• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MADIETTAvohoz na dnesek
    GIO
    GIO --- ---
    ..a Autograph je krom kvality i docela "modni"... a cena jen lehce vyssi
    SLASTE
    SLASTE --- ---
    CAMELLA: já teda naopak. věci od MS (zejména teda jejich přímá značka M&S) mi vydrží vždycky dlouho (myslím tím hlavně klasické svetříky, košile a kalhoty/sukně do práce), i když je to o malinko dražší než Promod nebo H&M. Mám jedny slimky z limitované edice MS a teď lituju, že jsem si nekoupila dvoje (už je samozřejmě nemají).
    takže je to jako všude - 'štěstí' na zmetky se asi člověk nevyhne nikde (v těhlech průměrnejch cenovejch relacích)
    CAMELLA
    CAMELLA --- ---
    SLASTE: Ja tedy mam s mas blbou zkušenost, mam od nich dvoje skinny černý džíny z kolekce per una a oboje se mi cca do pul roku hodně vybledly a ted po roce praskaji ve švech atd. Samozrejme uctenky nemam, ale na to, ze oboje staly 1500 tak moc nevydržely
    GENEVIEVE
    GENEVIEVE --- ---
    SLASTE: tak to zní dobře, díky moc! To mám i blízko práce, tak se zítra stavím a okouknu, co nabízí Promod a Marks and Spencer na Václaváku :-)
    SLASTE
    SLASTE --- ---
    GENEVIEVE: jj v Marks and Spencer mají víc druhů - s vysokým pasem, s nízkým, úzký i rovný střih, černé i tmavomodré, na zapínání jako džíny i natahovací ala kalhoty, ale jsou to spíš legíny. Včera jsem tam byla (Černý Most) a bylo toho habakuk + na některé kousky mají s 20% nebo 25% slevami, ale blíž jsem to nezkoumala.
    ELGEMA
    ELGEMA --- ---
    GENEVIEVE: blíže k džínám, pevná bavlna s trochou elastanu.
    GENEVIEVE
    GENEVIEVE --- ---
    ELGEMA: a jsou to kalhoty jako společenský, nebo blíž k džínám? :-) společenský mám :-) díky!
    ELGEMA
    ELGEMA --- ---
    LEENA:
    GENEVIEVE: taktéž doporučuji MS, vyšší pas, kvalitní látka, různé střihy, cena okolo 1500.
    LEENA
    LEENA --- ---
    GENEVIEVE: ja kupuju v M&S, asi za 1200, silnější bavlněná látka, 2% elastan, černý, úzký, po roce a půl se barva neopírá, látka nevytahuje
    CAMELLA
    CAMELLA --- ---
    GENEVIEVE: F&F. Presne takový nosím a naposled jsem je koupila cca za 600.
    FRKOLKA
    FRKOLKA --- ---
    GRANTORINO: no jestli má dvaačtyřicetiletý děti tak vypadá famómzně
    FEFERONIE
    FEFERONIE --- ---
    GENEVIEVE: Promod. Koukni na eshop a pak jdi na jisto. Mam takhle dvoje
    SAT_ANN
    SAT_ANN --- ---
    GENEVIEVE: kupuju i v C&A do 1000. Černých "slušných" kalhot je tam poměrně velký výběr. Za tu cenu slušný.
    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    GENEVIEVE: tak zkus bonprix a vem si o číslo menší
    někde s enedávno probíralo, jak si z jejich nabídky vybrat to dobré
    MYRTHIE1
    MYRTHIE1 --- ---
    GENEVIEVE: Já mám teď takový z HM, stály snad 499..
    GENEVIEVE
    GENEVIEVE --- ---
    AETHER:
    ILLUZE: díky za tipy, zkusím to brzy oběhat. :)
    ILLUZE
    ILLUZE --- ---
    GENEVIEVE: Steillmann - jen to bude chtít vychytat akci. Na tuhle velikost mají slušný výběr, kvalitně ušité.
    AETHER
    AETHER --- ---
    GENEVIEVE: zkus Next...
    LUCIASHECK
    LUCIASHECK --- ---
    GENEVIEVE: ty jsou ve slevách kolem 1500, běžně kolem 2k+
    GENEVIEVE
    GENEVIEVE --- ---
    LUCIASHECK: a cenově? Jsem ochotná dát trochu víc, ale něco už je hodně :-) (jakože budu šťastná, když se vejdu do tisícovky)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam