• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MADIETTAvohoz na dnesek
    JANISKA
    JANISKA --- ---
    MOODYCAT: Ty vidíš rozdíl v kvalitě odívání u pravice/ levice? Mně to teda v průměru přijde na dost podobný úrovni.
    MOODYCAT
    MOODYCAT --- ---
    STEPNI_VLK: No, ja se treba momentalne do jinych kalhot, nez legin nevejdu...:D. Plus tedy tluste leginy jsou v zime moje zdaleka nejteplejsi kalhoty, dziny jsou proti tomu nic.
    MOODYCAT
    MOODYCAT --- ---
    JIMX: Moc ti to slusi, ale tvuj gentleman by mel zapracovat na ucesu a vybrat jine bryle, aby se zbavil vzhledu levicoveho lokalniho politika.
    SARAJ
    SARAJ --- ---
    NAVARA: Ale mám.
    CHEVALIER
    CHEVALIER --- ---
    NAVARA: Nevim proc ale Tvuj prizpevek mi asocioval obrazek chlapa v jeho sklepe plneho archivnich vin a obrazek zeny v jejim sklepe plneho archivnich lodicek...
    LUCIASHECK
    LUCIASHECK --- ---
    NAVARA: Nemam, ale snazim se :-D
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    kšá, to nemáte žádný skříně plný lodiček na zkontrolování?
    ORIKA
    ORIKA --- ---
    SARAJ: to zní jako plán ;)
    JAKE_UP
    JAKE_UP --- ---
    SARAJ: No u mě osobně ji to tedy okamžitě diskvalifikuje.
    SARAJ
    SARAJ --- ---
    ORIKA: Jo a budeme strašit Navaru a Machalika. Takže mas na starost Brno a já si necham Prahu. Deal?:)
    CHEVALIER
    CHEVALIER --- ---
    SARAJ: Pokud priberes jen na zadku tak asi dobry ne ? :-)
    ORIKA
    ORIKA --- ---
    SARAJ: ha, budem tlustý obě :D
    SARAJ
    SARAJ --- ---
    ORIKA: Jo. Nosis leginy-automaticky tloustnes. Velká životní moudrost. Po tomhle víkendu budu mít min3kg plus.
    ORIKA
    ORIKA --- ---
    ILLUZE: za mě tenisky super!
    NAVARA: ty si fakt blbej, že to tak musím říct, ještě jsem neviděla nikoho, komu by narostl zadek jen z toho, že nosí tepláky / elasťáky a ne, tohle oblečení opravdu automaticky neznamená, že jeho nositelka sedí / bude sedět doma na prdeli před tv a bude se cpát popcornem
    sukně a dlouhý vlasy automaticky ženu nedělají ;)
    SARAJ
    SARAJ --- ---
    NAVARA: Pac jak ženská na sobě nemá sukni a nenosí dlouhé vlasy, tak je to blbe:D lol
    ILLUZE
    ILLUZE --- ---
    SARAJ: starší to tričko miluje, modlila jsem se, ať nevykřikuje před číšnicí její oblíbené "Máma je StarWarska!" :)) - měla fakt radost, když zjistila, že si ho beru
    mladší je dlouholetou fanynkou Minnie

    jestli si mám vybrat mezi myší s mašlí, beru tuhle černou variantu ,-)
    ILLUZE
    ILLUZE --- ---
    NAVARA: Koni :-)))
    Jasně, zrovna já jsem ten typ na polehávání u televize ,-)

    P.S. Sukni k tomuhle opravdu ne :-)))

    A neřešte. Za mne nej volba. Přece jen jsem počítala s tím, že na mne může přistát nějaké jídlo nebo potáhnu spící dítě v náručí.
    Naštěstí holky dneska dokázaly, že už se s nimi dají tyhle akce podnikat v pohodě, chovaly se úžasně.
    A já se cítila pohodlně, šlo o stejkárnu, většina lidí tam byla v riflích a tričcích nebo svetrech. Bylo to fajn :)
    SOLEI
    SOLEI --- ---
    T_Y_L: chapu, ale stejně jako u jiných věci. Některé jsou dobře některé ne, oba předměty se nazývají sako, ale jedno je ošklive a nepadnouci a to druhé padne, vypadá dobře a je příjemné zkombinovane.
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    ILLUZE: legíny, elastické kalhoty,... furt jsou to tepláky do tělocvičny; když se to takhle nechá, skončíš do deseti let s dvakrát takovým zadkem v gauči před televizí, cpoucí se popcornem se zmrzlinou a sledující nějakou variantu ulice!

    co sukni?
    SLASTE
    SLASTE --- ---
    ILLUZE: k nějakým slim džínám by se nehodilo víc?
    takhle to opravdu vypadá, jako když jdeš na cvíčo (jógu třeba). navíc se to při chůzi musí šponovat nahoru.. nebo ne? umím si představit..mít přes to nějakej cardigan černej nebo nějak jednoduchej..
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam