• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MADIETTAvohoz na dnesek
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    ILLUZE: kdepak, třičko dobrý, ale tepláky jsou pouze do tělocvičny :p
    T_Y_L
    T_Y_L --- ---
    SOLEI: Nevím proč bych to měl dělat. Moje poznámka se týkala čistě té kapsičky. Sem vložený outfit nehajim ani ho s ničím nesrovnavam.
    TAYLES
    TAYLES --- ---
    CARODEJNICE: nebo ještě na neformální meeting fanoušků star wars do 5 ti let jako dozor, s tím, že každou chvíli hrozí zašpinění kalhot (tři náhradní v tašce s sebou)
    CARODEJNICE
    CARODEJNICE --- ---
    TAYLES: Souhlas, myslela jsem, že jde Iluze mýt okna.. Jako legrační triko s potiskem proč ne, ale takhle? :(
    TAYLES
    TAYLES --- ---
    ILLUZE: tohle tak možná na neformální koukání na bednu z postele :) (a boty jen pokud je přechod na záchod přes studené dlaždičky)
    ILLUZE
    ILLUZE --- ---
    JIMX: Krásné šaty! :-))
    JIMX
    JIMX --- ---
    vohoz na včerejšek:-)

    SOLEI
    SOLEI --- ---
    T_Y_L: najdi deset rozdílu na sedovlasem pánovi v saku oproti obrázku, který postoval Smety
    T_Y_L
    T_Y_L --- ---
    SOLEI: Taková poznámka k tzv. ticket pocket na kabátu nebo saku (ale v tomhle případě jde předpokládám o kabát nikoliv sako). Není to určitě nic divného a neni pravda, že se to nevídá. Osobně mám několik sak s touto kapsou (pravda není to od Vietnamců ani ze secondhandu).

    Dále třeba zde:
    The Ticket Pocket: What is It, and Why Do You Need One for Your Jacket? - Garrison Bespoke
    http://garrisonbespoke.com/ticket-pocket-need-one-jacket/
    MEMENTO_ISHMENE
    MEMENTO_ISHMENE --- ---
    SOLEI: Až nasbíráš mínusy i tady, tak potom nezapomeň na ještě delší rozbor na delší rozbor.
    JAKE_UP
    JAKE_UP --- ---
    SMETY: A v cem bude chodit deda, kdyz jsi mu vyraboval satnik?
    SOLEI
    SOLEI --- ---
    SMETY: tak vzhledem k tolika minusum si neodpustim delší rozbor.
    Je to pohodlne? V ramenou je to sako hrozné široké a přitom jsou ti krátké rukávy, dvě kapsičky nad sebou na saku..je skutečně to sako panské, tohle už se nevída ani v secondhandu ani u vietnamcu? vsadim se že ten svetr v podpaží skrti protože vypada jako kdyby byl malý. Vážně mas na krku poveseny růženec?
    Boty a kalhoty jsou skoro hipster, skoro bych řekla ze kalhoty ti plandaji a snesl bys menší velikost.
    Nemůžu za to, vypadas jako kdybys koupil nové boty, kalhoty sebral staršímu brachovi a zbytek vyrabovali dědečkovi, ze skrine. Nelíbí se mi to, celkové spodní polovina těla nepasuje k té horní. Dole by měl být manzestr a nebo tvíd (cpz by ale zase materialove neslo k tomu saku, to je proste ufo) a hladká kůže ne (broque).
    SOLEI
    SOLEI --- ---
    SMETY: ne nevezmu si té domů abych ti dala najíst, opravdu ne. Když už se oblekas v charitě, tak doufám , že se tam i sprchujes.
    MEMENTO_ISHMENE
    MEMENTO_ISHMENE --- ---
    SMETY: Kafka :)
    SMETY
    SMETY --- ---
    Na takovy to normalni chozeni...

    LEENA
    LEENA --- ---
    jo, a je to Autograph
    LEENA
    LEENA --- ---
    GENEVIEVE: 5 kapes, skinny, tkanina podobná džínovině
    GILRAEN
    GILRAEN --- ---
    GENEVIEVE: Mango
    CAMELLA
    CAMELLA --- ---
    SLASTE: Ja jinak taky OK, ale ta Per Una se nějak nepovedla asi. Nekupovala jsem kalhoty dohromady, asi 3 měsíce po sobě a dopadly oboje stejne
    GIO
    GIO --- ---
    ..a Autograph je krom kvality i docela "modni"... a cena jen lehce vyssi
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam