• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MADIETTAvohoz na dnesek
    MOODYCAT
    MOODYCAT --- ---
    CORNELA: Nerikam, ze nejsou, jen ze par stovek doktoru, ktere jsem kdy videla, je nemeli - takze asi se ti dobre obleceni nekde peclive skryvaji.

    Mne to proste prijde nedustojny obecne. Nepochopim, proc doktori nemuzou nosit civil + plast pres to, i z hygienickych duvodu je to lepsi, ptz ten civil si normalni clovek bere kazdej den cistej, nez kdyz chodi v jednech kalhotech tyden a vsude mozne po nemocnici, eventuelne i venku.
    MOODYCAT
    MOODYCAT --- ---
    CORNELA: Tak nemuzu mit jen jedny kalhoty. Musim mit aspon dvoje, abych je stihala prat. To mas dva litry. Mne se vsechno bily zapere/obarvi max po roce - a to je teda dost velka investice. Btw modry tricko mam, protoze nejsem blazen, abych chodila cela v bilym, nemam nervy na to jeste resit furt pradlo i nahore, tricko jsem si koupila zcela dobrovolne.
    BLOWUP
    BLOWUP --- ---
    MOODYCAT
    MOODYCAT --- ---
    MOODYCAT: Shodou okolnosti prikladam fotku z prace, tohle ceske zdravotnictvi povazuje za dustojne obleceni, outfit a la uklizecka. A to jsem si musela koupit vlastni tricka, protoze jsem vyfasovala panska XLka. Na kupovani si novych kalhot a pul roku bohuzel nemam (za tak dlouho se mi bile operou).

    MOODYCAT
    MOODYCAT --- ---
    CORNELA: Neverim tomu. I ve vasi nemocnici jsem byla a asi jsem videla neco jinyho.
    MOODYCAT
    MOODYCAT --- ---
    CORNELA: Hm, videla jsem za svuj dosavadni zivot par stovek doktoru a hezky obleceni nemel ani jeden. Ze bys o nem vedela jen ty?
    RADOWAN
    RADOWAN --- ---
    trosku jsem se do toho zacetl a zjistil jsem, ze v japonsku [odkud tenhle nipple cover pochazi] je to primarne urcene na muzske bradavky. wow..
    "In Japan, male nipples seem to be getting on women’s nerves. Turns out that Japanese ladies can’t stand the sight of male chesty-buds, and in this hot weather, lots of businessmen are going out and about without undershirts on. The result? A barrage of constant eye-trauma for the ladies who say that the men who are flaunting their areolas at them are committing sexual harassment! Oh my!"
    SAAYURI
    SAAYURI --- ---
    BLONDYNKA: Oukej, v tom pripade s omlouvam :)
    SARAJ
    SARAJ --- ---
    BLONDYNKA: jsou to teda plavky:D ale point taken.
    ETERNITY
    ETERNITY --- ---
    Slaste ty saty neslusi. A neni to bradavkama.
    Bradavky rysujici se pod oblecenim jsou sexy.
    Bradavky rysujici se pod oblecenim zvysuji plat.
    Tahle diskuse snizuje IQ.

    Howgh.
    HELLENKA
    HELLENKA --- ---
    SLASTE: ty saty jsou desne vyblity (k tonu tvy pleti) a nudny, imho ti neslusej, ani nelichotej tvy postave
    LUCIASHECK
    LUCIASHECK --- ---
    TAYLES: Asi nwstihas proud debaty. Do role zaslouzile kojne se pasoval Medved ;-)
    ACKO
    ACKO --- ---
    GEISHA: já si myslím, že bradavky v byznys hadrech je velký faux pas. Ale ve volnočasovém oblečení to už záleží na každém.
    SARAJ
    SARAJ --- ---
    BLOWUP: ne, nepracovala a ocividne pracovat nebudu:)
    BLOWUP
    BLOWUP --- ---
    SARAJ: Ja do toho vstoupim jen kratce poznamkou, ze je vice podprsenek ktery z tech prsou delaj inertni bezpohlavni hroudy tuku nez tech, kde ty bradavky jsou znat.

    A ohledne dresscode: ocividne jsi nikdy nepracovala pro UBS, tam je to explicitne zmineny.
    SARAJ
    SARAJ --- ---
    SAAYURI: :D ja mam jen porad zasek nad tim PROC vubec to delat, my na sobe tahame tolik extra obleceni, vrstev, vychytavek..samodrzky co maji na sobe silikon a poti se v nich pruh stehen, podvazky co se rysujou pod pouzdrovou sukni, pradlo co neni videt a stoji pekelny penize, podpatky co mrvi nohy - a no, miluju to nosit - takze predstava, ze si lepim na prsa jeste neco co vlastne popre fakt, ze mam zensky prsa je proste usmevna.
    SAAYURI
    SAAYURI --- ---
    SARAJ: Presne :))) a ta fotka je jasnej photoshop, nikdo se menasteluje do 100% stejny pozice.
    Uznavam, ze neco podobnyho klasickeho tvaru by to mohlo vyresit, ale material damy na obrazku vypada, ze by to stejne bylo videt. :)
    SARAJ
    SARAJ --- ---
    SAAYURI: kytickove dvorce bez pestiku:D
    SAAYURI
    SAAYURI --- ---
    RADOWAN: Prosim te, se budou pod trickem rysovat divny kytky. To radsi bradavky.
    SARAJ
    SARAJ --- ---
    RADOWAN: jau, vypada jak figurina. Ne, za me proste ne.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam