• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MADIETTAvohoz na dnesek
    MYRTHIE1
    MYRTHIE1 --- ---
    GEISHA: Z Lindexu a maj kapsy! A jsou hrozne prijemny a prijde mi, ze delaj fakt hezkej pas.
    Kazdopadne vsem dekuju, pujdu s nejvetsi pravdepodobnosti do ty modry, tu i unosim :)
    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    MYRTHIE1: zvážila bych i tu šedou, šedostříbrnou, ale kupovat opatrně, ať nejsou boty studená šedá a přehoz teplá.
    ZARA
    ZARA --- ---
    MYRTHIE1: modre by k tomu boli krasne

    LORAIN
    LORAIN --- ---
    MYRTHIE1: Taky mě jako první napadla tělová nebo pudrová, ale když tu vidím tu modrou, šla bych do ní!
    LUCIASHECK
    LUCIASHECK --- ---
    MYRTHIE1: Ja bych sla do tmave modry
    BARBORKA
    BARBORKA --- ---
    MYRTHIE1: mne se k tomu teda bezova nehodi a spis bych sla do nejaky tlumeny modri - kratky sacko a k tomu stejny boty... to mi prijde univerzalnejsi (nebo pokud je to neformalni, tak dzinova kratka bundicka)

    oranzova a modra jdou k sobe celkem ok

    MYRTHIE1
    MYRTHIE1 --- ---
    MOODYCAT: To sem si prave rikala, ze takovyhle odstin by ze me nutne nemusel delat papouska, naopak by to mohlo ty barvy ztlumit trochu.
    SLASTE
    SLASTE --- ---
    resp... souhlas s: SABATHSASULE ,)
    SLASTE
    SLASTE --- ---
    MYRTHIE1: tělový lodičky
    vršek nějaký šál širší, který si hodíš přes ramena v případě nouze (=zimy)? taky v tělové. hlavně jednobarevný :)
    MOODYCAT
    MOODYCAT --- ---
    MYRTHIE1: Neco mezin ultramarinovou a namornickou modri bude podle me vypadat skvele.
    KAIAFOX
    KAIAFOX --- ---
    SABATHSASULE: Ok.Ja se prave vzdycky koukam na material, protoze kupuju hadry pres net a nemam moznost si to osahat (ted to jinak nejde..) a tohodle bych se bez vyzkouseni trochu lekla.
    MYRTHIE1
    MYRTHIE1 --- ---
    Se přiznám, že tělová mě vůbec nenapadla :) Ale asi to neni špatnej nápad a půjde určitě líp sehnat. Děkuju, kouknu se po tom.
    JAZDA
    JAZDA --- ---
    MYRTHIE1: kdyz uz tak uz. Blankytne modre boty a psanicko by se mi libilo, ale asi jsem divna. uz tohle je divocina, ze
    EDERA
    EDERA --- ---
    MYRTHIE1: Mně přijdou ty šaty samy o sobě dostatečně výrazný, takže bych k nim volila doplňky, co tolik nepřitahujou pozornost. Osobně bych se asi taky přiklonila k lodičkám tělové barvy. Na druhou stranu - kamarádka má šaty podobných barev, na svatbu bratra k nim měla stříbrné lodičky a přes ramena takový stříbřitěšedý šál a podle fotek to vypadalo výborně.
    SABATHSASULE
    SABATHSASULE --- ---
    MYRTHIE1: Tělový lodičky, balošky, cokoliv neutrálního, bez ozdob, jednoduché, šaty jsou výrazné dost, vršek- kabátek? asi klidně nějaký sáčko- béžový
    SABATHSASULE
    SABATHSASULE --- ---
    KAIAFOX: Hele ten vršek je jako tričkovina (to je moc příjemný) ta sukně je prostě umělá, ale na těch pár mejdanů to stačí, jinak překvapivě byly i pohodlné, takže zatím dobrý pocit
    MYRTHIE1
    MYRTHIE1 --- ---
    Potřebovala bych poradit, koupila jsem si tyhle šaty
    na svatbu a potřebovala bych k nim nějaký boty a vršek a nic mě nenapadá. Boty jsem myslela třeba v tý růžový, ale zas si myslim, že je pak neunosim, takže mě spíš napadlo oboje v nějaký modrý? Fakt nevim.. a ta svatba je za 14 dní, takže nemám ani moc času :(
    KAIAFOX
    KAIAFOX --- ---
    SABATHSASULE: (konecne jsem se trefila na odpovedet a ne na profil,sry) saty opet moc pekne, jen by me teda asi stval ten material..100% polyester..nebo je to prijemny?
    MEESHA
    MEESHA --- ---
    SABATHSASULE: odkud?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam