• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MADIETTAvohoz na dnesek
    WIL_M
    WIL_M --- ---
    když se marodí, poslíček s pizzou docela koukal, holt nemá chodit nahoru a počkat dole, než seženu kalhoty :)



    JIMX
    JIMX --- ---
    JAKE_UP: asi nebyla, ale není to jedno? ... furt lepší číst tu tyhle slintací příspěvky než ty rádobychytrý diskuze o tom, jak je někdo špatně oblečenej :-)
    JAKE_UP
    JAKE_UP --- ---
    Za mě taky prostředek. Ale ona to asi ani anketa nebyla, že jo.
    JIMX
    JIMX --- ---
    BEESWAX: ... abych aspoň trochu vyrovnal pány pod sebou, tak prostřední taky super :-P
    SITH
    SITH --- ---
    BEESWAX: vpravo nejlepší
    QUIXDE
    QUIXDE --- ---
    NAVARA: Tak zalezi na tom, kdo je ma na sobe, neznam zas tolik lidi, komu by vylozene slusely a sedely, protoze takova vychrtlina v tom je taky ew.
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    BEESWAX: těsný jednodílný šaty jsou stejně nejlepší :)
    BEESWAX
    BEESWAX --- ---

    Při promazávání cloudu jsem nalezla vohozy :)
    AKISAN
    AKISAN --- ---
    REBORNA: hmm
    REBORNA
    REBORNA --- ---
    AKISAN: Dobrý triko. Připomnělo mi, jak jsem jako dítě spatřila sochy Kurta Gebauera
    DALEEN
    DALEEN --- ---
    MORGAIN: ID Anique už nešije vůbec... škoda, šila mi svatební šaty :(
    MORGAIN
    MORGAIN --- ---
    GENEVIEVE: Jinak teda ještě vím, že skvěle šije ID Diabolus, ale ta má myslím teď malé mimčo a nežije úplně v Praze, tak to bude asi horší s kapacitama. Asi už moc nešije, ale byla skvělá ID Anique, ale ta se myslím zaměřila na něco jiného teď. A zkus se zeptat v [ Šijeme si sami - šicí stroje, střihy, látky, techniky ]
    MACHALIK
    MACHALIK --- ---
    KAJINA: Škoda!
    AKISAN
    AKISAN --- ---
    K_A_R_K_U_L_K_A: no hlavne, ze ne pro tebe...#zaplatpanbuhzatydary
    K_A_R_K_U_L_K_A
    K_A_R_K_U_L_K_A --- ---
    AKISAN: Žena a život? já myslela, že je to pro magazín Muž a smrt
    CARODEJNICE
    CARODEJNICE --- ---
    GENEVIEVE: Myslím :) A se mnou dalších jedenáct lidí, kteří oplusovali můj post. Ta fotka v pohybu je super, já jsem určitě pro límec :)
    MORGAIN
    MORGAIN --- ---
    GENEVIEVE: Můžeš se zkusit zeptat ID PERTAKOIN. Vím, že šije dobře, nevím, jak je na tom s časem a dalšíma podmínkama.
    GENEVIEVE
    GENEVIEVE --- ---
    MORGAIN: jojo, nad něčím podobným jsem uvažovala, byť ne s tím lemováním, ale ono to stejně asi bude potřeba, protože se to nezašije dovnitř v téhle fázi šatů :-) a královsky modrá je dobrý tip, když si k tomu seženu i ladící lodičky, tak by to mohlo být super :-)

    A díky moc! :-)

    teď ještě sehnat nějakou ochotnou švadlenu, která by se do toho pustila :-P
    MORGAIN
    MORGAIN --- ---
    GENEVIEVE: Mě se ty šaty líbí, ale přišel by mi na nich asi dobrý kontrastní pásek (klidně našitý fejkový, aby je nemuchlal, ale prostě něco, co zdůrazní pas) - dá jim to ještě víc padesátkový šmrnc a vynikne v tom kontrast pas a boky, což je super, ta jednolitá velká žlutá plocha mi přijde jako že zplácává tvary a plastičnost těla, což je škoda).
    A límce bych se asi taky zbavila a místo toho udělala buď široké véčko nebo jakoby diamantový výstřih (nebo jak se tomu říká). A lemování výstřihu klidně ladit s páskem. Líbila by se mi třeba královsky modrá... :-)
    A byť ten výstřih nemusí být zrovna hluboký na hranici podprsenky, tak i jen o něco větší rozbije tu poměrně velkou plochu, kterou máš nad prsy a opticky ti je posune výš. V kominaci se zdůrazněním pasu si myslím, že to udělá dobrou kombinaci.
    AKISAN
    AKISAN --- ---
    BARBARELLA: hahaha...ted nevim jestli je to dobre nebo spatne ,)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam