• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MADIETTAvohoz na dnesek
    CHEVALIER
    CHEVALIER --- ---
    SARAJ: Pokud priberes jen na zadku tak asi dobry ne ? :-)
    ORIKA
    ORIKA --- ---
    SARAJ: ha, budem tlustý obě :D
    SARAJ
    SARAJ --- ---
    ORIKA: Jo. Nosis leginy-automaticky tloustnes. Velká životní moudrost. Po tomhle víkendu budu mít min3kg plus.
    ORIKA
    ORIKA --- ---
    ILLUZE: za mě tenisky super!
    NAVARA: ty si fakt blbej, že to tak musím říct, ještě jsem neviděla nikoho, komu by narostl zadek jen z toho, že nosí tepláky / elasťáky a ne, tohle oblečení opravdu automaticky neznamená, že jeho nositelka sedí / bude sedět doma na prdeli před tv a bude se cpát popcornem
    sukně a dlouhý vlasy automaticky ženu nedělají ;)
    SARAJ
    SARAJ --- ---
    NAVARA: Pac jak ženská na sobě nemá sukni a nenosí dlouhé vlasy, tak je to blbe:D lol
    ILLUZE
    ILLUZE --- ---
    SARAJ: starší to tričko miluje, modlila jsem se, ať nevykřikuje před číšnicí její oblíbené "Máma je StarWarska!" :)) - měla fakt radost, když zjistila, že si ho beru
    mladší je dlouholetou fanynkou Minnie

    jestli si mám vybrat mezi myší s mašlí, beru tuhle černou variantu ,-)
    ILLUZE
    ILLUZE --- ---
    NAVARA: Koni :-)))
    Jasně, zrovna já jsem ten typ na polehávání u televize ,-)

    P.S. Sukni k tomuhle opravdu ne :-)))

    A neřešte. Za mne nej volba. Přece jen jsem počítala s tím, že na mne může přistát nějaké jídlo nebo potáhnu spící dítě v náručí.
    Naštěstí holky dneska dokázaly, že už se s nimi dají tyhle akce podnikat v pohodě, chovaly se úžasně.
    A já se cítila pohodlně, šlo o stejkárnu, většina lidí tam byla v riflích a tričcích nebo svetrech. Bylo to fajn :)
    SOLEI
    SOLEI --- ---
    T_Y_L: chapu, ale stejně jako u jiných věci. Některé jsou dobře některé ne, oba předměty se nazývají sako, ale jedno je ošklive a nepadnouci a to druhé padne, vypadá dobře a je příjemné zkombinovane.
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    ILLUZE: legíny, elastické kalhoty,... furt jsou to tepláky do tělocvičny; když se to takhle nechá, skončíš do deseti let s dvakrát takovým zadkem v gauči před televizí, cpoucí se popcornem se zmrzlinou a sledující nějakou variantu ulice!

    co sukni?
    SLASTE
    SLASTE --- ---
    ILLUZE: k nějakým slim džínám by se nehodilo víc?
    takhle to opravdu vypadá, jako když jdeš na cvíčo (jógu třeba). navíc se to při chůzi musí šponovat nahoru.. nebo ne? umím si představit..mít přes to nějakej cardigan černej nebo nějak jednoduchej..
    STEPNI_VLK
    STEPNI_VLK --- ---
    Furt čekám, kdy ta debilní móda legín/elastických kalhot (nebo jak se tomu správně říká) přejde, a furt nic. Už takových let to přetrvává. Jestli to na ulici sluší 10 % žen, které v tom potkávám, tak je to moc (a to stejně povětšinou pouze v případě, kdy jsou doplněny o nějakou sukni). Absolutní většina vypadá, jako kdyby se při odchodu z domu/tělocvičny zapomněla od pasu dolů převléct.

    Ale jednu výhodu to přeci jen má. Chlapi si můžou krásně prohlédnout, jak má ta která žena tvarovaný zadek... a někdy i toho velblouda.
    ILLUZE
    ILLUZE --- ---
    NAVARA: Teplákové kalhoty mám teprve vyhlédnuté ,-) Sama jsem zvědavá, jak budou v reálu na mne vypadat ke sportovnímu saku :)
    Potřebuji něco na lítání s dětmi.

    Tohle jsou elastické kalhoty. Rifle se k tomu nehodí, klasické kalhoty už vůbec.
    T_Y_L
    T_Y_L --- ---
    JIMX: Zda se mi to, nebo máš sako zapnuté na dva knoflíky? Pokud ano, pak věz, že na saku se dvěma knoflíky se zapíná vždy jen ten horní. Také se mi zdá že rukáv saka by bylo lepší nechat zkrátit (měla by být vidět manžeta košile). Taky bych doporučil zvážit světlou košili. Černá nebo hodně tmavá
    není moc formální (tedy narozdil od zbytku) a taky kontrast vypadá lépe. Chápu že těch věcí si málokdo všimne, když máš vedle sebe krásnou dobře oblečenou partnerku. Ale to není důvod na těchto (v čechach ovšem typických) nedostatcích nezapracovat.
    SARAJ
    SARAJ --- ---
    ILLUZE: Tenisky a triko bozi!
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    ILLUZE: kdepak, třičko dobrý, ale tepláky jsou pouze do tělocvičny :p
    T_Y_L
    T_Y_L --- ---
    SOLEI: Nevím proč bych to měl dělat. Moje poznámka se týkala čistě té kapsičky. Sem vložený outfit nehajim ani ho s ničím nesrovnavam.
    TAYLES
    TAYLES --- ---
    CARODEJNICE: nebo ještě na neformální meeting fanoušků star wars do 5 ti let jako dozor, s tím, že každou chvíli hrozí zašpinění kalhot (tři náhradní v tašce s sebou)
    CARODEJNICE
    CARODEJNICE --- ---
    TAYLES: Souhlas, myslela jsem, že jde Iluze mýt okna.. Jako legrační triko s potiskem proč ne, ale takhle? :(
    TAYLES
    TAYLES --- ---
    ILLUZE: tohle tak možná na neformální koukání na bednu z postele :) (a boty jen pokud je přechod na záchod přes studené dlaždičky)
    ILLUZE
    ILLUZE --- ---
    JIMX: Krásné šaty! :-))
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam