• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MADIETTAvohoz na dnesek
    fotogalérka vašich módních kreací

    Ukažte, jak jste se oblékli a vymódili na akce a příležitosti všeho druhu; škola, práce, party, festival, karneval, divadlo, kamkoliv. Meze se nekladou.

    Pokud si vysloveně nepřejete, aby vaši fotku někdo komentoval, napište to k ní. Ostatní účastníky prosíme, aby to respektovali.

    Jinak jsou komentáře a diskuse povoleny, nicméně mají pravidla.
    1) není žádoucí komentovat fyzický vzhled, natož ho zostouzet. Odpusťte si narážky na postavu, tvář, špeky, vyčnívající žebra, tvar nohou, tetování, barvu vlasů. Můžete komentovat, zda se oblečení hodí k tělesnému typu, ale urážky a posměch se tolerovat nebudou.
    2) nebudu trpět žádné narážky a invektivy osobního charakteru.
    3) osobní spory a antipatie a frustrace si ventilujte někde jinde.
    4) za cokoli z výše uvedeného dostanete varování, uplatňuju princip jednou a dost, budete-li se i po varování chovat jako hovada, dostanete na týden RO. Vrátíte-li se a budete v hovádkovství pokračovat, dostanete permanentní ban.

    rozbalit záhlaví
    ALENNAI
    ALENNAI --- ---
    GREGI: kliiiid- vzdyt je to ID Blondynka.
    GREGI
    GREGI --- ---
    BLONDYNKA: ok ocividne vidis do me hlavy vic nez ja sam. musis mit skvely zivot vedet vse lip nez ostatni... a hlavne vedet co si oni mysli narozdil od nich
    JAJITA
    JAJITA --- ---
    JUGI: pokaždé žasnu ;)
    GREGI
    GREGI --- ---
    BLONDYNKA: prosim proc dal pises neco o prsou kdyz sem vyslovne napsal ze ja neresim prsa?
    JUGI
    JUGI --- ---
    Dnes na techno párty si vezmu asi svůj oblíbený model Červeňáček.

    GREGI
    GREGI --- ---
    BLONDYNKA: to byla reakce na etericke stvoreni / celej look ne prsa.
    GREGI
    GREGI --- ---
    LUCIASHECK: bohuzel mi prijde ze takhle pusobi jako docela hezkej trandak

    BLOWUP
    BLOWUP --- ---
    SMETY: Davat Pantone do rohu je zlocin ;)
    NICORETA
    NICORETA --- ---
    KOUDY: souhlas
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    SMETY: kdyz to porovnam s tvejma jinejma outfitama tady..tak tohle je zarucene nejlepsi
    SMETY
    SMETY --- ---
    Obed.

    AZA_
    AZA_ --- ---
    MADIETTA: No tak na to by ti můj muž řekl, že malý prsa jsou tak akorát do ruky. A já vím, že v konfrontaci s velkejma by si připadal moc malej. :D
    MADIETTA
    MADIETTA --- ---
    VALENTINA: to jsem kdysi od jednoho muže taky slyšela. Nevím, co si představoval, že vyžadujou za speciální zacházení. :D
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    tak tak..maly prsa sou nejlepsi :))
    VALENTINA
    VALENTINA --- ---
    TATONKA: nápodobně, můj muž mi říkal, že v podstatě neví, co by s velkejma prsama dělal:)
    TATONKA
    TATONKA --- ---
    SALAMAN: :) Treba myho muze velky dudy vylozene desi. Hlavne kdyz se natrasaj. Asi proto si vybral zrovna me, nemusi mit strach, ze by se mu zdaly nocni mury o tresoucim se poprsi.
    MIORIEL
    MIORIEL --- ---
    KLERENC: Kvalita strasne mile prekvapila, necekala jsem,ze ta latka a to siti bude takhle v pohode.
    velikosti jsou silene, ale ja jsem objednala podle tabulky (vzala jsem XXL pro muj eur 38:) a docela to sedi
    KLERENC
    KLERENC --- ---
    MIORIEL: Můžu se zeptat, jak je to s kvalitou a odpovídajícími velikostmi? Ceny jsou nějak překvepivě nízký...
    MYJKA
    MYJKA --- ---
    MIORIEL: Jj meli jsme s retro vecma od collectif a ted doprodavame co nam zbylo skladem.
    MIORIEL
    MIORIEL --- ---
    MYJKA: ja jsem objednavala obyc bilou ale asi jakakoliv v poho, akorat ja jeste chvilku pockam, zda neprijde. Ty mas nejaky obchod?

    NICORETA: jsou z lightinthebox, ale ted jsem chtela nechat recenzi a uz mi je nenachazi:-/
    NICORETA
    NICORETA --- ---
    MIORIEL: odkud jsou, prosím?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam