• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • Přišli jste skrz odkaz na příspěvek, který již neexistuje.

  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MADIETTAvohoz na dnesek
    FEFERONIE
    FEFERONIE --- ---
    SA_KRA_: top bavi. odkud?
    SA_KRA_
    SA_KRA_ --- ---
    MONROE: jojo, díky.
    ALINEARTODE
    ALINEARTODE --- ---
    BLONDYNKA: no ne, o nějaký chodící mrtvoly vůbec nejde. z tvých projevů tady jsem si nějak vytvořila představu, že jsi mladá, hysterická, bulimická buranka bez chlapa, co sedí před monitorem s uhry na čele, cpe se zmrzlinou a zuřivě nadává na internetu. tak mě to jenom tak nějak příjemně překvapilo, že jsi vlastně jenom zapšklá paní po dětech, co si nebere servítky. je to hezký.
    MADIETTA
    MADIETTA --- ---
    LADY_OLIVIE: tak četla jsi snad jasně, ne? Je jí přes 40 - chodící mrtvola. :P
    LADY_OLIVIE
    LADY_OLIVIE --- ---
    BLONDYNKA: muzu se zcela nekorektne zeptat na tvůj věk?fotka napravo mě zmatla oproti tomu,co jsem se domnívala
    IOM_NUKSO
    IOM_NUKSO --- ---
    ALINEARTODE: my ostatni vubec nestarneme ze jo
    DROOPI
    DROOPI --- ---
    ALINEARTODE: ja to chtěl taky napsat s tím věkem , ale přišlo mi ze to do tohoto klubu nepatří :-))))
    ALINEARTODE
    ALINEARTODE --- ---
    BLONDYNKA: jo tak ty jsi takhle stará, no tak to jo, to pak leccos vysvětluje. dobrá postava, na tvůj věk, to respekt. ale ten obal na mobil a hadry jsou peklo, a je úplně jedno, jestli je to sukně nebo ne, z jaký je to látky, atd. je to příšerná patlanina.
    COLBEN
    COLBEN --- ---
    BLONDYNKA: a jakto, ze se ji nikdo na nic neptal? tak jsi to sem poslala kvuli pripadnemu nazoru. nekdo ti na to ten nazor da ( i kdyz podle tveho nazoru nevalidni) a hned se z toho muzes posrat s tim, ze se dotycne nikdo na nazoru neptal
    LUCIASHECK
    LUCIASHECK --- ---
    A ja asi miluju Blondyninu podlahu :-D
    SOLEI
    SOLEI --- ---
    BLONDYNKA: domácí oblecek nic moc... Nekomentuju, tady jde o pohodlí. Ale letní saty, sámy o sobě složité, se svetrickem a kozackami? Těžce nepovedené. Nepůsobí to ani pohodlně, ani funkčně a dokonce ani pěkně. To se nepovedlo.
    SA_KRA_
    SA_KRA_ --- ---
    uniforma

    SABATHSASULE
    SABATHSASULE --- ---
    2NDREALITY: pátek, černá :)

    KEMENTARI
    KEMENTARI --- ---
    BLONDYNKA: To vrstvení ve výstřihu mi už připadá překombinovaný, ale jinak s tím problém nemám, čekala bych od tebe divočejší kombinace (podle toho, co vidím vedle v nákupech). :)
    ALTAR_OF_FILTH
    ALTAR_OF_FILTH --- ---
    BLONDYNKA: Imho to postačuje na zadržení módní policií a rozhodnutí o vazbě, ale módní právo příliš nedělám.
    VALENTINA
    VALENTINA --- ---
    BLONDYNKA: já trochu nechápu ten výstřih šatů, to se jako něco zavazuje za krk a něco jde na ramena nebo je pod tím ještě tílko nebo cosi?
    BROTHER
    BROTHER --- ---
    SABATHSASULE: s timhle telem... :)
    SABATHSASULE
    SABATHSASULE --- ---
    Klasicky pondělí, černá.

    CARODEJNICE
    CARODEJNICE --- ---
    Jé, já taky dneska cvičila. Ale nemá to takovej styl... Gatě z lídlu a tak... :D

    KOUDY
    KOUDY --- ---
    DROOPI: to je jeste cesta z bytu do garazi :))..ve fitku zadnej vytah bohuzel neni
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam