• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MADIETTAvohoz na dnesek
    NAGASAWA
    NAGASAWA --- ---
    NASTY: jop s tim se neda nesouhlasit.
    NASTY
    NASTY --- ---
    NAGASAWA: Já Lukášovi ten Le Premier styling moc nevěřím. Připadá mi do toho nepřirozeně nastrojenej. Možná je to u tím, že většima těch outfitů působí přehnaně, jako figurína ve výloze. Je tam všechno - tkaničky, motýlky, kapesníčky, sveteříky. Já bych ubral z plynu.
    BRUSINKA
    BRUSINKA --- ---
    GIO: haha, pridrzuju okno. Svetr je vytvarovanej sam
    GIO
    GIO --- ---
    BRUSINKA: to si ten svetr drzis za zady zuzeny..?
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    NAGASAWA: vzdyt ma pod sakem zelenej svetr proboha..nope nope nope
    BRUSINKA
    BRUSINKA --- ---
    zkouskovy v plnym proudu
    NAGASAWA
    NAGASAWA --- ---
    KOUDY: Znamej z pocatku boomu hip hopu v cechach, v soucasnosti herec etc.

    Z bio pastevce a hiphopera je uhlazený elegán. Krasavec Hejlík promluvil o svých módních hříších z mládí - Super.cz
    https://www.super.cz/...lazeny-elegan-krasavec-hejlik-promluvil-o-svych-modnich-hrisich-z-mladi.html

    versus vcerejsi stoparovsky Krno

    https://www.facebook.com/hvezdarna.brno/posts/10153817018059842
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    NAGASAWA: kdo je hejlik?

    jinak me neprijde ze mam sladenej rucnik s oblekem...oblek je svetle modrej..rucnik je takova tmavsi seda..:)..kazdopadne dik..:)
    NAGASAWA
    NAGASAWA --- ---
    No a zrovna vcera probehlo v Krne v narvanym digitariu Listovani se Stoparovym pruvodcem po galaxii, ktere vedla ikona vohozu v cechach jmenem Lukas Hejlik. Kruh se tim padem uzavrel.
    THEODORT
    THEODORT --- ---
    MACHALIK: Dalsi autor jehoz vseobecna oblibenost se Krnu vyhla? Treba to jenom nechapete a fory o placaty zemi si berete moc k telu.
    MACHALIK
    MACHALIK --- ---
    Pratchett je hned další.
    ALI_EN
    ALI_EN --- ---
    ono precist si i neco jinyho od adamse taky pomuze pochopit, ze byl proste genialni a s velmi propracovanym smyslem pro dobrej vtip
    AIJA
    AIJA --- ---
    THEODORT:
    Kecáš...:-D
    THEODORT
    THEODORT --- ---
    LODBROG: vidis, a ani po 40 letech se to do brna nedostalo..
    LODBROG
    LODBROG --- ---
    Protože je 40 let stará a ve své době to byl ohromný hit.
    Je fakt vtipně napsaná, na svou dobu.
    Před 20 lety převzal štafetu Pratchet, který se na Stopařova průvodce v mnohém odkazuje a rozvíjí podobný styl humoru.
    (Pratchet byl taky svého času jedinečná bomba, než začal udávat tón a mnozí začali jet stejný styl humoru jaký (vy)razil on)
    JAKE_UP
    JAKE_UP --- ---
    BLOWUP: Taky mi úplně uniká, proč je zrovna tahle knížka kultem.
    MACHALIK
    MACHALIK --- ---
    BLOWUP: Standardní brak. Pozná se to už podle toho, jak se po tom může každej utlouct.
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    BLOWUP: třeba na ISS :)

    Towel Day - Wikipedia, the free encyclopedia
    https://en.wikipedia.org/wiki/Towel_Day
    BLOWUP
    BLOWUP --- ---
    NAGASAWA: Jasne :)
    Ja vubec nevim, jestli to muzu priznat, ale ja teda jak z knizky, tak z filmu uplne vodvazanej nebyl, za kult bych to neoznacil ani nahodou - na rozdil treba namatkou od Jackie Brown kterou jsem si dal asi posesty vcera. Ale to je trochu ot :)
    NAGASAWA
    NAGASAWA --- ---
    BLOWUP: tak u nas je Stoparuv pruvodce celkem slusnej kult, ale i za hranicema se najde dost lidi, kteri si vzpomenou.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam