urážky a posměch se tolerovat nebudou.
    2) nebudu trpět žádné narážky a invektivy osobního charakteru.
    3) osobní spory a antipatie a frustrace si ventilujte někde jinde.
    4) za cokoli z výše uvedeného dostanete varování, uplatňuju princip jednou a dost, budete-li se i po varování chovat jako hovada, dostanete na týden RO. Vrátíte-li se a budete v hovádkovství pokračovat, dostanete permanentní ban.

    rozbalit záhlaví
    LADY_OLIVIE
    LADY_OLIVIE --- ---
    MADIETTA: vzhledem k tomu, že mám stejně ohavný názor jako @alineartode, myslela jsem, že je to jen jeden z dalších štěků
    MADIETTA
    MADIETTA --- ---
    LADY_OLIVIE: tak četla jsi snad jasně, ne? Je jí přes 40 - chodící mrtvola. :P
    LADY_OLIVIE
    LADY_OLIVIE --- ---
    BLONDYNKA: muzu se zcela nekorektne zeptat na tvůj věk?fotka napravo mě zmatla oproti tomu,co jsem se domnívala
    IOM_NUKSO
    IOM_NUKSO --- ---
    ALINEARTODE: my ostatni vubec nestarneme ze jo
    DROOPI
    DROOPI --- ---
    ALINEARTODE: ja to chtěl taky napsat s tím věkem , ale přišlo mi ze to do tohoto klubu nepatří :-))))
    ALINEARTODE
    ALINEARTODE --- ---
    BLONDYNKA: jo tak ty jsi takhle stará, no tak to jo, to pak leccos vysvětluje. dobrá postava, na tvůj věk, to respekt. ale ten obal na mobil a hadry jsou peklo, a je úplně jedno, jestli je to sukně nebo ne, z jaký je to látky, atd. je to příšerná patlanina.
    COLBEN
    COLBEN --- ---
    BLONDYNKA: a jakto, ze se ji nikdo na nic neptal? tak jsi to sem poslala kvuli pripadnemu nazoru. nekdo ti na to ten nazor da ( i kdyz podle tveho nazoru nevalidni) a hned se z toho muzes posrat s tim, ze se dotycne nikdo na nazoru neptal
    LUCIASHECK
    LUCIASHECK --- ---
    A ja asi miluju Blondyninu podlahu :-D
    SOLEI
    SOLEI --- ---
    BLONDYNKA: domácí oblecek nic moc... Nekomentuju, tady jde o pohodlí. Ale letní saty, sámy o sobě složité, se svetrickem a kozackami? Těžce nepovedené. Nepůsobí to ani pohodlně, ani funkčně a dokonce ani pěkně. To se nepovedlo.
    SA_KRA_
    SA_KRA_ --- ---
    uniforma

    SABATHSASULE
    SABATHSASULE --- ---
    2NDREALITY: pátek, černá :)

    KEMENTARI
    KEMENTARI --- ---
    BLONDYNKA: To vrstvení ve výstřihu mi už připadá překombinovaný, ale jinak s tím problém nemám, čekala bych od tebe divočejší kombinace (podle toho, co vidím vedle v nákupech). :)
    ALTAR_OF_FILTH
    ALTAR_OF_FILTH --- ---
    BLONDYNKA: Imho to postačuje na zadržení módní policií a rozhodnutí o vazbě, ale módní právo příliš nedělám.
    VALENTINA
    VALENTINA --- ---
    BLONDYNKA: já trochu nechápu ten výstřih šatů, to se jako něco zavazuje za krk a něco jde na ramena nebo je pod tím ještě tílko nebo cosi?
    BROTHER
    BROTHER --- ---
    SABATHSASULE: s timhle telem... :)
    SABATHSASULE
    SABATHSASULE --- ---
    Klasicky pondělí, černá.

    CARODEJNICE
    CARODEJNICE --- ---
    Jé, já taky dneska cvičila. Ale nemá to takovej styl... Gatě z lídlu a tak... :D

    KOUDY
    KOUDY --- ---
    DROOPI: to je jeste cesta z bytu do garazi :))..ve fitku zadnej vytah bohuzel neni
    DROOPI
    DROOPI --- ---
    KOUDY: Srabe do fitka výtahem :-)
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    cesta do fitka


    1KA
    1KA --- ---
    DROOPI: Jsem se poněkud špatně vyjádřila. Bylo to myšleno na běh, na kdykoliv na běh :-). I když přidám jednu historku,kdy mne šéf jako vášnivý běžec na jednom setkání navrhnul uskutečnit jednání při této sportovní aktivitě. Nebylo to moc příjemný, protože se mi v těch kopcích, dech popadajíc, špatně argumentovalo :-)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam