• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MADIETTAvohoz na dnesek
    fotogalérka vašich módních kreací

    Ukažte, jak jste se oblékli a vymódili na akce a příležitosti všeho druhu; škola, práce, party, festival, karneval, divadlo, kamkoliv. Meze se nekladou.

    Pokud si vysloveně nepřejete, aby vaši fotku někdo komentoval, napište to k ní. Ostatní účastníky prosíme, aby to respektovali.

    Jinak jsou komentáře a diskuse povoleny, nicméně mají pravidla.
    1) není žádoucí komentovat fyzický vzhled, natož ho zostouzet. Odpusťte si narážky na postavu, tvář, špeky, vyčnívající žebra, tvar nohou, tetování, barvu vlasů. Můžete komentovat, zda se oblečení hodí k tělesnému typu, ale urážky a posměch se tolerovat nebudou.
    2) nebudu trpět žádné narážky a invektivy osobního charakteru.
    3) osobní spory a antipatie a frustrace si ventilujte někde jinde.
    4) za cokoli z výše uvedeného dostanete varování, uplatňuju princip jednou a dost, budete-li se i po varování chovat jako hovada, dostanete na týden RO. Vrátíte-li se a budete v hovádkovství pokračovat, dostanete permanentní ban.

    rozbalit záhlaví
    JIMX
    JIMX --- ---
    MOODYCAT: jojo, lokální levicovej politik, to jsem přesně já :-D
    T_Y_L: máš recht, knoflíky jsou opravdu zapnuté oba; myslel jsem, že to nezapínání platí u 3 knoflíků, díky za rozšíření obzorů. S tím rukávem máš asi pravdu, nejsem si jistej jestli to nezkreslila fotka, ale zkontroluju naživo a kdyžtak s tím něco provedu :-) světlou košili jsem si původně vzít chtěl, ale nakonec jsem zvolil tuhle; k plesu této úrovně "stačila" (přecijenom to nebyl ples v opeře) ... a nějak líp zkreje kila navíc :-P
    T_Y_L
    T_Y_L --- ---
    JIMX: Zda se mi to, nebo máš sako zapnuté na dva knoflíky? Pokud ano, pak věz, že na saku se dvěma knoflíky se zapíná vždy jen ten horní. Také se mi zdá že rukáv saka by bylo lepší nechat zkrátit (měla by být vidět manžeta košile). Taky bych doporučil zvážit světlou košili. Černá nebo hodně tmavá
    není moc formální (tedy narozdil od zbytku) a taky kontrast vypadá lépe. Chápu že těch věcí si málokdo všimne, když máš vedle sebe krásnou dobře oblečenou partnerku. Ale to není důvod na těchto (v čechach ovšem typických) nedostatcích nezapracovat.
    SARAJ
    SARAJ --- ---
    ILLUZE: Tenisky a triko bozi!
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    ILLUZE: kdepak, třičko dobrý, ale tepláky jsou pouze do tělocvičny :p
    T_Y_L
    T_Y_L --- ---
    SOLEI: Nevím proč bych to měl dělat. Moje poznámka se týkala čistě té kapsičky. Sem vložený outfit nehajim ani ho s ničím nesrovnavam.
    TAYLES
    TAYLES --- ---
    CARODEJNICE: nebo ještě na neformální meeting fanoušků star wars do 5 ti let jako dozor, s tím, že každou chvíli hrozí zašpinění kalhot (tři náhradní v tašce s sebou)
    CARODEJNICE
    CARODEJNICE --- ---
    TAYLES: Souhlas, myslela jsem, že jde Iluze mýt okna.. Jako legrační triko s potiskem proč ne, ale takhle? :(
    TAYLES
    TAYLES --- ---
    ILLUZE: tohle tak možná na neformální koukání na bednu z postele :) (a boty jen pokud je přechod na záchod přes studené dlaždičky)
    ILLUZE
    ILLUZE --- ---
    JIMX: Krásné šaty! :-))
    JIMX
    JIMX --- ---
    vohoz na včerejšek:-)

    SOLEI
    SOLEI --- ---
    T_Y_L: najdi deset rozdílu na sedovlasem pánovi v saku oproti obrázku, který postoval Smety
    T_Y_L
    T_Y_L --- ---
    SOLEI: Taková poznámka k tzv. ticket pocket na kabátu nebo saku (ale v tomhle případě jde předpokládám o kabát nikoliv sako). Není to určitě nic divného a neni pravda, že se to nevídá. Osobně mám několik sak s touto kapsou (pravda není to od Vietnamců ani ze secondhandu).

    Dále třeba zde:
    The Ticket Pocket: What is It, and Why Do You Need One for Your Jacket? - Garrison Bespoke
    http://garrisonbespoke.com/ticket-pocket-need-one-jacket/
    MEMENTO_ISHMENE
    MEMENTO_ISHMENE --- ---
    SOLEI: Až nasbíráš mínusy i tady, tak potom nezapomeň na ještě delší rozbor na delší rozbor.
    JAKE_UP
    JAKE_UP --- ---
    SMETY: A v cem bude chodit deda, kdyz jsi mu vyraboval satnik?
    SOLEI
    SOLEI --- ---
    SMETY: tak vzhledem k tolika minusum si neodpustim delší rozbor.
    Je to pohodlne? V ramenou je to sako hrozné široké a přitom jsou ti krátké rukávy, dvě kapsičky nad sebou na saku..je skutečně to sako panské, tohle už se nevída ani v secondhandu ani u vietnamcu? vsadim se že ten svetr v podpaží skrti protože vypada jako kdyby byl malý. Vážně mas na krku poveseny růženec?
    Boty a kalhoty jsou skoro hipster, skoro bych řekla ze kalhoty ti plandaji a snesl bys menší velikost.
    Nemůžu za to, vypadas jako kdybys koupil nové boty, kalhoty sebral staršímu brachovi a zbytek vyrabovali dědečkovi, ze skrine. Nelíbí se mi to, celkové spodní polovina těla nepasuje k té horní. Dole by měl být manzestr a nebo tvíd (cpz by ale zase materialove neslo k tomu saku, to je proste ufo) a hladká kůže ne (broque).
    SOLEI
    SOLEI --- ---
    SMETY: ne nevezmu si té domů abych ti dala najíst, opravdu ne. Když už se oblekas v charitě, tak doufám , že se tam i sprchujes.
    MEMENTO_ISHMENE
    MEMENTO_ISHMENE --- ---
    SMETY: Kafka :)
    SMETY
    SMETY --- ---
    Na takovy to normalni chozeni...

    LEENA
    LEENA --- ---
    jo, a je to Autograph
    LEENA
    LEENA --- ---
    GENEVIEVE: 5 kapes, skinny, tkanina podobná džínovině
    GILRAEN
    GILRAEN --- ---
    GENEVIEVE: Mango
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam