• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MADIETTAvohoz na dnesek
    fotogalérka vašich módních kreací

    Ukažte, jak jste se oblékli a vymódili na akce a příležitosti všeho druhu; škola, práce, party, festival, karneval, divadlo, kamkoliv. Meze se nekladou.

    Pokud si vysloveně nepřejete, aby vaši fotku někdo komentoval, napište to k ní. Ostatní účastníky prosíme, aby to respektovali.

    Jinak jsou komentáře a diskuse povoleny, nicméně mají pravidla.
    1) není žádoucí komentovat fyzický vzhled, natož ho zostouzet. Odpusťte si narážky na postavu, tvář, špeky, vyčnívající žebra, tvar nohou, tetování, barvu vlasů. Můžete komentovat, zda se oblečení hodí k tělesnému typu, ale urážky a posměch se tolerovat nebudou.
    2) nebudu trpět žádné narážky a invektivy osobního charakteru.
    3) osobní spory a antipatie a frustrace si ventilujte někde jinde.
    4) za cokoli z výše uvedeného dostanete varování, uplatňuju princip jednou a dost, budete-li se i po varování chovat jako hovada, dostanete na týden RO. Vrátíte-li se a budete v hovádkovství pokračovat, dostanete permanentní ban.

    rozbalit záhlaví
    GENEVIEVE
    GENEVIEVE --- ---
    LEON_CHAMEAU: děkuju :-) taky jsem měla pocit, že to není taková tragédie :)


    LEON_CHAMEAU
    LEON_CHAMEAU --- ---
    GENEVIEVE: Na tej francuzskej svadbe vyzerali v poho ;)
    GENEVIEVE
    GENEVIEVE --- ---
    BLONDYNKA: šaty rozhodne vyhazovat nehodlám ale díky :)
    KAIAFOX
    KAIAFOX --- ---
    Nevhodna mi pripada i barva satu, svetle zluta k svetle pleti proste nejde.
    MEANDER
    MEANDER --- ---
    GENEVIEVE: Ten "límec" z toho dělá šaty, které jsi našla ve skříni při vyklízení bytu po zesnulé příbuzné. Bez něj to bude super. Pryč s ním.
    GENEVIEVE
    GENEVIEVE --- ---
    CARODEJNICE: myslíš? mě tam jednak trochu rozčiluje a druhak mi přijde, že dělá divnou figuru. Ony ty šaty jsem potom nechala upravit, aby byly fakt v pase a dost jim to pomohlo.
    On to původně měl být volán, nebo jakoby "voda" kolem výstřihu, ale nějak jsme se nepochopily se švadlenou :-(
    DUNAR_
    DUNAR_ --- ---
    SABATHSASULE: No fuj.
    SABATHSASULE
    SABATHSASULE --- ---
    DUNAR_: Jj, posh hajzlbaba, tema prsama lestim zrcadlo.
    DUNAR_
    DUNAR_ --- ---
    SABATHSASULE: pracujes v na toalete a pracovni nastroj jsou prsa? :-O
    KAIAFOX
    KAIAFOX --- ---
    Z vikendovy projizdky.

    GREGI
    GREGI --- ---
    KAJINA: no vidis tak se nic nedeje jen muj subjektivni nazor z jedne fotky.
    SABATHSASULE
    SABATHSASULE --- ---
    Ja mam taky prsa a dokonce i na fotkách :))
    Nějakej den v praci

    KAJINA
    KAJINA --- ---
    Navic na jine fotce prsa ma.

    KAJINA
    KAJINA --- ---
    GREGI: Proc bych proti nim mela neco mit? To s tim vubec nesouvisi. Kazdopadne jako jedina znam slecnu na fotce a k transexualovi ma teda hodne daleko. Tvoje prirovnani mi prijde dost neprimereny.
    GREGI
    GREGI --- ---
    KAJINA: mas proti nim neco?
    KAJINA
    KAJINA --- ---
    GREGI: to uz je trochu pres caru, nemyslis? Trandak? Vazne?
    CARODEJNICE
    CARODEJNICE --- ---
    GENEVIEVE: Teda jen takovej skromnej názor... ten límec je moc hezkej. Ty šaty zjemňuje a ozvláštňuje, myslím, že i prospívá Tvé postavě. Bez něj to budou "třistapadesátý šaty z Orsay".
    GENEVIEVE
    GENEVIEVE --- ---
    sháním švadlenu na úpravu šatů. Jde o odpárání "límce" a úpravu toho, co vyleze. Jde o šaty na míru, ale za tou švadlenou už nechci, trochu jsme se nepohodly. žluté hedvábí, proto bych ráda někoho, kdo s tím má zkušenosti a nezničí mi je :-)

    AKISAN
    AKISAN --- ---
    SMETY: Supr, modni policie propusteno... Františka Čížková
    ALENNAI
    ALENNAI --- ---
    GREGI: kliiiid- vzdyt je to ID Blondynka.
    GREGI
    GREGI --- ---
    BLONDYNKA: ok ocividne vidis do me hlavy vic nez ja sam. musis mit skvely zivot vedet vse lip nez ostatni... a hlavne vedet co si oni mysli narozdil od nich
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam