• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MADIETTAvohoz na dnesek
    LODBROG
    LODBROG --- ---
    Protože je 40 let stará a ve své době to byl ohromný hit.
    Je fakt vtipně napsaná, na svou dobu.
    Před 20 lety převzal štafetu Pratchet, který se na Stopařova průvodce v mnohém odkazuje a rozvíjí podobný styl humoru.
    (Pratchet byl taky svého času jedinečná bomba, než začal udávat tón a mnozí začali jet stejný styl humoru jaký (vy)razil on)
    JAKE_UP
    JAKE_UP --- ---
    BLOWUP: Taky mi úplně uniká, proč je zrovna tahle knížka kultem.
    MACHALIK
    MACHALIK --- ---
    BLOWUP: Standardní brak. Pozná se to už podle toho, jak se po tom může každej utlouct.
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    BLOWUP: třeba na ISS :)

    Towel Day - Wikipedia, the free encyclopedia
    https://en.wikipedia.org/wiki/Towel_Day
    BLOWUP
    BLOWUP --- ---
    NAGASAWA: Jasne :)
    Ja vubec nevim, jestli to muzu priznat, ale ja teda jak z knizky, tak z filmu uplne vodvazanej nebyl, za kult bych to neoznacil ani nahodou - na rozdil treba namatkou od Jackie Brown kterou jsem si dal asi posesty vcera. Ale to je trochu ot :)
    NAGASAWA
    NAGASAWA --- ---
    BLOWUP: tak u nas je Stoparuv pruvodce celkem slusnej kult, ale i za hranicema se najde dost lidi, kteri si vzpomenou.
    BLOWUP
    BLOWUP --- ---
    NAGASAWA: Ja se ptam tak blbe ponevadz neznat nyx a nemit cesky kamose na facebooku, tak vubec nevim ze to existuje. A to ziju v dost kosmopolitni zemi, jen v nasi maly kancelari mame asi deset narodnosti.
    NAGASAWA
    NAGASAWA --- ---
    BLOWUP: jiste, staci se mrknout na #towelday na instagramu
    BLOWUP
    BLOWUP --- ---
    Tjo, rucniky. Dela se to jeste nekde jinde nez v cesku?
    MIST
    MIST --- ---
    KOUDY: Fifty Shades of Grey?
    LUCIASHECK
    LUCIASHECK --- ---
    KOUDY: Tez ocenuji sladeni rucniku, to jsem ja uplne nevychytala, cerne ani bezove rucniky se mi do koupelny nehodi, tudiz je nevlastnim :-D
    CMLKA
    CMLKA --- ---
    EDERA: hlavne rucnik v ton v tonu :)
    EDERA
    EDERA --- ---
    KOUDY: Plus za ručník.:-)
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    dnesni :)

    MACHALIK
    MACHALIK --- ---
    SOLEI: Naprosto souhlasím, tyhle šaty udělají tlustý nohy i ruky i těm nejvyšvihanějším koc. Chodí toho po ulicích stovky, zjevně další pomsta teplých návrhářů.
    SOLEI
    SOLEI --- ---
    MADIETTA: podle mne prostě přidávají kila no
    MADIETTA
    MADIETTA --- ---
    SOLEI: ty vůbec vidíš zvláštní věci.
    SOLEI
    SOLEI --- ---
    IF_: vidím tlusté šaty na štíhlých nohách, přes jejichž barvu člověk nedohlédne do obličeje.
    IF_
    IF_ --- ---
    JACOB
    JACOB --- ---
    BLONDYNKA: nejsem lingvista a jsem rad, kdyz se mi zcela nahodou povede napsat zakladni veta bez hrubek. Odkaz je z Ustavu jazyka ceskeho. Jestli se neco zmenilo, nemam nejmensi tuseni, ale prijde mi absurdni vest tuhle debatu zrovna v klubu "vohoz na dnesek"
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam