• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MADIETTAvohoz na dnesek
    1KA
    1KA --- ---


    VERSONNENHEIT
    VERSONNENHEIT --- ---
    Je čas veselých šatů...
    KAJINA
    KAJINA --- ---
    Novej pytel z viskozy z Asosu. A da se nosit i ve vedru.

    1KA
    1KA --- ---


    LUCIASHECK
    LUCIASHECK --- ---
    PETJULE: bílý doplňky jsou fajn třeba k puntíkatejm věcem a podobně... ty perly, který úplně bílý nejsou, zcela zjevně zastíněj a k červenejm šatům fungujou spíš u nějaký retro stylizace, u klasicky elegantního outfitu by to působilo - řekněme - poněkud rusky..
    PETJULE
    PETJULE --- ---
    GENEVIEVE:
    SABATHSASULE: díky moc za ujasnění, vnímám to podobně.)

    mám právě jen tělové (bílé jsem zatím jen okukovala jaké kdyžtak koupit.) - foto nahodím později, až bude více času.) právě mě štve, že ty tělové boty mají otevřenou špičku :/
    SABATHSASULE
    SABATHSASULE --- ---
    PETJULE: Bily doplňky jsou hrozne vyrazny a za me kromě svatebních satu absolutně se nehodící k nicemu. Jeste mazoretka leda. Kremova je elegantní vkusna. Perly nejsou kridove bíle. Telova k nim proste přísluší;) + se ti budou hodit ke všemu dalšímu co mas doma
    GENEVIEVE
    GENEVIEVE --- ---
    mě tělové přijdou lepší, bílé budou takové... násilné, nebo jakoby moc kontrastní :-) nemohla bys hodit fotku? :-)
    PETJULE
    PETJULE --- ---
    LUCIASHECK:
    GENEVIEVE:
    SABATHSASULE: moc děkuji:) ještě jsem se teď zacyklila v tom, jestli by k těm perlám nebyly lepší bílé lodičky a kabelka? nebo ty tělové myslíte jsou lepší? vše hladké, jednoduché..
    SABATHSASULE
    SABATHSASULE --- ---
    PETJULE: Urcite to bude hezka kombinace velmi klasická a elegantní :)
    GENEVIEVE
    GENEVIEVE --- ---
    PETJULE: to co popisuješ, s tělovými lodičkami a kabelkou mi přijde moc pěkné :-)
    LUCIASHECK
    LUCIASHECK --- ---
    PETJULE: neuděláš chybu ani s jedním výběrem :-)
    PETJULE
    PETJULE --- ---
    zdravím, prosím o radu, uvažuji, co si vzít na svatbu kamarádů - chtěla bych jednoduché červené pouzdrovky, tělové lodičky s kabelkou a perlový set (jen jedna šňůra perel na krk a ruku, do uší pecky). Mohou být tělové doplňky v kombinaci s perlami? Nemám ráda žluté zlato, co k podobné kombinaci někde doporučovali, raději bych perly..

    nebo k tomu zvolit pak raději černé lodičky + kabelku? díky .)
    1TERESKARASTY1
    1TERESKARASTY1 --- ---
    DAGLU: A jak to bylo pěkný :)
    MYJKA
    MYJKA --- ---
    DAGLU: Takze si k tomu ma vzit treba fialovou kabelku?
    DAGLU
    DAGLU --- ---
    Stejny boty a stejnou kabelku, to se nosilo za komousu, cerna a cerna, kdo byl hodne in tak mel hnedou a hnedou , a vyjimky nosily cervenou sestavicku
    GENEVIEVE
    GENEVIEVE --- ---
    mě to přijde dobrý, ale volila bych stejnou barvu jako boty :-)
    MEANDER
    MEANDER --- ---
    MONROE: Nechceš si radši obléknout něco úplně jiného?
    LUCIASHECK
    LUCIASHECK --- ---
    MONROE: Zustala bych u stejne barvy jako boty, at nejses jak papousek.
    NIGHTFURY
    NIGHTFURY --- ---
    MONROE: Neutrální, tzn. nejspíš béžovou, nebo klidně světle hnědou jako boty.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam