• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • Přišli jste skrz odkaz na příspěvek, který již neexistuje.

  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MADIETTAvohoz na dnesek
    BLOWUP
    BLOWUP --- ---
    LENIEUX: Moje mama mela na kazdej den novy, pro svy sestricky to samy. Prala to vzdycky pres vikend. Nenapadlo by me ze to muze byt neco vyjimecnyho.
    MOODYCAT
    MOODYCAT --- ---
    LENIEUX: Jako moje pointa predevsim byla, ze obleceni pro doktory mi prijde z principu nedustojny.

    Nasetrit si na pet obleceni samozrejme muzu.

    Timto taky koncim.
    LENIEUX
    LENIEUX --- ---
    MOODYCAT: Nevim, jak je to jinde, ale ja nafasovala 5x komplet obleceni + me vlastni koupene- nikdy neperu kazdy den.


    A pardon za ot. Tohle je jak hazeni perel svinim :))) vzdavam to.
    MOODYCAT
    MOODYCAT --- ---
    LENIEUX: Asi nemam cas na to, abych kazdy den prala a zehlila, sorry.
    MOODYCAT
    MOODYCAT --- ---
    GEISHA: Jestli ti tenhle kus ubrusu prijde jako dustojne obleceni pro kohokoliv krome uklizecky, tak se asi neshodnem.
    MOODYCAT
    MOODYCAT --- ---
    Ale je videt, ze vsichni mi hejtri opet pripluli. Prosim, na vase minusy se cekalo.
    LENIEUX
    LENIEUX --- ---
    MOODYCAT: Jinak ja si beru kazdy den do prace ciste kalhoty i halenu. Nedovedu si predstavit nosit, jak rikas, tyden stejne kalhoty. Celkem ekl. U nas na odd neonatologie nosi doktori i sestri vetsinou pekne obleceni. Slusive, pohodlne. A kdyz se objedna napr. z http://www.allheart.com , tak sedi i ty kalhoty a stoji to par korun.
    SHULAMMITE
    SHULAMMITE --- ---
    MOODYCAT: z hygienických důvodů ... wau
    CAMELLA
    CAMELLA --- ---
    taky jsme nosily na veterině kalhoty z cadenzy, byly pěkné a vydržely praní 4x týdně minimálně alespoň 2 roky.
    AKISAN
    AKISAN --- ---
    SITH: au...pripadam si jako ve filmu pro pametniky...
    MOODYCAT
    MOODYCAT --- ---
    LENIEUX: Hmmm, hele na zehleni kalhot denne mam asi prilis nizkej moral. Btw, ten material se zmacka po jednom usednuti.
    LENIEUX
    LENIEUX --- ---
    MOODYCAT: Ono by mozna vylepsilo dojem, kdybys kalhoty vyzehlila...
    MOODYCAT
    MOODYCAT --- ---
    MIST: Ok, v tom pripade chapu :D. Ja jsem myslela samozrejme nejaky slusny civil, ve smyslu treba trochu mirnejsiho byznys dress codu.
    1MALALISTICKA
    1MALALISTICKA --- ---
    MOODYCAT: tos rikala i u sukni. Ja si nechavala par kalhot upravit u spitalnich svadlen. Tech co zasivaji periny. Stalo to asi 30/ks :)
    MIST
    MIST --- ---
    MOODYCAT: co by pacient, moje zkusenost s doktory v civilu jsou rozporuplne. Moje obvodni dr. je excentricka osoba, ktera chodi oblecena jako elf, i s rolnickama. Muj podiatr mi vysetroval ve smokingu a gynekolog v havajske kosili. Pokazde jsem mela pocit, ze jsem na spatnem miste ve spatny cas :P
    Doktora v modrem/bilem tricku a bilych gatich bych pro zmenu uvitala.
    MOODYCAT
    MOODYCAT --- ---
    1MALALISTICKA: No my mame kalhoty primo do pasu, ale v tom bych nevydrzela (z cehokoliv stazenehi v pase se mi stridave zveda kufr a dostavam krece do zeber), tak si je musim davat dolu. Teda musime - ja a muffin ;).
    1MALALISTICKA
    1MALALISTICKA --- ---
    MOODYCAT: Ja myslela můj a mých kolegyn, protože fasujeme kalhoty v poměrně diskutabilni výšce pasu,ale když myslíš :)
    MOODYCAT
    MOODYCAT --- ---
    1MALALISTICKA: Neobkresluje muffin na brise, och, jsi tak taktni.
    1MALALISTICKA
    1MALALISTICKA --- ---
    CORNELA: modrá tricka maji sanitari ;) sestry bílá, vy kosile a pláště. (a ty občas úchvatné bílé tričko s kocickama, jestli se nepletu)
    Kalhoty z cadenzy, co mam ted aktuálně na sobě, mam cca 5 let. Staly 600. Zaprane nejsou a to si na ne temer každé rano vycintam kafe. S trickem dobre velikosti, ktere neobkresluje mufin na brise, jsou i nafasovane kalhoty v pohodě. Nevidím problém...
    MOODYCAT
    MOODYCAT --- ---
    CORNELA: Nerikam, ze nejsou, jen ze par stovek doktoru, ktere jsem kdy videla, je nemeli - takze asi se ti dobre obleceni nekde peclive skryvaji.

    Mne to proste prijde nedustojny obecne. Nepochopim, proc doktori nemuzou nosit civil + plast pres to, i z hygienickych duvodu je to lepsi, ptz ten civil si normalni clovek bere kazdej den cistej, nez kdyz chodi v jednech kalhotech tyden a vsude mozne po nemocnici, eventuelne i venku.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam