• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MADIETTAvohoz na dnesek
    fotogalérka vašich módních kreací

    Ukažte, jak jste se oblékli a vymódili na akce a příležitosti všeho druhu; škola, práce, party, festival, karneval, divadlo, kamkoliv. Meze se nekladou.

    Pokud si vysloveně nepřejete, aby vaši fotku někdo komentoval, napište to k ní. Ostatní účastníky prosíme, aby to respektovali.

    Jinak jsou komentáře a diskuse povoleny, nicméně mají pravidla.
    1) není žádoucí komentovat fyzický vzhled, natož ho zostouzet. Odpusťte si narážky na postavu, tvář, špeky, vyčnívající žebra, tvar nohou, tetování, barvu vlasů. Můžete komentovat, zda se oblečení hodí k tělesnému typu, ale urážky a posměch se tolerovat nebudou.
    2) nebudu trpět žádné narážky a invektivy osobního charakteru.
    3) osobní spory a antipatie a frustrace si ventilujte někde jinde.
    4) za cokoli z výše uvedeného dostanete varování, uplatňuju princip jednou a dost, budete-li se i po varování chovat jako hovada, dostanete na týden RO. Vrátíte-li se a budete v hovádkovství pokračovat, dostanete permanentní ban.

    rozbalit záhlaví
    DALEEN
    DALEEN --- ---
    MORGAIN: ID Anique už nešije vůbec... škoda, šila mi svatební šaty :(
    MORGAIN
    MORGAIN --- ---
    GENEVIEVE: Jinak teda ještě vím, že skvěle šije ID Diabolus, ale ta má myslím teď malé mimčo a nežije úplně v Praze, tak to bude asi horší s kapacitama. Asi už moc nešije, ale byla skvělá ID Anique, ale ta se myslím zaměřila na něco jiného teď. A zkus se zeptat v [ Šijeme si sami - šicí stroje, střihy, látky, techniky ]
    MACHALIK
    MACHALIK --- ---
    KAJINA: Škoda!
    AKISAN
    AKISAN --- ---
    K_A_R_K_U_L_K_A: no hlavne, ze ne pro tebe...#zaplatpanbuhzatydary
    K_A_R_K_U_L_K_A
    K_A_R_K_U_L_K_A --- ---
    AKISAN: Žena a život? já myslela, že je to pro magazín Muž a smrt
    CARODEJNICE
    CARODEJNICE --- ---
    GENEVIEVE: Myslím :) A se mnou dalších jedenáct lidí, kteří oplusovali můj post. Ta fotka v pohybu je super, já jsem určitě pro límec :)
    MORGAIN
    MORGAIN --- ---
    GENEVIEVE: Můžeš se zkusit zeptat ID PERTAKOIN. Vím, že šije dobře, nevím, jak je na tom s časem a dalšíma podmínkama.
    GENEVIEVE
    GENEVIEVE --- ---
    MORGAIN: jojo, nad něčím podobným jsem uvažovala, byť ne s tím lemováním, ale ono to stejně asi bude potřeba, protože se to nezašije dovnitř v téhle fázi šatů :-) a královsky modrá je dobrý tip, když si k tomu seženu i ladící lodičky, tak by to mohlo být super :-)

    A díky moc! :-)

    teď ještě sehnat nějakou ochotnou švadlenu, která by se do toho pustila :-P
    MORGAIN
    MORGAIN --- ---
    GENEVIEVE: Mě se ty šaty líbí, ale přišel by mi na nich asi dobrý kontrastní pásek (klidně našitý fejkový, aby je nemuchlal, ale prostě něco, co zdůrazní pas) - dá jim to ještě víc padesátkový šmrnc a vynikne v tom kontrast pas a boky, což je super, ta jednolitá velká žlutá plocha mi přijde jako že zplácává tvary a plastičnost těla, což je škoda).
    A límce bych se asi taky zbavila a místo toho udělala buď široké véčko nebo jakoby diamantový výstřih (nebo jak se tomu říká). A lemování výstřihu klidně ladit s páskem. Líbila by se mi třeba královsky modrá... :-)
    A byť ten výstřih nemusí být zrovna hluboký na hranici podprsenky, tak i jen o něco větší rozbije tu poměrně velkou plochu, kterou máš nad prsy a opticky ti je posune výš. V kominaci se zdůrazněním pasu si myslím, že to udělá dobrou kombinaci.
    AKISAN
    AKISAN --- ---
    BARBARELLA: hahaha...ted nevim jestli je to dobre nebo spatne ,)
    BARBARELLA
    BARBARELLA --- ---
    AKISAN: já bych ti to focení pro ženu a život i věřila :D
    AKISAN
    AKISAN --- ---
    BARBARELLA: ja si delal prdel s tim stylistou... oblikl sem se sam a to triko sem si vzal kvuli tem botam)))
    BARBARELLA
    BARBARELLA --- ---
    AKISAN: no to se stylista moc nenadřel... modrý kalhoty s modrym bomberem... pokud z toho chtěl udělat total look, tak by ti pod to nikdy nedal to oversize tričko :/ fakt to vypadá jako sukně, protože to je volný a ne upnutý. za mě černý kalhoty a modrej bomber a něco easy pod to, jestli chtěl tim vzorem na triku podpořit ty boty, tak to je tak jediný co z toho chápu. doufám, že si to na focení měl aspon rozepnutý.
    VON_GILOTINE
    VON_GILOTINE --- ---
    AKISAN: stylisty nebrat, jen kopirujou obrazky. rozvin charakter, mas na osobitost.
    AKISAN
    AKISAN --- ---
    VON_GILOTINE: já toho stylistu zabiju....takový fůpáčko)
    AKISAN
    AKISAN --- ---
    ALENNAI: haha, to je supr! ,)
    ALENNAI
    ALENNAI --- ---
    AKISAN: absolutne v dobrym mysleno :)
    JOUSEPHINA
    JOUSEPHINA --- ---
    Já si zprvu myslela, že je to sukně.
    VON_GILOTINE
    VON_GILOTINE --- ---
    ja ti nevim to tricko takle pod tim bomber jacketem
    TESAY
    TESAY --- ---
    GENEVIEVE: tragédie to není, ale z šatů které jsi tu zveřejnila Ti dělají nejhorší službu (barva, střih).
    GENEVIEVE
    GENEVIEVE --- ---
    LEON_CHAMEAU: děkuju :-) taky jsem měla pocit, že to není taková tragédie :)


    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam