• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MADIETTAvohoz na dnesek
    fotogalérka vašich módních kreací

    Ukažte, jak jste se oblékli a vymódili na akce a příležitosti všeho druhu; škola, práce, party, festival, karneval, divadlo, kamkoliv. Meze se nekladou.

    Pokud si vysloveně nepřejete, aby vaši fotku někdo komentoval, napište to k ní. Ostatní účastníky prosíme, aby to respektovali.

    Jinak jsou komentáře a diskuse povoleny, nicméně mají pravidla.
    1) není žádoucí komentovat fyzický vzhled, natož ho zostouzet. Odpusťte si narážky na postavu, tvář, špeky, vyčnívající žebra, tvar nohou, tetování, barvu vlasů. Můžete komentovat, zda se oblečení hodí k tělesnému typu, ale urážky a posměch se tolerovat nebudou.
    2) nebudu trpět žádné narážky a invektivy osobního charakteru.
    3) osobní spory a antipatie a frustrace si ventilujte někde jinde.
    4) za cokoli z výše uvedeného dostanete varování, uplatňuju princip jednou a dost, budete-li se i po varování chovat jako hovada, dostanete na týden RO. Vrátíte-li se a budete v hovádkovství pokračovat, dostanete permanentní ban.

    rozbalit záhlaví
    BARBARELLA
    BARBARELLA --- ---
    AKISAN: já bych ti to focení pro ženu a život i věřila :D
    AKISAN
    AKISAN --- ---
    BARBARELLA: ja si delal prdel s tim stylistou... oblikl sem se sam a to triko sem si vzal kvuli tem botam)))
    BARBARELLA
    BARBARELLA --- ---
    AKISAN: no to se stylista moc nenadřel... modrý kalhoty s modrym bomberem... pokud z toho chtěl udělat total look, tak by ti pod to nikdy nedal to oversize tričko :/ fakt to vypadá jako sukně, protože to je volný a ne upnutý. za mě černý kalhoty a modrej bomber a něco easy pod to, jestli chtěl tim vzorem na triku podpořit ty boty, tak to je tak jediný co z toho chápu. doufám, že si to na focení měl aspon rozepnutý.
    VON_GILOTINE
    VON_GILOTINE --- ---
    AKISAN: stylisty nebrat, jen kopirujou obrazky. rozvin charakter, mas na osobitost.
    AKISAN
    AKISAN --- ---
    VON_GILOTINE: já toho stylistu zabiju....takový fůpáčko)
    AKISAN
    AKISAN --- ---
    ALENNAI: haha, to je supr! ,)
    ALENNAI
    ALENNAI --- ---
    AKISAN: absolutne v dobrym mysleno :)
    JOUSEPHINA
    JOUSEPHINA --- ---
    Já si zprvu myslela, že je to sukně.
    VON_GILOTINE
    VON_GILOTINE --- ---
    ja ti nevim to tricko takle pod tim bomber jacketem
    TESAY
    TESAY --- ---
    GENEVIEVE: tragédie to není, ale z šatů které jsi tu zveřejnila Ti dělají nejhorší službu (barva, střih).
    GENEVIEVE
    GENEVIEVE --- ---
    LEON_CHAMEAU: děkuju :-) taky jsem měla pocit, že to není taková tragédie :)


    LEON_CHAMEAU
    LEON_CHAMEAU --- ---
    GENEVIEVE: Na tej francuzskej svadbe vyzerali v poho ;)
    GENEVIEVE
    GENEVIEVE --- ---
    BLONDYNKA: šaty rozhodne vyhazovat nehodlám ale díky :)
    KAIAFOX
    KAIAFOX --- ---
    Nevhodna mi pripada i barva satu, svetle zluta k svetle pleti proste nejde.
    MEANDER
    MEANDER --- ---
    GENEVIEVE: Ten "límec" z toho dělá šaty, které jsi našla ve skříni při vyklízení bytu po zesnulé příbuzné. Bez něj to bude super. Pryč s ním.
    GENEVIEVE
    GENEVIEVE --- ---
    CARODEJNICE: myslíš? mě tam jednak trochu rozčiluje a druhak mi přijde, že dělá divnou figuru. Ony ty šaty jsem potom nechala upravit, aby byly fakt v pase a dost jim to pomohlo.
    On to původně měl být volán, nebo jakoby "voda" kolem výstřihu, ale nějak jsme se nepochopily se švadlenou :-(
    DUNAR_
    DUNAR_ --- ---
    SABATHSASULE: No fuj.
    SABATHSASULE
    SABATHSASULE --- ---
    DUNAR_: Jj, posh hajzlbaba, tema prsama lestim zrcadlo.
    DUNAR_
    DUNAR_ --- ---
    SABATHSASULE: pracujes v na toalete a pracovni nastroj jsou prsa? :-O
    KAIAFOX
    KAIAFOX --- ---
    Z vikendovy projizdky.

    GREGI
    GREGI --- ---
    KAJINA: no vidis tak se nic nedeje jen muj subjektivni nazor z jedne fotky.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam