• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MADIETTAvohoz na dnesek
    fotogalérka vašich módních kreací

    Ukažte, jak jste se oblékli a vymódili na akce a příležitosti všeho druhu; škola, práce, party, festival, karneval, divadlo, kamkoliv. Meze se nekladou.

    Pokud si vysloveně nepřejete, aby vaši fotku někdo komentoval, napište to k ní. Ostatní účastníky prosíme, aby to respektovali.

    Jinak jsou komentáře a diskuse povoleny, nicméně mají pravidla.
    1) není žádoucí komentovat fyzický vzhled, natož ho zostouzet. Odpusťte si narážky na postavu, tvář, špeky, vyčnívající žebra, tvar nohou, tetování, barvu vlasů. Můžete komentovat, zda se oblečení hodí k tělesnému typu, ale urážky a posměch se tolerovat nebudou.
    2) nebudu trpět žádné narážky a invektivy osobního charakteru.
    3) osobní spory a antipatie a frustrace si ventilujte někde jinde.
    4) za cokoli z výše uvedeného dostanete varování, uplatňuju princip jednou a dost, budete-li se i po varování chovat jako hovada, dostanete na týden RO. Vrátíte-li se a budete v hovádkovství pokračovat, dostanete permanentní ban.

    rozbalit záhlaví
    BOSSORKA
    BOSSORKA --- ---
    SABATHSASULE: skvělý boty, odkud je máš?
    AIJA
    AIJA --- ---
    SABATHSASULE:
    Taky ji nosím. I přes dlouhý šaty...
    EDERA
    EDERA --- ---
    SABATHSASULE: Já ji mám taky. A taky přes šaty. Mám ten kontrast ráda.
    MAGUMI
    MAGUMI --- ---
    SABATHSASULE: Liv Tyler si může nosit, co chce. :)
    SABATHSASULE
    SABATHSASULE --- ---
    Tak prrr ja mam taky dneska dzisku :D

    JAKE_UP
    JAKE_UP --- ---
    SMETY: Ještě jako indián a dělník ze stavby.
    SMETY
    SMETY --- ---
    JAKE_UP: Jasny a taky kdyz vypadas jako fizl, hasic nebo motorkar. Chapem.
    SMETY
    SMETY --- ---
    LUCIASHECK: Tak to ja si zas necham poradit, ne ze ne.
    JAKE_UP
    JAKE_UP --- ---
    Do Modrý ústřice.
    LUCIASHECK
    LUCIASHECK --- ---
    SMETY: Ja si nemuzu pomoct, ale dzinova bunda mi sedi vyhradne k nejaky grunge stylizaci...
    SMETY
    SMETY --- ---
    SMETY: Coz ale neni odpoved na to, ze ty boty k tomu jsou taky nejaky divny :-D Jsem si tu bundu koupi ciste protoze se mi libila a ted nevim, kdy ji nosit, resp jak, protoze jsem nikdy nic takovyho nemel.
    SMETY
    SMETY --- ---
    SABATHSASULE: Tady byl kveten a jaro jen vcera predevcirem, v pondeli 5 stupnu a o vikendu to same + chcalo, coz tady vlastne taky prsi idealne mezi jednou az patou odpoledne everyday. Jsem v UK u more.
    SABATHSASULE
    SABATHSASULE --- ---
    SMETY: neni ti v těch kozačkách v květnu teplo?
    SMETY
    SMETY --- ---
    Testuju tu bundu...

    MYRTHIE1
    MYRTHIE1 --- ---
    GEISHA: Z Lindexu a maj kapsy! A jsou hrozne prijemny a prijde mi, ze delaj fakt hezkej pas.
    Kazdopadne vsem dekuju, pujdu s nejvetsi pravdepodobnosti do ty modry, tu i unosim :)
    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    MYRTHIE1: zvážila bych i tu šedou, šedostříbrnou, ale kupovat opatrně, ať nejsou boty studená šedá a přehoz teplá.
    ZARA
    ZARA --- ---
    MYRTHIE1: modre by k tomu boli krasne

    LORAIN
    LORAIN --- ---
    MYRTHIE1: Taky mě jako první napadla tělová nebo pudrová, ale když tu vidím tu modrou, šla bych do ní!
    LUCIASHECK
    LUCIASHECK --- ---
    MYRTHIE1: Ja bych sla do tmave modry
    BARBORKA
    BARBORKA --- ---
    MYRTHIE1: mne se k tomu teda bezova nehodi a spis bych sla do nejaky tlumeny modri - kratky sacko a k tomu stejny boty... to mi prijde univerzalnejsi (nebo pokud je to neformalni, tak dzinova kratka bundicka)

    oranzova a modra jdou k sobe celkem ok

    MYRTHIE1
    MYRTHIE1 --- ---
    MOODYCAT: To sem si prave rikala, ze takovyhle odstin by ze me nutne nemusel delat papouska, naopak by to mohlo ty barvy ztlumit trochu.
    SLASTE
    SLASTE --- ---
    resp... souhlas s: SABATHSASULE ,)
    SLASTE
    SLASTE --- ---
    MYRTHIE1: tělový lodičky
    vršek nějaký šál širší, který si hodíš přes ramena v případě nouze (=zimy)? taky v tělové. hlavně jednobarevný :)
    MOODYCAT
    MOODYCAT --- ---
    MYRTHIE1: Neco mezin ultramarinovou a namornickou modri bude podle me vypadat skvele.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam